Skoči na vsebino

Tecnigas Next R izpuh


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Jst mislm de je blo o tem dost že povedanga ampak vseen povem ker si nov:

-zvok: ga morš slišat kle ti ga z besedam ne morm upisat-men je dobr iz obeh

-hitrost: rs70 za 70ccm(sport, mid race), nex-r za 50ccm-dela solidno na 70ccm sport, da se kr nekj dobit iz ubeh, sama hitrost je pa bl odvisna kok moči proizvede mašina pa kolk je pride do zadnga kolesa, izpuh pa pripomore k temu da mašina sprosti izpušne pline optimalno kar lahko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kar se tiče pa tegas avspuha sm pa kr zadovoln z njem pa še blokada se da čist enostavno odstranit iz njega lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

yo folk js tut rabim en auspuff za moj motorček (piaggio zip 2001 letnik 2T) pa nimam še čist nč predelanga gre pa največ 60km/h (1327km ma prevoženih od sestrej e biu pa sm ga dobu) zdej bi ga pa zrihtu kolker opazam _roba_ velik ve =) js pa pojma nimam ka bi dau na motor d bi mi šou vsaj 80-tu nekje) več ne nucam kak auspuf filter ????? pls svetujte mi

aja pa kje bi to kej dobu a tt scooterkit??? je to trgovina tut tko al je sam internetno poslovanje (sm iz celja ,pa nevem d bi bla tuki kaka trgovina za skuterčke...) =) pls svetujte mi hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislm de je blo o tem dost že povedanga ampak vseen povem ker si nov:

-zvok: ga morš slišat kle ti ga z besedam ne morm upisat-men je dobr iz obeh

-hitrost: rs70 za 70ccm(sport, mid race), nex-r za 50ccm-dela solidno na 70ccm sport, da se kr nekj dobit iz ubeh, sama hitrost je pa bl odvisna kok moči proizvede mašina pa kolk je pride do zadnga kolesa, izpuh pa pripomore k temu da mašina sprosti izpušne pline optimalno kar lahko.

lp

rs70 tut dela zelo vredu na 50cc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kar se tiče pa tegas avspuha sm pa kr zadovoln z njem pa še blokada se da čist enostavno odstranit iz njega lp

kk pa blokado odstraniš iz njega pa kir skoot maš?

a si kej primerju z drugimi izpuhi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa blokado odstraniš iz njega pa kir skoot maš?

a si kej primerju z drugimi izpuhi?

LP

mam keway matrixa nism primerjo z drugim drugače pa kar se blokade tiče pa je tam ko pride koleno na celinder se manjši ror not je pa samo pripikan tk da samo ta punkt prevrtaš z pormašino pa odstraniš to cev ven razlika je ogromna vsaj za mene je bila prej47kmhpotem65kmh tako da se splača lp[attachmentid=84246]

post-11901-1161019606_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam keway matrixa nism primerjo z drugim drugače pa kar se blokade tiče pa je tam ko pride koleno na celinder se manjši ror not je pa samo pripikan tk da samo ta punkt prevrtaš z pormašino pa odstraniš to cev ven razlika je ogromna vsaj za mene je bila prej47kmhpotem65kmh tako da se splača lp[attachmentid=84246]

:blink: :blink: kk se pa pozna sam tok na hitrosti? a to po tvojem števcu, al po kirem drugem?

mojmu frendu, ko je na matrixa namontiru leo vince rr je šlo 75-80, z blokado na variomatu, original valjčki, fedrcami, vse original :hmm: :? :blink: :blink: ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: kk se pa pozna sam tok na hitrosti? a to po tvojem števcu, al po kirem drugem?

mojmu frendu, ko je na matrixa namontiru leo vince rr je šlo 75-80, z blokado na variomatu, original valjčki, fedrcami, vse original :hmm: :? :blink: :blink: ...

LP

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA daj no zbudi se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA daj no zbudi se

pa resno no. sj js tut nism mogu verjet ko je brat pršu domov:"mičo ma pa RR-a pa mu gre 80."

prav ni mi blo jasno. u bistvu je pa res. keeway focus ma blokado na variomatu, sam se skor nč ne pozna, mal na pospeških, drugo je pa vse v izpuhu.

koleno je zelo prepigano, pa še denfer je uznotri ne vem kk pre...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenim kupit izpuh mam SYM sport x-a skuter ma še blokade not zdej čez zimo jih namenim odstranit..ker izpup bi mi tllele priporočal??in pa kok stane??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenim kupit izpuh mam SYM sport x-a skuter ma še blokade not zdej čez zimo jih namenim odstranit..ker izpup bi mi tllele priporočal??in pa kok stane??

al zx alpa next-r drugega tak ni menda :) DrummY z blokado na variotu nemore it skuter tolko nevem kaj ti ni jasno tu.. 1. kot 1. TO JE KEEWAY 2. kot 2. ce je blokada na variomatu se prisotna, se jermen ne more razsirit do konca oz. se ne prilega tak na tesno pusi od variomata kot bi se brez blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: kk se pa pozna sam tok na hitrosti? a to po tvojem števcu, al po kirem drugem?

mojmu frendu, ko je na matrixa namontiru leo vince rr je šlo 75-80, z blokado na variomatu, original valjčki, fedrcami, vse original :hmm: :? :blink: :blink: ...

LP

ej to je strelanje v prazno sigurno je še kaj drujga zamenjo ker js sm še iglo dvigno pa valčke zamenjo pa mi gre 70 ko sm pa še dizo pa 75realnih po mojem števcu to je realnost 80 da samo avspuh zamenjaš pa je sori samo nabijanje in fotranje folka kar joh tu gr ne mores ke fantje kr obvladajo zadeve lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če majo to blokado notr vsi Tecnigas Next R izpuhi?... Namreč js ga imam, pa se mi zdi da ni blo blokade, gre pa velik bolš kokr z originalom.. mam ga na Daelim S-Five-u.... .)

No bom zdj pogledu k mam čs.... samo a je kakšna nevarnost da uničm dihtngo?? :?

Lp

Popravljeno . Popravil kosir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokado naj bi meli vsi not... vsaj tale nex r ja kot sem na forumu prebral....

Kaj menite folk... valjčke in pa šušto je potrebno zagotovo zamenjat in če se menja valjčke kakšno težo naj bi dal gor ? Imam firefox f15 brez blokad in original auspuh še. VAljčki so teže 6.2g. Scooter kar dobro potegne. Ne bi rad, da bi z nakupom next r-a zgubil na pospeških. kvečjemu jih čem pridoibit :grim

se ne spoznam na te zadeve zato prosim za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valcke bos mogu zmenat 100%

iskanje teze bos pa sam vidu ..ce se ti prevec zvrti al premau...bos vidu tuki ti tezko tocno rece k to mors probavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z next-r sm zgubu kr neki pospeskov to se rest z lazjimi valcki(ene 5,5g bojo kr kul). Pol bo pa treba kr kit dat da bo pospesek boljsi.

Org. auspuh je mel pr men bolse pospeske kot next-r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z next-r sm zgubu kr neki pospeskov to se rest z lazjimi valcki(ene 5,5g bojo kr kul). Pol bo pa treba kr kit dat da bo pospesek boljsi.

Org. auspuh je mel pr men bolse pospeske kot next-r

....sej originalni izpuhi majo skorej usi bolše pospeške kot pa športni....to je dejstvo....seveda če nimaš kake orng predelave....športni izpuhi so itak narejeni za večje obrate....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z next-r sm zgubu kr neki pospeskov to se rest z lazjimi valcki(ene 5,5g bojo kr kul). Pol bo pa treba kr kit dat da bo pospesek boljsi.

Org. auspuh je mel pr men bolse pospeske kot next-r

Torej ko si dal lažje valjčke si prišel na iste pospeške al je še zmeri slabše kot je bilo ko si mel original ?

Kr če bi zgubu na pospeških...pol raje sploh nebi menjal auspuh.

Rad bi ohranil iste pospeške čene boljše. Hitrost pa bi itak morala bit malo višja ker je auspuh bolj odprt.

TAle next r kromiran mi je zelo všeč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm zamenu so bli pospeski vseen slabsi(ampak ne tok), pa sm zamenu valcke,povratno fedro in fedre v sklopki. s kitom pa gre zdej tko k je treba. Ce ti je unih 60km/h dost pust gor kr org.... sam jst mislm da se splaca menjat rorck.

Lahk bi pa tud z Laserjem probu, ker usi pravjo da je na 50cc no.1, izkusenj pa zal z njim nimam.

TUNING JE ZACARAN KROG. Najprej spuh, pol vario, pol kit,................ in nikol konca.

http://www3.shrani.si/o.php?benellik984729.jpg Pa je res hud ale kroman :D

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sej originalni izpuhi majo skorej usi bolše pospeške kot pa športni....to je dejstvo....seveda če nimaš kake orng predelave....športni izpuhi so itak narejeni za večje obrate....

lol nemorem vrjet da lahko nekdo napise kaj takega.. zato pa se nastavi zadeva tak da ma pospeske in tudi koncno visjo od orginal izpuha.. drugace ce bi pa vido kaj je meni delo skuter ko smo dali prvic gor laser xpro pa menjali valcke samo kr ene smo dali noter.. pa to na minarelli masini.. pospeski ko na gusu 70cc, koncna 100-105 po stevcu od skutera .) nenormalno je slo za 50ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!