Skoči na vsebino

celulit imam ker se cenim


Nagaya

Priporočene objave

kaj se letos tudi cenite, al ste cez zimo rajse telovadle in zdravo jedle?

Ka je?? Si se v špegl "von hintn" pogledo?? :naughty: zaj pa je panika.... :evilgrin: Kremice pa to, pa malo se boš zavijal v celofan, pa bo zadeva rešena :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celulit....prav zanimiv je ta naš planet....predvsem pa mi sami.... :rolleyes:

čez zimo nobene ženske pretirano ne motijo tiste blazinice, ki sploh ne bi bile tako strašne, če se ne bi imenovale ravno celulit....

ko pa pridejo prve temperature nad 20 in ko je treba pokazat kanček več kože, če se nočeš medvedje spoltit-potem pa kriza v (kdo je že rekel??) ženskem peskovniku..... :krneki: :krneki: alarmštufe rot!!!!!!!!! :krneki: :krneki:

potem pa pridejo še revije ki ponujajo 10001 pravljico :whistle: , kako s tem debelim podkožjem stran....in tako vse ženske hujšamo, se masiramo, hodimo na vellashape, vellasmooth, hipoxy in kaj jaz vem s čem vse ne služijo strokovnjaki za praznjenje denarnic....

v končni fazi pa tega ne bi bilo, če mediji ne bi problem naredili za relevanten v očeh žensk.... :yawn:

in res....če ga imam, ga pač imam ..... če ga imam in mi kdo reče, da ga imam, ga imam še vedno jaz....

če me moti, ga še vedno imam.... če ga skrivam, ga še vedno imam.... IN KAJ? SAJ GA IMAM JAZ! če uspem sama razčistit, da je celulit pač sodil v fond tega, kar sem podedovla po prednicah, mi je pa res vseeno, kaj reče nekdo drug....(čeprav najbolj prijetno verjetno ni, če ti to reče neznanec... :huh: )

poleg tega pa opažam naslednje- če gre ženska po cesti, pa naj je zelo poštimana ali pa ne, se za njo v vsakem primeru obrne več žensk kot moških..... ampak v primeru moškega pa ni tako.... kot je nekdo že rekel, s(m)o ženske rade zavistne in nevoščljive tistim, ki imajo deficit celulita....pri moških pa je ta zavist bolj redkost kot pravilo....

sama se ne sekiram in si upam pokazat noge take kot so in me baš boli....glavno, da se jaz počutim ok in da meni pri 35+ ni vroče... B)

poleg tega pa se mi zdi, da manj ima baba celulita, bolj se celo njeno vesolje giblje okoli njega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je?? Si se v špegl "von hintn" pogledo?? :naughty: zaj pa je panika.... :evilgrin: Kremice pa to, pa malo se boš zavijal v celofan, pa bo zadeva rešena :grim :lol1:

daj starina prekini sofort, kaj ne vidiš da ti je na psiho začelo tučt ker ti kalorij manjka... al pa so te prvi simptomi menopavze dobli, hmmm :whistle:

Popravljeno . Popravil gregorius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celulit....prav zanimiv je ta naš planet....predvsem pa mi sami.... :rolleyes:

čez zimo nobene ženske pretirano ne motijo tiste blazinice, ki sploh ne bi bile tako strašne, če se ne bi imenovale ravno celulit....

ko pa pridejo prve temperature nad 20 in ko je treba pokazat kanček več kože, če se nočeš medvedje spoltit-potem pa kriza v (kdo je že rekel??) ženskem peskovniku..... :krneki: :krneki: alarmštufe rot!!!!!!!!! :krneki: :krneki:

potem pa pridejo še revije ki ponujajo 10001 pravljico :whistle: , kako s tem debelim podkožjem stran....in tako vse ženske hujšamo, se masiramo, hodimo na vellashape, vellasmooth, hipoxy in kaj jaz vem s čem vse ne služijo strokovnjaki za praznjenje denarnic....

v končni fazi pa tega ne bi bilo, če mediji ne bi problem naredili za relevanten v očeh žensk.... :yawn:

in res....če ga imam, ga pač imam ..... če ga imam in mi kdo reče, da ga imam, ga imam še vedno jaz....

če me moti, ga še vedno imam.... če ga skrivam, ga še vedno imam.... IN KAJ? SAJ GA IMAM JAZ! če uspem sama razčistit, da je celulit pač sodil v fond tega, kar sem podedovla po prednicah, mi je pa res vseeno, kaj reče nekdo drug....(čeprav najbolj prijetno verjetno ni, če ti to reče neznanec... :huh: )

poleg tega pa opažam naslednje- če gre ženska po cesti, pa naj je zelo poštimana ali pa ne, se za njo v vsakem primeru obrne več žensk kot moških..... ampak v primeru moškega pa ni tako.... kot je nekdo že rekel, s(m)o ženske rade zavistne in nevoščljive tistim, ki imajo deficit celulita....pri moških pa je ta zavist bolj redkost kot pravilo....

sama se ne sekiram in si upam pokazat noge take kot so in me baš boli....glavno, da se jaz počutim ok in da meni pri 35+ ni vroče... B)

poleg tega pa se mi zdi, da manj ima baba celulita, bolj se celo njeno vesolje giblje okoli njega.....

buellina lepo si to povedala ampak če ti še ni jasno, ljudje so negativni in zateženi ter gledajo samo na druge kaj imajo in kaj ne itd. da bi pa sebe pogledali pa bog ne dej...lahko je s tujim k*rcem po koprivi mlatit ;) ne sekiraj se...

nekateri ljudje hočejo izgubit celulit zaradi drugih (družbe, ljudi s katerimi delajo, ljudi ki so zunaj itd.) ne pa zaradi sebe in to je najbolj žalostno...in takim ki družba vpliva na njih, jim je BED v lajfu ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celulit....prav zanimiv je ta naš planet....predvsem pa mi sami.... :rolleyes:

čez zimo nobene ženske pretirano ne motijo tiste blazinice, ki sploh ne bi bile tako strašne, če se ne bi imenovale ravno celulit....

ko pa pridejo prve temperature nad 20 in ko je treba pokazat kanček več kože, če se nočeš medvedje spoltit-potem pa kriza v (kdo je že rekel??) ženskem peskovniku..... :krneki: :krneki: alarmštufe rot!!!!!!!!! :krneki: :krneki:

potem pa pridejo še revije ki ponujajo 10001 pravljico :whistle: , kako s tem debelim podkožjem stran....in tako vse ženske hujšamo, se masiramo, hodimo na vellashape, vellasmooth, hipoxy in kaj jaz vem s čem vse ne služijo strokovnjaki za praznjenje denarnic....

v končni fazi pa tega ne bi bilo, če mediji ne bi problem naredili za relevanten v očeh žensk.... :yawn:

in res....če ga imam, ga pač imam ..... če ga imam in mi kdo reče, da ga imam, ga imam še vedno jaz....

če me moti, ga še vedno imam.... če ga skrivam, ga še vedno imam.... IN KAJ? SAJ GA IMAM JAZ! če uspem sama razčistit, da je celulit pač sodil v fond tega, kar sem podedovla po prednicah, mi je pa res vseeno, kaj reče nekdo drug....(čeprav najbolj prijetno verjetno ni, če ti to reče neznanec... :huh: )

poleg tega pa opažam naslednje- če gre ženska po cesti, pa naj je zelo poštimana ali pa ne, se za njo v vsakem primeru obrne več žensk kot moških..... ampak v primeru moškega pa ni tako.... kot je nekdo že rekel, s(m)o ženske rade zavistne in nevoščljive tistim, ki imajo deficit celulita....pri moških pa je ta zavist bolj redkost kot pravilo....

sama se ne sekiram in si upam pokazat noge take kot so in me baš boli....glavno, da se jaz počutim ok in da meni pri 35+ ni vroče... B)

poleg tega pa se mi zdi, da manj ima baba celulita, bolj se celo njeno vesolje giblje okoli njega.....

maš res, samo meni je pri 35 vedno svinjsko vroče, bilo kak bilo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez predsodkov bi jo nažgal.... :evilgrin:

starina, kaj ti je doktor dal novo porcijo modrih tabletk, da si tak glasn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buellina lepo si to povedala ampak če ti še ni jasno, ljudje so negativni in zateženi ter gledajo samo na druge kaj imajo in kaj ne itd. da bi pa sebe pogledali pa bog ne dej...lahko je s tujim k*rcem po koprivi mlatit ;) ne sekiraj se...

nekateri ljudje hočejo izgubit celulit zaradi drugih (družbe, ljudi s katerimi delajo, ljudi ki so zunaj itd.) ne pa zaradi sebe in to je najbolj žalostno...in takim ki družba vpliva na njih, jim je BED v lajfu ;)

LP

jaz sem enkrat namerno v koprive skočil, da vidim kak to je, ker sem zmeraj mlajše noter metal. ugotovil sem, da jih peče ko svinja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D:lol1: ... kakšne težave vse imajo ljudje in moški v življenju ... :slap::D ! Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nooo.... :rolleyes: saj ste ljudje...ampak jaz bolj zasledim to v smislu ljudje in ženske, ampak naj bo.... :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da se ne cenim dovolj, ker ga nimam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja moški nismo ljudje ane...o tem bi se dal ;):P

:D

Heeeec ... naši bivši bratje Srbi rečejo "ljudi i žene". Pa sem malo priredila ... :P .

@Mausilajn, imam nasvet zate. Da se boš začel cenit, pojej na dan kako kilo pomaranč. Pa boš imel pomarančasto kožo ... B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika...........pa kaj tolk komentiraš.......pa sej ti si vendar Štajerka.........in vse, ki jih poznam, celulita SPLOH nimajo!!!!!!!!!!!Je na vašem koncu izkorenijen in prepovedan! :naughty:

Drgač pa, jaz imam blaznoooooooooo rad pomaranče :winkiss: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celulit....prav zanimiv je ta naš planet....predvsem pa mi sami.... :rolleyes:

čez zimo nobene ženske pretirano ne motijo tiste blazinice, ki sploh ne bi bile tako strašne, če se ne bi imenovale ravno celulit....

ko pa pridejo prve temperature nad 20 in ko je treba pokazat kanček več kože, če se nočeš medvedje spoltit-potem pa kriza v (kdo je že rekel??) ženskem peskovniku..... :krneki: :krneki: alarmštufe rot!!!!!!!!! :krneki: :krneki:

potem pa pridejo še revije ki ponujajo 10001 pravljico :whistle: , kako s tem debelim podkožjem stran....in tako vse ženske hujšamo, se masiramo, hodimo na vellashape, vellasmooth, hipoxy in kaj jaz vem s čem vse ne služijo strokovnjaki za praznjenje denarnic....

v končni fazi pa tega ne bi bilo, če mediji ne bi problem naredili za relevanten v očeh žensk.... :yawn:

in res....če ga imam, ga pač imam ..... če ga imam in mi kdo reče, da ga imam, ga imam še vedno jaz....

če me moti, ga še vedno imam.... če ga skrivam, ga še vedno imam.... IN KAJ? SAJ GA IMAM JAZ! če uspem sama razčistit, da je celulit pač sodil v fond tega, kar sem podedovla po prednicah, mi je pa res vseeno, kaj reče nekdo drug....(čeprav najbolj prijetno verjetno ni, če ti to reče neznanec... :huh: )

poleg tega pa opažam naslednje- če gre ženska po cesti, pa naj je zelo poštimana ali pa ne, se za njo v vsakem primeru obrne več žensk kot moških..... ampak v primeru moškega pa ni tako.... kot je nekdo že rekel, s(m)o ženske rade zavistne in nevoščljive tistim, ki imajo deficit celulita....pri moških pa je ta zavist bolj redkost kot pravilo....

sama se ne sekiram in si upam pokazat noge take kot so in me baš boli....glavno, da se jaz počutim ok in da meni pri 35+ ni vroče... B)

poleg tega pa se mi zdi, da manj ima baba celulita, bolj se celo njeno vesolje giblje okoli njega.....

:worship::worship::worship:

če se kdaj srečava ti dam za pir..... :beer2::beer2:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika...........pa kaj tolk komentiraš.......pa sej ti si vendar Štajerka.........in vse, ki jih poznam, celulita SPLOH nimajo!!!!!!!!!!!Je na vašem koncu izkorenijen in prepovedan! :naughty:

Drgač pa, jaz imam blaznoooooooooo rad pomaranče :winkiss: :evilgrin:

Že zaradi vsebnosti hlapov v luftu ne zori.

:rolleyes:

Vidim pa, da očitno štekaš moje "čudno" pisanje ...! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je mogoče že kdo napisal:

Zakaj imajo samo ženske celulit??????????

Zato,ker je to fejst grdo!!!!!!!!!! .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je mogoče že kdo napisal:

Zakaj imajo samo ženske celulit??????????

Zato,ker je to fejst grdo!!!!!!!!!! .) .) .) .)

zakaj moški lepo žvižgajo?

ker imajo ptičje možgane :D .) :P

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj starina prekini sofort, kaj ne vidiš da ti je na psiho začelo tučt ker ti kalorij manjka... al pa so te prvi simptomi menopavze dobli, hmmm :whistle:

To bo ja :rolleyes: ....boš vido ko bom še bildat začel... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starina, kaj ti je doktor dal novo porcijo modrih tabletk, da si tak glasn :evilgrin:

Ne sn jih na internetu nabavo. :closedeyes: ...zaj pa žel celi vikend otepač stoji in ne splahne :whistle: ....Kaj misliš, bi moral k zdravniku?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj moški lepo žvižgajo?

ker imajo ptičje možgane :D .) :P

dr.looney

piiiirrrr!!!!! :OK: ne ne...raje kar dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
zakaj moški lepo žvižgajo?

ker imajo ptičje možgane :D .) :P

dr.looney

Zakaj so ženske vedno v skupini, ko gredo ven?

Tudi kure so vedno na kupu.

Popravljeno . Popravil exaGee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!