Skoči na vsebino

Tecnigas Next R izpuh


Priporočene objave

hvala dobu=) da ti je trgal:) :)

(sam pr teh motorjih res nikol ni konca.....:))

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč kaj naj rečem. jst sm čisto obseden stem auspuhom zdej. Dokler ga ne dobim nebom mel mira.

Pol pa upam da bom samo valjčke zamenjal in bo ok.

Aja skuter mi ne gre 60 ampak gre 70 realnih. Po števcu gre 80km/h ampak ta laže pri taki hitrosti za cc. 10km/h sem opazil, kot tudi pri ostalih. Zdej mam vse original, nova sklopka, valjčki 6.2g, brez blokade na variotu in brez une slepe cevi na auspuhu. Zadovoljen sm samo kej ko me srbi da moram nabavt tale kromiran auspuh in nimam mira. V italiji sm dobu distributerja k mi nudi tega za 80 evrov + pol poštnino terba plačat. To je ful ceneje kot pa drugje. V nemčiji prek neta je 116 evrov !!! Ful velika razlika. Danes sem pisal mail da mi povejo kolk pride poštnina če pošljejo v SLO. ZA ITA prije 13 evrov.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč kaj naj rečem. jst sm čisto obseden stem auspuhom zdej. Dokler ga ne dobim nebom mel mira.

Pol pa upam da bom samo valjčke zamenjal in bo ok.

Aja skuter mi ne gre 60 ampak gre 70 realnih. Po števcu gre 80km/h ampak ta laže pri taki hitrosti za cc. 10km/h sem opazil, kot tudi pri ostalih. Zdej mam vse original, nova sklopka, valjčki 6.2g, brez blokade na variotu in brez une slepe cevi na auspuhu. Zadovoljen sm samo kej ko me srbi da moram nabavt tale kromiran auspuh in nimam mira. V italiji sm dobu distributerja k mi nudi tega za 80 evrov + pol poštnino terba plačat. To je ful ceneje kot pa drugje. V nemčiji prek neta je 116 evrov !!! Ful velika razlika. Danes sem pisal mail da mi povejo kolk pride poštnina če pošljejo v SLO. ZA ITA prije 13 evrov.

:eek:

keri skuter pa mas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja skuter mi ne gre 60 ampak gre 70 realnih. Po števcu gre 80km/h ampak ta laže pri taki hitrosti za cc. 10km/h sem opazil, kot tudi pri ostalih.

men pa minimoto ne gre 60 tuk ko je tovarnisko, ampak 72,4, po stevcu pa 81,7, sam pri tej hitrosti laze za 9,3 kmh, pa je vse original, sam led diode mam gor nasraufane pa 100 oktanski bencin pa 20% zvezdinega olja tankam... :kva2:

:P

s temi kilometri pa "laze za tolk pa tolk" ste ze prav smesni - dejte si najdit eno ravnino, natancno izmerite razdaljo 100 metrov, se prpicite mim na polno pa merite cas od ene do druge oznake pa pol racunajte, to je edini mozen kolk tolk realen rezultat! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari prav da je bol kao lasex za to masino ker je minareli...

am kar se tice pa tega da bi morali pridobt s sportnimi izpuhi pa VALDA!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk negdo pove kolk je cena next-r crom izpuha in ki se ga da dobit? zato k sem gledu na e-bayu pa so cene okrog 80 evrov + poštnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari prav da je bol kao lasex za to masino ker je minareli...

am kar se tice pa tega da bi morali pridobt s sportnimi izpuhi pa VALDA!!!!!!

verjemi, sem sam sprobal spico sn vse tote zxe, rre itd in to konkretno res izpuh mojih sanj za minarelli 50cc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ihaaaaaaaa. :kva2: dva dni nazaj sem končno dobil auspuh tecnigas Next R kromiran. Naročil sem ga na scooterkitu. ZA dobavo sem čakal približno 7 dni. Poslal mi je robo takrat ko je bilo dogovorjeno. Zraven pa sem dobil še extra velik popust ker sem mel konkurenčno ponudbo. Uglavnem res svaka čast tipu s scooterkita.

Zraven pri tecnigasu ne dobiš valjčkov in pa fedrc. V mislih imam samo menjavo auspuha, valjčkov in menda fedrce za sklopko. Auspuh zgleda res lep. Dušilec je modre barve. Auspuh ima notri blokado - zožano cev, ki je na lahko privarjena. Okrog je nalepka, ki opozarja na posledice odstranitve le-te..... boljše performance, ni več v skladu z zakonom... :hmm:[attachmentid=92103]

mislim da jo bom vsekakor odstranil ;)

post-13112-1171804735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil m4dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

čakite ne štekam kje je blokada u škaruku :hmm: :hmm:

Ne usi homoligirani izpuhi imajo blokado tam kjer gre izpuh na cilindr je taka privarjena gor da zapre za tri cetrt tist s sraufncigrjm vn das in se pelješ. Če pa nedaš gre pa isto ali pa še slabš kt prej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola še jst naroču ta izpuh :OK: :OK: zdej me pa zanima kaj polek valčkov in fedrc še menjat??aa u ferg lahko dam sam večjo dizo in bo stvar dobr laufala?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos menu dizo mors pravo kombinacijo not dt ves...da bo svecka lesnikove rjave barve....

SESTAUT PA KUPT JE NAJLAZJI...NAJTEZJI JE NASTIMAT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos menu dizo mors pravo kombinacijo not dt ves...da bo svecka lesnikove rjave barve....

SESTAUT PA KUPT JE NAJLAZJI...NAJTEZJI JE NASTIMAT :)

eee tako tako praf maš .) kake pa naj dam valčke not kako težo zdej za začetek 4,6g? pa kake fedrce na sklopki in pa kero polinijovo povratno kako trdoto?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na 50 ki modre fedrce pa 3,8 gramou...

to mors probavat je razlicn....splosnga recepta da bi usm prjel ni kle

ce bi biu bi blo zakon...

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ok. Kupu sm Tecnigas next R. Majstr mi ga je montiral gor. Povratno vzmet je blo treba dat malo tršo... fedrce na sklopki pa ni blo potrebno menjat (imam novo sklopko RMS). VAljčki so bili pretežki.

Pospeški so bili kar dobri s štarta vendar je ostala velika luknja od nekje 30km/h do 60km/h. Komaj pri 60km/h ga je začelo odpirat. V hrib pa je šel zelo slabo. Dali smo 5g valjčke kar je precej popravlo stanje. No sedaj pa v dveh je šlo slabo u hrib ;) Moram rečt da mi je original auspuh vlekel bolje v hrib...mnogo bolje.

Končna je ostala nekje ista.

No ko smo dali not drugi variomat (top performance)...no tle smo na konju :)

Pospeški enakomerni, v hrib vleče zelo dobro in pospešuje tudi pri velikem klancu (prej je zgubavalo obrate)...končna je za 5km/h večja. Luknje ni več. Teža valjčkov je ostala 5g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Kupu sm Tecnigas next R. Majstr mi ga je montiral gor. Povratno vzmet je blo treba dat malo tršo... fedrce na sklopki pa ni blo potrebno menjat (imam novo sklopko RMS). VAljčki so bili pretežki.

Pospeški so bili kar dobri s štarta vendar je ostala velika luknja od nekje 30km/h do 60km/h. Komaj pri 60km/h ga je začelo odpirat. V hrib pa je šel zelo slabo. Dali smo 5g valjčke kar je precej popravlo stanje. No sedaj pa v dveh je šlo slabo u hrib ;) Moram rečt da mi je original auspuh vlekel bolje v hrib...mnogo bolje.

Končna je ostala nekje ista.

No ko smo dali not drugi variomat (top performance)...no tle smo na konju :)

Pospeški enakomerni, v hrib vleče zelo dobro in pospešuje tudi pri velikem klancu (prej je zgubavalo obrate)...končna je za 5km/h večja. Luknje ni več. Teža valjčkov je ostala 5g.

daj gor še večji fergazer pa bo še bol šev pa vleko veliko bolje sam sem mev isto luknjo zdaj je pa ni ko sem menjal fergazer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gor še večji fergazer pa bo še bol šev pa vleko veliko bolje sam sem mev isto luknjo zdaj je pa ni ko sem menjal fergazer

Ojla ! Hvala za nasvet..to smo tud bli že takrat uredili....je bla dana večja diza, saj bi čene motor menda zaribal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Avapuhe ti lahka js zrihtam, ker je namrec scooterkit.com oz. marson moj sosed ki jih uvaza in prodaja, pa tudi vse ostale stvari za predelavo!!!

ja to bi bli super kaj mi daš tvojo telefonsko da ko se prepričam da paše na mojega ti sporočim in če bi lahko izvedel ceno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!