Skoči na vsebino

Tecnigas Next R izpuh


Priporočene objave

NO ja Pizda usak se more enkrat naucit a ne ? no po sm pa nabavu ARROW Limited edition.Men se zdi k uredu ceprou na zaetku mio ni najbols pospesvou sam po sm dou not polonijeve vajcke pa fedrcke na sklopki sm zamenu pa zdej hudo pospesuje

no kwa si mislte u ARROWU????????

:) :) :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

ziw :OK: zanima me kaj mente o omenjenemu izpuhu?? jaz imam syma jet euro x in v bliznji prihodnosti bom fuknu gor to malo zverco..dej pa me se zanima ce imate ksn sliko na ksnem od vasih skuterjev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta auspuh mam js na mojmu pa gre kr dobr

edin na zacetku se mi je ves lahk zazgal tm kjer so visoke temperature :angry:

sam ce je pokroman se to ne bo zgodl .)

koncna brez drugih predelav bi bla nekje 80-85 pospeški so pa tut dobri (govorim za sp2)

po meritvah naj bi dobu s tem vec moči kot z zx...

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ''oster'' kot pri zx. Tko k da bi biu mal močnejši.. :lol1: :lol:

kateri izmed izpuhov ima pa NAJMANJ "oster" zvok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sportni izpuhi v bistvu nimajo tihega zvoka saj niso narejeni za to.. :devil:

se tudi takšni najdejo...sicr ne tisti za high end

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx ma lep taki globok zvok! Pa dans sem slišal..no komaj kaj sem slišal :) rr-a na peugeotu!..lep zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst držim za zx...drugače pa tecnigasa še nism slišu u živo... pa sm mislu, da ga bo sošolc kupu, pa bo mende zx-a... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP jst sem danes na skuter namontiru tecnigas next r, zdaj me pa zanima če morda gdo ve če morem menjat še valčke, filter...

To pa vprašam zato ker so pospeški slabši kot so bili prej, verjetno tudi zato ker malo zraka izhaja med auspuhom in cilindrom. [attachmentid=69697][attachmentid=69697][attachmentid=69697]

post-11198-1147214031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri menjavi izpuha je potrebna menjava valčkov in fedrc na sklopki če hočeš da motor dobr dela. Menjava je pa potrebna zato ker ko menjaš izpuh ki je bol odprt, porušiš ravnovesje v motorju. Obvezno pa vzemi ven blokado, če je še nis, ker ti bo motor lahko tut slabš delov kot z originalnim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, tm pr cilindru dobr pršraufi, ker potem brez veze, če ti uhaja... :blink:

drugače si pa mende dubu zravn valčke pa fedre? če ne pa nabavi no...zdj sicr nwem ktere bi mogu... sigurno si dubu zravn :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pr technigasu mislm da ne dobiš zraven valčkov in fedrc. posebej jih boš mogu kupt, sej ni tok drago... nekej jurjov .) btw ker skuter pa maš? ti lahko mogoc pomagam ktero težo valčkov rabš.

med avspuhom pa celindrom pa le fajn zadihtej joj :D

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr technigasu mislm da ne dobiš zraven valčkov in fedrc. posebej jih boš mogu kupt, sej ni tok drago... nekej jurjov .)

em...jst sm slišu zadnjič drugače... sj ni važn, naj praša na scooterkitu... ali pa naroči in če dobiš valčke potem ok, če ne pa še enkrt valčke naroči, jst ti pa kr predlagam 4,5 gramske valčke, vsaj za začetek... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz sm pa mislu tud ta auspuh tecnigas next r dt na moj skuter. Imam pa Gilero Runner 50. In me zanima ali je ta avspuh dober za Runnerce??? Drugače sm pa mislu da bi dou gor avspuh ki je kromeran in ni pretirano drag (mora biti okol 30k).....ker bi biu najbolši?? Pa kaj pol rabm še zravn če zamenjam avspuh?

Hwala za odgovore.....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz sm pa mislu tud ta auspuh tecnigas next r dt na moj skuter. Imam pa Gilero Runner 50. In me zanima ali je ta avspuh dober za Runnerce??? Drugače sm pa mislu da bi dou gor avspuh ki je kromeran in ni pretirano drag (mora biti okol 30k).....ker bi biu najbolši?? Pa kaj pol rabm še zravn če zamenjam avspuh?

Hwala za odgovore.....LP

next r 70 raztura. ja je tud za 50cc, zravn morš menjat samo valčke... pride set nekej jurjov, pa dizo pr fergiju večjo dat, da neboš pol čez 1 let mel problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP jst sem danes na skuter namontiru tecnigas next r, zdaj me pa zanima če morda gdo ve če morem menjat še valčke, filter...

To pa vprašam zato ker so pospeški slabši kot so bili prej, verjetno tudi zato ker malo zraka izhaja med auspuhom in cilindrom. [attachmentid=69697][attachmentid=69697][attachmentid=69697]

MIslim da vem v cem je tvoja tezava gre ti manj zato oz.so slabsi pospeski ker avspuh tecnigas next r pride homologiran(IMA NOTRI SE BLOKADO) zato ti svetujem za bolsi performance dej serviserju da ti fukne vn blokado,menja valcke,nasatvi trse vzmeti sklopke....skuter bo 100% sel bolje :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

next r 70 raztura. ja je tud za 50cc, zravn morš menjat samo valčke... pride set nekej jurjov, pa dizo pr fergiju večjo dat, da neboš pol čez 1 let mel problemov :)

Ja sam ta avspih je ful drag a ni???? kukr vem je čez 50 jurjou....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Next r je za 50cc motorje, kkšn navadn 70 kit bi še kokr tok delov (polini sport) kar je pa več pa odpade(replica). Tecnigas ma za 70ke model RS 70 k pa pride 37000 pr scooterkitu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Next r je za 50cc motorje, kkšn navadn 70 kit bi še kokr tok delov (polini sport) kar je pa več pa odpade(replica). Tecnigas ma za 70ke model RS 70 k pa pride 37000 pr scooterkitu.

lp

ja lepo si to povedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi rs 70 delou tudi na 50ccm mašini?

so mi na scooterkitu rekli da je za 50cc in 70cc, pa sm mel na 50cc, pa je lepo delal, samo valčke prave pa je... zvok ma pa tud hud ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!