Skoči na vsebino

Pooblasceni serviserji za Piaggio ste zadovoljni??


joza009

Priporočene objave

Zaradi svojih tezav sem poslal mail odgovorni osebi za pooblascene serviserje in ker mi je ta oseba omenila da ce imal kaksne konkretne dokaze da naj mu jih posljem.Jest sem osebi rekel da takih zadev jest ne mislim odkrivati ker nimam denarja za taka testiranja no in nato mi rece naj mu posredujem cim vec takih in drugacnih problemov in nato sem mu jest rekel da bom omenil se drugim in da mu jih boste posredovali in napisali pod SUBJECTOM-ZADEVO Kvaliteta serviserjevih storitev!

na mail info@pvg.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake dokaze?? kaj?? zakaj?? kok?? KWAAA?!? :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja no napisano je bilo nahitro s tem postom mislim samo da nej te osebi vsak ki ima tezave z dolocenim serviserjem piagotov pac napise z katerim je zadovoljen in z katerim ni.

ps testiranja so bila misljena samo za mene oziroma za moj primer v smislu ker je oseba rekla da rabi konkretne pritozbe.Se pravi da mi mogu jest imeti racun in nato cenilca kateri bi reku da za kar sem placal da ni bilo porihtano na motorju in zato sem jest reku da nimam denarja za take konkretne pritozbe,dokaze.

Vglavnem kdor ni z kaksnim serviserjem zadovoljen ali pa ce je nej primere posreduje na zgornji mail in naj cim lepse opise primer in kje se mu je to zgodilo.

Zaradi tega glih nebojo padale glave pooblascenim serviserjem ampak bojo pa vsaj zapisani,to je skratka vse kar potrosnik se lahko naredi.

Popravljeno . Popravil joza009
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!