Skoči na vsebino

celulit imam ker se cenim


Nagaya

Priporočene objave

So izjeme, ampak v splošem je pa pravilna prehrana in telesna aktivnost bistvenega pomena. To ni nobena skrivnost. Oziroma kera ima pač celulit zaradi slabih genov, bi ga imela brez vadbe in pravilne hrane, še več.

ja, pravilna prehrana in telesna aktivnost sta bistvenega pomena...pa ne zarad celulita, zarad splošnega zdravja in dobrega počutja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pravilna prehrana in telesna aktivnost sta bistvenega pomena...pa ne zarad celulita, zarad splošnega zdravja in dobrega počutja.

motoristke ga nimajo, še posebno, če imajo kombinezon skoz na seb :P... usnje nima celuilitisa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristke ga nimajo, še posebno, če imajo kombinezon skoz na seb :P... usnje nima celuilitisa :lol1:

boljš lastna koža, pa tud če ni popolna, kot tuja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prebrala vseh strani teme in bom verjetno napisala, kar je že bilo napisano... pa vseeno... ženske očitno ne moremo mimo teme celulit :) ) haha

No, in zato bom komentirala predvsem začetni post...

Avtorica teme je članek napisala zato, da bi upravičila svoj celulit, hkrati pa se zgraža nad tistimi, ki ga pokažejo. Ja, tudi jaz se zgražam nad ženskami, ki ga nimajo in to iz čiste faušije, priznam :rolleyes: In se tudi rahlo obregnem ob tiste, ki kažejo 5o kg preveč... kdo pa se ne?

Poulični nudizem, kot ga imenuje avtorica, je SVOBODNA izbira tistih, ki to hočejo... ne vem sicer, kateri ženski je v užitek pri 30 stopinjah kolobarit okrog v 10 cm petah, minici in oprijeti majici z dekoltejem in verjetno iz čist sintetičnega materiala lije švic v potokih... ampak ok, glavno, da je opažena. :worship:

Drugo: z žensko goloto manipulirajo tisti, ki to dopustijo in, vsak se sam obleče, kot se hoče.

Glede dlak se ne strinjam: Je estetsko in lepo, če ženska ne izgleda kot jeti. In ja, v to me je industrija prepričala, da zapravim ogormno na britvicah in depilacijskih kremah, namesto da bi motorju privoščila boljši auspuh...ja... :trance_33_sleep: (sej ne, tud to bo dobil :evilgrin: )

Vsak pa se prehranjuje po svoje. In mene noben cajtng ne bo prepričal, da morem imet očiščevalno dieto, ki bazira na vodi in juhi brez okusa. Bom pa imela dieto z zelenjavo in sadjem, če bo potreba... je*i ga :winkiss: In na naslednjem pikniku se bom basala z

čevapčiči in ražnjiči in belim kruhom, zvečer bom pa šla športat ali na motor po masažo... ker mi paše :) In definitivno ne bom v gostilni plačala 15 eur za "zdravo" solato ("zdravo" v narekovajih zato, ker tud tam ne veš, koliko vsega ti dajo noter, da je ta trava, kot jo imenujem jaz, še sploh žitna :) ).. in nihče mi ne bo rekel, da je sit od solate. Jaz rabim meso :whistle:

In tudi ne verjamem, da je lepotni ideal koščena ženska z nič celulita. Mogoče za gledat. Ženska za živet IN za pogledat je pa tista z malo mišične mase, malo oblogami in malo celulita. Če ni 175cm/60kg, je pa 170cm/65kg..

Z gubami se še ne bom ukvarjala, verjetno pa je bolj kot dejstvo, da imaš gube, boleče to, da se staraš in da boš umrl. Pred tem imamo ljudje strah, vse ostalo je produkt kozmetične industrije.

Moški so po tej strani pametni. Pa zakaj bi se ukvarjali s tem? Zakaj bi stali pred polico z negovalnimi izdelki in iskali kremo iz najnovejše reklame, po 1 tednu pa ne bi bilo razlike na nevemkateremdelutelesa... za njo pa plačali en mali nakup v trgovini ali 6 pack piva... ne vem, mene ne moti. Edino hinavsko je, ko moški stoji zraven takšne svoje ženske v trgovini in ji ob pogledu na uro reče, da je lepa takšna kot je in da on sploh ne opazi razlike. Bog ne daj, da bi v taistem trenutku odpočil oči na malo bolj "osveščeni" dami, tisti iz nazorov pouličnega nudizma... tak pač je.

In celulit? Je neopazen, dokler je kaj pametnega v glavi. Tak pač je!

lp :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Bla, bla, bla.....poznam eno bejbiko, ki se je profesionalno ukvarjala s plesom, pa je že v rosnih 20 letih mela celulit.

Zadeva je pač delno tudi dedno pogojena in če je tako, potem se lahko babše še tako trudi s telovadbo in hrano, pa če se ne izstrada do kosti, bo celulit še vedno na pršutkih.

Jap, tut vrhunske športnice, katere 2xdnevno trenerajo imajo celulit.

Sam baje pa mehurčki pa solo pomaga celulitu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljš lastna koža, pa tud če ni popolna, kot tuja .)

a goveja koža ni v redu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prebrala vseh strani teme in bom verjetno napisala, kar je že bilo napisano... pa vseeno...

lp :rolleyes:

:worship:, si iz tiste redke vrste... enjoy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 let pozneje...

Ker bo glih kmau zima :P ... pa se naute vozil, pa lahko pametujete tukilele :whistle:

 

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rad mečkam celulit... tolk, da ga zmanjka.

 

... če ga ne zmanjka po dveh urah.... grem domov. Pol ni pomoči.

 

... kera zainteresirana?  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rad mečkam celulit... tolk, da ga zmanjka.

 

... če ga ne zmanjka po dveh urah.... grem domov. Pol ni pomoči.

 

... kera zainteresirana?  :D

celulita ni na joških, toliko v vednost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI  :slap:

.... NIMAŠ POJMA!

 

... če ji dobro stiskaš rit, se ji maščoba pomakne v joške!

...doktorji to delajo opera-tivno... strokovnjaki pa mesi-sine-tivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI  :slap:

.... NIMAŠ POJMA!

 

... če ji dobro stiskaš rit, se ji maščoba pomakne v joške!

...doktorji to delajo opera-tivno... strokovnjaki pa mesi-sine-tivno

aha, se prau ti si mojster ki stiska joške in pol jim gre vse na stegna?  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!