Skoči na vsebino

predelava automatika


Priporočene objave

dns sm slišu mojega bratranca da je na avtomatika dal cilind od ctx-a (80ccm)

gre ko prasica samo ne zdržijo kosi u motorju (okoli 2 meseca dela)

čene zanimiva predelava :OK: :OK:

ta tvoj bratranec te je lepo nasral .) :slap: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm slišu mojega bratranca da je na avtomatika dal cilind od ctx-a (80ccm)

gre ko prasica samo ne zdržijo kosi u motorju (okoli 2 meseca dela)

čene zanimiva predelava :OK: :OK:

Ja pa ukvir zdrzi samo par dni :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ukvir zdrzi samo par dni :naughty: :naughty:

tudi če bi okvir zdržal 5 let - od ctx-a cilinder ne gre na mašino od avtomatika pod nobenim pogojem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gre!

samo tisto luknjo v katero daš cilindr je ostružil,use kanale je prilagodil cilindru in še šraufe ki držijo je na novo dal(zvrtal luknje skozi blok na drugi strani dal matice in malo lepila)šravfe pa ne vem kje jih je dobil ker so predolgi (štrlijo vn) toliko vem o tej predelavi usega pa ga nism uprašal aja gor je dal dellorto15 :OK: :OK:

u hrib slabo uleče po ravnini pa ko sneta skira :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gre!

samo tisto luknjo v katero daš cilindr je ostružil,use kanale je prilagodil cilindru in še šraufe ki držijo je na novo dal(zvrtal luknje skozi blok na drugi strani dal matice in malo lepila)šravfe pa ne vem kje jih je dobil ker so predolgi (štrlijo vn) toliko vem o tej predelavi usega pa ga nism uprašal aja gor je dal dellorto15 :OK: :OK:

u hrib slabo uleče po ravnini pa ko sneta skira :OK: :OK: :OK:

to bi lahko ti govoril včeraj, ko je bil 1. april .)

bloki od avtomatika niti nimajo toliko mesa, da bi se spuščal v takšne podvige, ki jih naštevaš. da je na novo zvrtal luknje, "pa luknjo, v katero daš cilinder" "ostružil". :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

aja, avtomatik in ctx mata precej različen hod bata.... verjetno je potem tudi blajerco dal v peč, pa jo malo potolkel, da se je raztegnila :? :? :slap: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

si pa na hece.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gre!

samo tisto luknjo v katero daš cilindr je ostružil,use kanale je prilagodil cilindru in še šraufe ki držijo je na novo dal(zvrtal luknje skozi blok na drugi strani dal matice in malo lepila)šravfe pa ne vem kje jih je dobil ker so predolgi (štrlijo vn) toliko vem o tej predelavi usega pa ga nism uprašal aja gor je dal dellorto15 :OK: :OK:

u hrib slabo uleče po ravnini pa ko sneta skira :OK: :OK: :OK:

haha :kva2: :kva2: :lol1:

da ti ni pozabu povedat da je biu učeri prvi april :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma useen tud če daš od r1 mašino gor ukvir ti bo pa sam poču nakonc se boš znašu na cesti z ritjo na tleh pa balanco u roki¨!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beta men... ti bom tkole reku tole je lestvica

-najboljši könig (elko)

-zelo dober vertex

-uredu meteor

-najslabši sukoki (boh nedej to devat ribne usakem)

maš pa pol tut druge bate italijanske in druge...

elkota boš težku dubu tko da če ga nedubiš dej vertex-a notr. Če tut tega nedubiš kup meteorja (lahek bat). Sukokija pa ne kupt ker ti bo žal. Naroči könig bat pri Nahtigalu u Kranju (tam sem ga jst...sm celo Slo dau skoz).

GP master.... Zdej dobr je da tm na ene 5k menaš obročke kr če so slabi je možnost da primejo. Zdej pa usvisn, puzna se če daš kak L bat...lhka tut sam predelaš bat...če pa češ met originalenga pa daš pač tak bat noter kukr je. Če ma cilinder rise brusi za 0,5mm ali pa 1mm.

kje pa je ta Nahtigal a maš točn naslov od njega al pa kšno spletno stran al pa kj podobnga...

pa kok kj bi koštou konig bat fi42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nahtigal je v kranju amm, pod kostanji se reče :hmm: :D Tm ke je que pasa če ti kej bl pomaga.

Naslov je pa pomoje Sejmišče 2, Kranj :D (nism pa 100% - +- ena hiša :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje menjalnik ne bo zdržal ekstra moči...............že sam e90 teško prenaša vse skupaj. Menjalnik je zlo podobn kot v bt-ju in zelo prešvoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjalnik niti ni problem je bolj problem šalca sklopke sam to se, da uredit :)

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjalnik niti ni problem je bolj problem šalca sklopke sam to se, da uredit :)

Šalca se sicer da mal ojačat, sam se mi zdi da bi taka moč trgala kajle za šalo(pa še kej druzga) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kajla je ponavad zlo velk problem pr takih predelavah :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če bi dal na avtoamika cilinder kit frgazr 19 pa mf power izpuh kulk bi kj to pilo na 100km-jev

problem je v tem kr je 5l kesl za benz :angry: ppa nebi glih kantice sabo furo :wacko:

pa u čem je razlika med frgazromm PHBG 19 AS IN PHBG 19 BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men rs-ka z 75 kitom pa 19 fergazrjm pije 10 na 100 sam tomos pomojm nebi tolk piv ku se nebi vrtu na takih obratih sam ksnih 6-7 pa skor sigurno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če bi dal na avtoamika cilinder kit frgazr 19 pa mf power izpuh kulk bi kj to pilo na 100km-jev

problem je v tem kr je 5l kesl za benz :angry: ppa nebi glih kantice sabo furo :wacko:

pa u čem je razlika med frgazromm PHBG 19 AS IN PHBG 19 BS

Čist odvisno od dize, recimo da ima 16ka na kitu dizo 74 pri porabi okoli 4l/100km 19ka pa ustrezno več. Drugače spraviš v automatika maksimalno 4 litre mešanice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Oprosti ampak motiš se v frčota in če te zanima razlog da verjamem ker je imel moj prijatelj frčota ki je imel tri prestave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIMONSI je napisal: Ne da se.

Drugač pa tema spada pod scooter sekcijo.

Oprosti ampak se motiš ker ima moj prijatelj avtomatika ki ima tri prestave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti ampak motiš se v frčota in če te zanima razlog da verjamem ker je imel moj prijatelj frčota ki je imel tri prestave.

ja pa jade 3 prestave :headbang:

avtomatik sploh nima prestav ampak dve sklopki eno krejšo in eno dalšo

in ko pride do določenih obratov se prestavi na drugo sklopko prva se pa nemoteno vrti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni so pametni moj star ata ma pa tomos iz leta 1911 ki ima 8 avtomatskih prestav leti pa 220kmh vozi ga pa moja babica. In po vsem tem še svizec zavije čokolado v folijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIMONSI je napisal: Ne da se.

Drugač pa tema spada pod scooter sekcijo.

Oprosti ampak se motiš ker ima moj prijatelj avtomatika ki ima tri prestave.

dj posnem filmck da vidmo frcota s "tremi"prestavami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!