Skoči na vsebino

Kakšen se vam zdi TA moped?


Mopedist

Priporočene objave

Glede hitrosti nevemo,pospeški so dobri.Zaenkrat je gor mašina od 15SL ne od D6-ke.Cilinder bomo pa kmalu dobili in 6 prestav.Za enkrat se še ne peljemo po progah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tale geštel in zadnje vilice iz prešane pločevine pa ni bogve kaj...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tale geštel in zadnje vilice iz prešane pločevine pa ni bogve kaj...

ce je bilo dobro za svetovno prvenstvo GP 50, bo dobro tudi za dirke starodobnikov - drugo kot to tako v skupini 50 cc Sport tako ali tako ni dovoljeno, ce ni dirkalo ze v sestdesetih/sedemdesetih letih v 50 cc klasi. replika pac. pa se ojacano je. in stavim, da se da s tem bolidom in z D6 masino postavit na stezi boljsi cas kot z X9 500! :naughty: :devil: O:-)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mladih letih sem imel eno sfrizirano APN-ovo mašino na geštelu od 3-brzinca. Do konca pobrušen cilinder, posebej ulit bat z L obročkom, uplinjač Delorto 24. Je letel blizu 100.

Take moči zadnje vilice iz prešane pločevine niso preveč dobro prenesle, zato so se skrivile, pa še ene parkrat mi je potrgalo vijake na zadnjem zobniku.

Je pa res, da kakšnih ojačitev ni bilo pa nobenih... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem sem menjaval zadnje vijake na zobniku na vsaka 2 tedna, ker mi jih je enega za drugim potrgalo. potem sem dal 13ke s pobrusenimi glavami not, in matice na zunanjo stran, pa je bil mir. :) imel sem ze novejsi okvir (APN6S, brez aftermarket ojacitev), kateremu sem prvo, ko sem ga dobil, menjal puse, potem pa je laufalo skoraj dve leti, na koncu pa je okvir ze res bil rahlo zvit. pa na voznji se s tistim vzmetenjem ni kaj dosti poznalo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm a bi se dal komu prlimat slikco od seniorja tle gor? (po moznosti real life, ne z neta; ce kdo se ima kaj podobnega doma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za tiste k hočte Seniorja vidt

227671-med.JPG

227672-med.JPG

Izpuh je originalen razen dušilca,mašina je trenutno od E90.Imamo tudi od Seniorja cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!