Skoči na vsebino

celulit imam ker se cenim


Nagaya

Priporočene objave

Zakaj so ženske vedno v skupini, ko gredo ven?

Tudi kure so vedno na kupu.

hahaha :lol1: pink ponk....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, zakaj pa vedno v parih hodijo na WC...? Resno...

Zato, da ocenijo ali si dober za eno izmed njih. Po domače povedan babji posvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne. Skupi grejo zato, ker tipi si ga lahk sami otresemo po končani mali potrebi, punce morjo bit pa dve, da ko ena konča jo druga pol trese in gunca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, da ocenijo ali si dober za eno izmed njih. Po domače povedan babji posvet :)

:D ne to pa ni res... :grrr

Ne, ne. Skupi grejo zato, ker tipi si ga lahk sami otresemo po končani mali potrebi, punce morjo bit pa dve, da ko ena konča jo druga pol trese in gunca :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šment :D , kva pa je pol :hmm: ?

to tut mene zanima pa mi noče nobena razložit zaka to delajo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne. Skupi grejo zato, ker tipi si ga lahk sami otresemo po končani mali potrebi, punce morjo bit pa dve, da ko ena konča jo druga pol trese in gunca :whistle:

Ne bo držalo... Pred leti mi je neka štajerka povedala, da gresta vedno dve ženski na WC skupaj zato, da se lahko ena drugo v rit suvata, da kapljice stran padejo... Obstaja nova metoda, če ženska slučajno pride v lokal sama, da trikrat fino prdne, da silni piš vetra roso odnese... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šment :D , kva pa je pol :hmm: ?

Ne rabiš vsega vedet... :grrr

Zgleda, da še same ne vedo :lol1:

Neke posebne razlage pravzaprav ni....tko pač to je... :D

Ne bo držalo... Pred leti mi je neka štajerka povedala, da gresta vedno dve ženski na WC skupaj zato, da se lahko ena drugo v rit suvata, da kapljice stran padejo... Obstaja nova metoda, če ženska slučajno pride v lokal sama, da trikrat fino prdne, da silni piš vetra roso odnese... :worship:

Jaz nobeno ne suvam nikamor... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš vsega vedet... :grrr

Hmm, pol ni zanimivo a-a :whistle:

Neke posebne razlage pravzaprav ni....tko pač to je... :D

Pol pa zastop žensko. Kr nekaj imaginarnega :lol1: .

Jaz nobeno ne suvam nikamor... :lol1:

Hmm, :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIsem bral teme, niti zadnjih prispevkov, samo naslov, ki pravi: celulit imam ker se cenim, iz zadnje Vive.. :rolleyes:

Jaz pa pravim bullshit, vsaj kar se tiče mlade populacije, ki načeloma še nimajo svojih družin in takoh obveznosti, da resnično zmanka časa za občasne športne aktivnosti.

Celulit je velikokrat problem že pri zelo mladih puncah, tudi pri tistih, ki so sicer obdarjene z vitko postavo/konstrukcijo telesa. Problem je v tem, ker se nobenemu več nič ne da, ker vsi požremo vse kar nam pade pod roke, ipd.. Zadnjič sem bil v Čatežu in videl kup suhih punc, vendar groznimi postavami. Res, da je ni bilo skoraj nič skupaj, ampak tisto kar je še bilo "mesa" okoli kosti je bil pa puding. Potem druga skrajnost, ene so take, da bi lahko s šlaufi zalagale vse mulce tam prisotne, pa še bi ostalo..

Pa tudi moški nismo veliko boljši, pa na kakšen drugače način..

Skratka danes je pač tako, da vsi veliko presedimo in se skoraj nič ne gibljemo. Jemo nezdravo hrano in se zležavamo pred TVjem oz za računalnikom na internetu. No, pa brez zamere vsem aktivnim, vem da je veliko tudi takih, ki dajo nekaj nase, ampak vseeno je preveč tistih drugih.

Torej če se vrnem k naslovu: celulit imam ker se cenim

Celulit imaš ker si prelena, da bi šla kdaj tečt, na kolo, fitnes, v hribe, ampak raje še tisto malo časa, ki nam ga dopušča današnje življenje skoristiš za kavice s kolegicami, kino, pijanice ob večerih, žurke ob vikendih, namesto da bi se ta ista klapa, raje zmenila, da se gre namesto na klepet ob kavici raje na klepet ob rolanju, da se gre raje kot pit ga na mrtvo do 8 zjutraj, malo prej spat, pa naslednji dan na kakšen izlet, ki po možnosti vključuje kakšno telesno aktivnost, ipd..

PA da ne bo kdo mislil, da sem jaz kakšen zgled. Tudi jaz pojem veliko zanič hrane, se mi velikokrat ne da it športat, ipd, ampak zato še ne rečem, zrasel mi je trebušček ker se cenim. Zrasel mi je ker jem junk food in sem len, tako pač je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so ženske vedno v skupini, ko gredo ven?

Tudi kure so vedno na kupu.

Zakaj se ženske ne poročajo?

Ker imajo raje pršut v hladilniku ko pa svinjo v dnevni sobi.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIsem bral teme, niti zadnjih prispevkov, samo naslov, ki pravi: celulit imam ker se cenim, iz zadnje Vive.. :rolleyes:

Jaz pa pravim bullshit, vsaj kar se tiče mlade populacije, ki načeloma še nimajo svojih družin in takoh obveznosti, da resnično zmanka časa za občasne športne aktivnosti.

Celulit je velikokrat problem že pri zelo mladih puncah, tudi pri tistih, ki so sicer obdarjene z vitko postavo/konstrukcijo telesa. Problem je v tem, ker se nobenemu več nič ne da, ker vsi požremo vse kar nam pade pod roke, ipd.. Zadnjič sem bil v Čatežu in videl kup suhih punc, vendar groznimi postavami. Res, da je ni bilo skoraj nič skupaj, ampak tisto kar je še bilo "mesa" okoli kosti je bil pa puding. Potem druga skrajnost, ene so take, da bi lahko s šlaufi zalagale vse mulce tam prisotne, pa še bi ostalo..

Pa tudi moški nismo veliko boljši, pa na kakšen drugače način..

Skratka danes je pač tako, da vsi veliko presedimo in se skoraj nič ne gibljemo. Jemo nezdravo hrano in se zležavamo pred TVjem oz za računalnikom na internetu. No, pa brez zamere vsem aktivnim, vem da je veliko tudi takih, ki dajo nekaj nase, ampak vseeno je preveč tistih drugih.

Torej če se vrnem k naslovu: celulit imam ker se cenim

Celulit imaš ker si prelena, da bi šla kdaj tečt, na kolo, fitnes, v hribe, ampak raje še tisto malo časa, ki nam ga dopušča današnje življenje skoristiš za kavice s kolegicami, kino, pijanice ob večerih, žurke ob vikendih, namesto da bi se ta ista klapa, raje zmenila, da se gre namesto na klepet ob kavici raje na klepet ob rolanju, da se gre raje kot pit ga na mrtvo do 8 zjutraj, malo prej spat, pa naslednji dan na kakšen izlet, ki po možnosti vključuje kakšno telesno aktivnost, ipd..

PA da ne bo kdo mislil, da sem jaz kakšen zgled. Tudi jaz pojem veliko zanič hrane, se mi velikokrat ne da it športat, ipd, ampak zato še ne rečem, zrasel mi je trebušček ker se cenim. Zrasel mi je ker jem junk food in sem len, tako pač je :)

WORD. :grim

P.S.: Babje revije na račun takih kontradiktornih floskul služijo, ker kokoške pač rabijo tolažbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zanimivo, za dece slišeš al je prašič al svinja ali prasec, uglavnem v vsakem primeru neka prasetina. No zdele sem se na brzaka spomnu še eno, žrebec :D

Ženske so bolj raznolike.

Kure, krave, kače, tud prasice(možno tudi ljubkovalno), ribe, koze, kiti, sloni...

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla.....poznam eno bejbiko, ki se je profesionalno ukvarjala s plesom, pa je že v rosnih 20 letih mela celulit.

Zadeva je pač delno tudi dedno pogojena in če je tako, potem se lahko babše še tako trudi s telovadbo in hrano, pa če se ne izstrada do kosti, bo celulit še vedno na pršutkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bla bla..

Verjamem, da imajo nekatere punce pač manj sreče z geni kot druge, oziroma da so celulitu bolj podvržene.. Pač smola..

Ampak v splošnem pa kar drži zgoraj napisano, samo veliko ljudi si noče tega priznat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bla bla..

Verjamem, da imajo nekatere punce pač manj sreče z geni kot druge, oziroma da so celulitu bolj podvržene.. Pač smola..

Ampak v splošnem pa kar drži zgoraj napisano, samo veliko ljudi si noče tega priznat :rolleyes:

"V splošnem" to veš zato, ker si sledil ful veliko populacijo žensk in njihove poskuse 'odstraniti celulit s športnim udejstvovanjem', ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne poznam tako malo punc in načeloma lahko trdim, da imajo tiste, ki pazijo na prehrano in redno športajo manj problemov od tistih, ki glede celulita samo jamrajo in se tolažijo s članki tipa "celulit imam ker se cenim" :)

Ne pravim, da se da s športom vse rešit, oziroma da celulit kar čudežno izgine, je namreč splošno znano, da je celulit odvisen tudi od ostalih dejavnikov, velik je npr. stres, ampak pomaga pa športanje in pravilna prehrana 100% in to vidno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne poznam tako malo punc in načeloma lahko trdim, da imajo tiste, ki pazijo na prehrano in redno športajo manj problemov od tistih, ki glede celulita samo jamrajo in se tolažijo s članki tipa "celulit imam ker se cenim" :)

Ne pravim, da se da s športom vse rešit, oziroma da celulit kar čudežno izgine, je namreč splošno znano, da je celulit odvisen tudi od ostalih dejavnikov, velik je npr. stres, ampak pomaga pa športanje in pravilna prehrana 100% in to vidno.

Nekaj branja na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se povečini kar strinjal z Juretom. Ker sem sam trener in mi gre skoz roke veliko športnic vem o čem je debata :D

Se pa strinjam tudi z Allo, da se samo š sportom ne da rešit zadev. Moja naprimer športa na polno (pač sva stalno skupaj in drugače ne gre) pa nima ravno pomarančke, ima pa bol napeto mandarino :D In v telovadnici je tudi precej punc (med 15 in 20let) ki nekatere že 15 let trenirajo 4x na dan po par urc in tudi drugače so športno zelo aktivne pa imajo celulit. Nimajo pa debelih nog!

Tako da, če potegnemo črto. Celulit imajo use. Sam vprašanje kolk se ga vidi :D

p.s. Osebno me ne moti, če ima punca/ženska celulit. Bol me moti če ima debelo rit in vamp čez pas od hlač! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne poznam tako malo punc in načeloma lahko trdim, da imajo tiste, ki pazijo na prehrano in redno športajo manj problemov od tistih, ki glede celulita samo jamrajo in se tolažijo s članki tipa "celulit imam ker se cenim" :)

Ne pravim, da se da s športom vse rešit, oziroma da celulit kar čudežno izgine, je namreč splošno znano, da je celulit odvisen tudi od ostalih dejavnikov, velik je npr. stres, ampak pomaga pa športanje in pravilna prehrana 100% in to vidno.

Pa ja de, tud če športaš na polno (se prav po 5-6x na tedn na ful), se mažeš in masiraš z raznimi kremicami in oljčki in zlo paziš kaj ješ ne pomaga prov velik, zadevščna je tm pa če se na trepalnice postaviš, če maš take gene jih pač maš, sprobano :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So izjeme, ampak v splošem je pa pravilna prehrana in telesna aktivnost bistvenega pomena. To ni nobena skrivnost. Oziroma kera ima pač celulit zaradi slabih genov, bi ga imela brez vadbe in pravilne hrane, še več.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!