Skoči na vsebino

predelava automatika


Priporočene objave

za mal smeha .... moj automatic :P

Zdaj še samo vrži nalepko DHL čez tank, pa snake eyes, pa jordan zadaj.....pa samo gledaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno ma pa to masko čes celinder? A doma narjeno?

To sem jaz tud mel....Sem na kramarskem 1x nabavil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si se navado to pelat ko je tak nizk belanca?

ni boljsega, res. tezisce se prestavi naprej, pa vec kontrole mas, frcho postane za kake zaprte ovinke prava raketa - brez zajebancije!! ko sm enkrat za foro dal ravno balanco na frchija sm jo dal dol sam se da sm jo prebarvu, pol pa nazaj gor - motor dobi popolnoma drugacne vozne lastnosti, full tak igrackast za vozit, v kake pocasne ovinke ga je pravi uzitek vozit! :notworthy: :notworthy: :notworthy: pol sm si se na APNko dal tako balanco, sam ni blo vec takega efekta. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kaj bi mogu narest na frčiju, da bi mel boljše pospeške?

Odgovor je očiten.

Prvo kupi MF-POWER izpuh, če še nisi zadovoljen, še kupi kit z večjo prostornino, če pa bi rad še več, pa menjaj fergazer. To pa je skoraj vse. Če pa si te gre samo za pospeške in ne za končno, še lahko zobčenik na zadnji koli menjaš (daš večjega). To sn jaz mislo naret z mojim frčotom, potem pa so mi ga ukradli :cry: :angry:

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zacni z L batom Vertex, mogoce se cilinder das malo pobrusit, pa seveda MF Cobra.... :) ...ce pa denar ni ovira, pa obisci mopedkit. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam že kit približno pol leta(kompleten).Zanima me če se da kej kuplingo zrihtat(fedri).

Če dam not šibkejše fedre a bi mel kej boljše pospeške?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da imaš napačno resonanco, poskusi s tako ki je narejena za srednje obrate mislim da prestavi pri 6000? Če boš imel šibkejše fedre, bo prestavil pri višjih obratih samo ta sklopka je iz plute :wacko: in ne bo dolgo zdržala... Lahko tudi zožiš koleno izpuha če je preveliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da imaš napačno resonanco, poskusi s tako ki je narejena za srednje obrate mislim da prestavi pri 6000? Če boš imel šibkejše fedre, bo prestavil pri višjih obratih samo ta sklopka je iz plute :wacko: in ne bo dolgo zdržala... Lahko tudi zožiš koleno izpuha če je preveliko.

Narobe. Če boš mel šibkejše fedre bo prestavil/speljal pri nižjih obratih. :o

Fedre morajo bit trše :naughty:

Kaj že maš sploh resonanščni izpuh?

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtoamtik mojega kolega, ki je mel predelano skoraj vse (mf izpuh, s predelanim kolenom, od atx celinder in rebra, 42bat, pobruseni kanali, menjane trse fedre na kuplongi, naštela vžig, zadnji zobnik manjši) in je šel motor cca 90kmh.

Je pa bil to še avtomatik stare generacije (tam letnik okol 85-90) in bi šlo vrjetno tudi 100kmh, če bi predelali res vse. Kaj več pa itak ni varno s tem ruštom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak avtomatik fajn brni ko samo oni železni filter z izolirtrakom gor prilimaš na fergazar ono gumijasto koleno pa dol vzameš........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MF POWER+LAŽJI BAT(wanna be športni bat:)) pa gre skor ko moj skutr se prav okol 80....To za mal dnarja..... :yea2:

...ja, po tomosovem stevcu... :lol1: :lol1: :lol1: ...btw, na mojem, ce sm na stenderju gas navil do konca, mi je pokazu 30 km/h, ceprav se prednje kolo sploh ni sukalo! :P

MotoRossi, avtomatik tako ali tako ni varen. pri 50 km/h ne zato ker te vsi prehitevajo pa sam cakas kdo te bo enkrat zgazu, pri 70 pa zato k ma presvoh bremze (vsaj za mojo maso)... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, po tomosovem stevcu... :lol1: :lol1: :lol1: ...btw, na mojem, ce sm na stenderju gas navil do konca, mi je pokazu 30 km/h, ceprav se prednje kolo sploh ni sukalo! :P

MotoRossi, avtomatik tako ali tako ni varen. pri 50 km/h ne zato ker te vsi prehitevajo pa sam cakas kdo te bo enkrat zgazu, pri 70 pa zato k ma presvoh bremze (vsaj za mojo maso)... :hmm:

Sej pravim .. mašina še gre nekako, še zdrži par tisoč km, če ga lepo uporabljaš, ampak rupt, bremze, aerodinamika .. tu gre pa vse narobe :( ...

BT je bil še zakon od Tomosa .. alpa še kak ATX .. ti so zdržal marsikaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

živijo

jst mam predelan frčo...bat meteor 40,nižana glava,kanali pucani,škarik leovince,pa večjo dizo...

šiba tam enih 75km/h,samo imam en probem na ka če mam filter gori original ne dela ,sedej se vozim kar brez...

kaj svetujete za en filter???? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vertex bat niti ni problem dobit. Dobi se u LJ u timmg (Rudnik, pri strelišču) potem u kakem Velotu bi se tut dubu...al pa Nahtigal u Kranju ma mogoče. König bat se dobi najtežje sm dau celo SLO skoz da sm ga dubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj! :naughty:

Mam en vprašajne, kolk se pozna če menaš bt na frčotu pa kolk če sam

obročke zamenaš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beta men... ti bom tkole reku tole je lestvica

-najboljši könig (elko)

-zelo dober vertex

-uredu meteor

-najslabši sukoki (boh nedej to devat ribne usakem)

maš pa pol tut druge bate italijanske in druge...

elkota boš težku dubu tko da če ga nedubiš dej vertex-a notr. Če tut tega nedubiš kup meteorja (lahek bat). Sukokija pa ne kupt ker ti bo žal. Naroči könig bat pri Nahtigalu u Kranju (tam sem ga jst...sm celo Slo dau skoz).

GP master.... Zdej dobr je da tm na ene 5k menaš obročke kr če so slabi je možnost da primejo. Zdej pa usvisn, puzna se če daš kak L bat...lhka tut sam predelaš bat...če pa češ met originalenga pa daš pač tak bat noter kukr je. Če ma cilinder rise brusi za 0,5mm ali pa 1mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!