Skoči na vsebino

celulit imam ker se cenim


Nagaya

Priporočene objave

valjda da ne - če pa a drugimi gleda in trdi, da morajo vse po vrsti nekaj dat nase, da jih on sploh lahko opazi :D

...napačno..zgrešeno.. :wacko: ..sem totalno pod kontrolo in lahko obrnem učke in izdavim svoje mnenje o kakšni drugi lepoti na dveh nogicah le v primeru ko je ta lepota res lepa in vredna pogleda (marsikdaj dobim pohvalo za dober okus)...ampak spet moram paziti da ta lepota ni pretirana in preveč izzivalna......ne gledam za drugimi...jst samo pogledam tud druge..tu je razlika.....

ko vidim lepe urejene ženske lažje svetujem moji....to je to....in ženske želite da se moški spoznamo na lepoto.....saj veste tista vprašanja al pa..

-a so mi te hlače prav....

-a je ta barva v redu-a paše skupaj...

-a je tista bolj suha kokr jst...

-a želiš da se prebarvam...

in kaj mi preostane : -al se obrnem in nimam pojma in grem na pir <_< al pa z tem mojim znanjem z ulice pomagam bogi revici da bo zadovoljna :D

..in pol te pred taščo pohvali kako si ji ti kej izbral...dobiš en lep kos torte in si happy..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so mi te hlače prav....

-a je ta barva v redu-a paše skupaj...

-a je tista bolj suha kokr jst...

-a želiš da se prebarvam

- to a so ji hlace prav lahko izdavis po prosti logiki..brez da bi se prej izcrpno ucil na ulici <_<

-odgovor na vprasanje :" a je tista bolj suha kot jest" je VEDNO NE!

-odgovor na "a zelis da se prebarvam je: " samo ce sama zelis, meni si vsec taka kot si!"

torej

.....

a se ti malo zgovarjas in opravicujes :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- to a so ji hlace prav lahko izdavis po prosti logiki..brez da bi se prej izcrpno ucil na ulici <_<

-odgovor na vprasanje :" a je tista bolj suha kot jest" je VEDNO NE!

-odgovor na "a zelis da se prebarvam je: " samo ce sama zelis, meni si vsec taka kot si!"

torej

.....

a se ti malo zgovarjas in opravicujes :naughty: :naughty:

....že s tem ko si mi dajala odgovore si pokazala iz kakega testa si....

....tvoj je al pa bo moral bit ubogljiva copata

....naša moška logika pa je ta da vsak za sebe najboljš ve kaj mu pristaja....ženske pa nimate xxxxx o logiki in..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tvoj je al pa bo moral bit ubogljiva copata

Hmm ... da ne bos ti zapadel v nemilost pri Symu ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi pervy pa ne verjamemo da ne ves....se nam zdi, da imas samo malo izkrivljen nacin s katerim to kazes :naughty:

eeeeee izkrivljen, devianten, mogoče perverzen?

ne pa saj pervy va mas rad :wub: :004

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
....že s tem ko si mi dajala odgovore si pokazala iz kakega testa si....

....tvoj je al pa bo moral bit ubogljiva copata

ni res... :grrr ..in ne bom ti ostala dolzna :naughty:

jest recimo nikoli ne postavljam takih bedastih vprasanj :naughty:

moj bo mene spoštoval in si bo zasluzil moje spostovanje ali pa ga ne bo :angry:

le kak si ti, da se nate limajo takšne dekline nate, da moras tovrstne neumnosti poslusat

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vidim lepe urejene ženske lažje svetujem moji....to je to....in ženske želite da se moški spoznamo na lepoto.....

Veš kaj, resnično dvomim, da je tvoji to všeč....da ti opazuješ druge in ji potem govoriš kakšna naj bo oziroma po tvoje ji svetuješ,....kaj ji svetuješ, da naj shujša, ali naj se lepše oblači, ali kaj... :hmm:

Kdo pa je rekel, da želimo, da se moški spoznate na lepoto.....to je samo izgovor nekaterih moških, da gledajo druge.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema!!!!

Res zanimiva......

Definitivno zanimiva......

.

.

.

.

.

.

.

.

Človek se celo življenje uči!!!!!

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmernost--pri obeh spolih in bodite realni pri 30-ih letih ga ima večina žensk ene več druge manj. Je genetsko pogojen, je redek pojav pri moških in roko na srce ni lep. PA KAJ?

Najdite si tako, ki ga nima če vam je to tok pomemben faktor. Ker bosta oba obsedena z lepim telesom lohka skupaj zelje grizeta in debatirata o ananasovih kapsulah in jabolčnemu kisu in se zgražata nad ostalimi nemarneži.

Živela bosta kot zajca crknla bosta pa tako kot vsa ostala zavaljena gamad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je še vedno tako, da večina niti ne ve, da je lahko z zelo dobrim dnevnim menijem čisto mogoče (v bistvu še lažje), živeti (stališče prehranjevanja) zdravo in minimizirati možnosti celulitičnih navlak.

Vse je precej matematično in ne teorija. Ananasove neslanosti in jabolčni kis pa mirne duše lahko vsak pozabi pri tem... 10-12% maščobe pri moških in cca 17-19 % pri ženskah lahko stalno vzdržuješ na bistveno drugačen način kot pa z zgoraj omenjenima marketinškima trikoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je precej matematično in ne teorija. Ananasove neslanosti in jabolčni kis pa mirne duše lahko vsak pozabi pri tem... 10-12% maščobe pri moških in cca 17-19 % pri ženskah lahko stalno vzdržuješ na bistveno drugačen način kot pa z zgoraj omenjenima marketinškima trikoma.

Vsekakor....le navadit se je treba na malo "drugačno" prehrano pa ni problem držati :)

Težje pa je to odpravljati, ko se enkrat nabere preveč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kolikor lahko sklepam iz toka pogovora, so ženske vnaprej določene da bodo debele in polne celulita?????????. :?

In potem se je brez veze upirati zakonom narave???????? :notworthy: :notworthy:

Torej MAYO here we come!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kolikor lahko sklepam iz toka pogovora, so ženske vnaprej določene da bodo debele in polne celulita?????????. :?

In potem se je brez veze upirati zakonom narave???????? :notworthy: :notworthy:

Torej MAYO here we come!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK:

Ja, z resigniranim načinom razmišljanja - vsekakor. Kaj pa temu sledi?

Decaf: jap, ampak eni kljub temu z železno voljo uspejo, ne? Respect ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne hodiš v službo in si brez obveznosti se lahko posvečaš samo sebi in svojemu zdravemu življenju. Nič Respect; zgolj obsedenost s samim seboj--mazohistični narcisoizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne hodiš v službo in si brez obveznosti se lahko posvečaš samo sebi in svojemu zdravemu življenju. Nič Respect; zgolj obsedenost s samim seboj--mazohistični narcisoizem.

služba ni nikoli izgovor za zanemarjanje telesa ali nezdravo prehranjevanje oz. nezdravo življenje.

z načrtovanjem se da doseči vse. fitnes centri so odprti od 7. ali 8. ure zjutraj do 22. ali še dalj zvečer. tečt ali na sprehod lahko greš kadarkoli, tudi ostale aktivnosti so prirejene delovnemu človeku in se navadno dogajajo zvečer. na kosilo se lahko gre v mac-a ali pa na kaj bolj zdravega.

če hočeš lahko in tudi utrujenost ne more biti izgovor ker lahko verjameš, da si totalno utrujen pa te kakšna ura športa bolj vrne v življenje kot pa ura ležanja na kavču.

vsak ima pravico da počne z svojim telesom kar hoče, a naj si saj prizna če je len in ne išče izgovorov.

mazohistični narcisoizem - neumna formulacija. če skrbiš da si fit to za mene ni narcisoizem in trening ni mazohizem. mazohizem je za mene če ne moreš normalno nikamor peš ker nimaš kondicije in že po 3 stopnicah težko dihaš ali če te na motorju že po 200 km vse boli ker imaš mišice nabildane od TV daljinca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne hodiš v službo in si brez obveznosti se lahko posvečaš samo sebi in svojemu zdravemu življenju. Nič Respect; zgolj obsedenost s samim seboj--mazohistični narcisoizem.

Raje bi temu rekel imeti rad samega sebe in zaradi tega ostajati v formi in se ne smiliti samemu sebi ob gledanju šp.novel XXL skledi čipsa, kozarcu majoneze in čokoladi :notworthy: :notworthy: .Ko pa pride čas za premikanje, vajo, sprehode itd. pa ; " ne da se mi!!! " . :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne hodiš v službo in si brez obveznosti se lahko posvečaš samo sebi in svojemu zdravemu življenju.

Kolikor malo gledam po cestah, vidim vsepovsod polno "smrkl", pa ima ena bolj zaspehano rit kot druga.

V sluzbo se ne hodijo, kaksen izgovor imajo potem?

Tudi ni vse samo v gibanju in telovadbi. Je kar nepravilna prehrana glavni krivec za preveliko tezo.

Ce pa clovek (ali pa zenska :devil: ) ne more kontrolirati koliko poje, potem pa tako ali tako ni sposoben, da bi se kdaj za kaksno telesno dejavnost odlocil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ce pa clovek (ali pa zenska :devil: ) ne more kontrolirati koliko poje, potem pa tako ali tako ni sposoben, da bi se kdaj za kaksno telesno dejavnost odlocil.

Sumo?? :hmm:

Heavy weight boxing? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zakaj moški nimamo celulita :? ?

Jaz nimam celulita , sem pa po osmih pirih cel ulit....food-smiley-019.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allooo govorimo o celulitu pri ženskah in ne smrkljah: saj veš leta, pa stres, pa kontracepcijske tablete, pa nosečnost, pa služba, pa otroc za porihtat, pa mož, pa kuhanje, pa kava s in z, pa cigareti.... itd....

Zašpehanost mladostnikov vseh spolov je pa tudi pri nas že problem---krivi so pa starši, ki delajo po evropskem delovnem času in otroka zagledajo šele po b17 uri in mu nahitr en burger spečejo---mal pretiravam samo časa je resnično malo tako za vzgojo o pomembnosti fiskulture pa dostikrat je problem tudi denar (treniranje stane).

Pa da ne boste mislili da zagovarjam de4belost, jo ne in z njo nimam problemov samo poskušam razumet ta svet in če se dobro počutijo v svoji koži je meni tudi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allooo govorimo o celulitu pri ženskah in ne smrkljah: saj veš leta, pa stres, pa kontracepcijske tablete, pa nosečnost, pa služba, pa otroc za porihtat, pa mož, pa kuhanje, pa kava s in z, pa cigareti.... itd....

Sami izgovori žensk brez samokontrole!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej da te vidm ti Žare lepotec. Samokontrola---pa kaj ti je, če nekomu hrana predstavlja užitek vseh užitkov, koji kurac si mu ti, da mu boš to jemal in mu vsiljeval SVOJE užitke. Če ti kej ni všeč se samokontroliraj in se obrni proč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej da te vidm ti Žare lepotec. Samokontrola---pa kaj ti je, če nekomu hrana predstavlja užitek vseh užitkov, koji kurac si mu ti, da mu boš to jemal in mu vsiljeval SVOJE užitke. Če ti kej ni všeč se samokontroliraj in se obrni proč.

Koji kurac? mogoče ravno tisti, ki se bo obrnil drugam in si poiskal kaj bolj očem, otipu in posluhu primernega. Pa najbrž bo veza, kakršnakoli že, zaradi vzajemne večje želje po seksu - na podlagi fit izgleda, bolj funkcionirala.

Pa ne sedaj začet, da to ni vse ...bla,bla,bla... REs je - ni vse, je pa ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!