Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Repsol polimaj evilgrin.gif

če ga hočeš pol prodat ga pusti v originalnem stanju oz. popravi v originalno stanje !!! pač moje mnenje :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga hočeš pol prodat ga pusti v originalnem stanju oz. popravi v originalno stanje !!! pač moje mnenje  :):P

to ja, če mislš prodajat dej v orginalno stanje. Če pa boš meu motor še neki cajta si pa nared "The Carjevic" replica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja, če mislš prodajat dej v orginalno stanje. Če pa boš meu motor še neki cajta si pa nared "The Carjevic" replica :P

mah ce bi ga htel prodat bi pomojem od monster tech teama replica kr šla glede da jih uradno ni, rossi gre pa itak na ducatija... ful mi jelep njihov motor.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ce bi ga htel prodat bi pomojem od monster tech teama replica kr šla glede da jih uradno ni, rossi gre pa itak na ducatija... ful mi jelep njihov motor.. :)

sej je hud, sam za prodajo je bol orginal. Ker če si preštrihu motor, mu daš vedt da si pač fuknu, oz. zjebu plastike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Repsooool xD Prec preštriham, če me fukne :P:D...ka kdo ve če se da kak brez vrtanja crash pade dat gor? K je kr racionalno :)

Brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze...

Pa niti ni če gledaš po drugi strani...

-Dobiš jih za 30€ ;D

-Nosilci ne grejo v maloro če padeš

-itd.

Mislim da se splača, če bi se dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa niti ni če gledaš po drugi strani...

-Dobiš jih za 30€ ;D

-Nosilci ne grejo v maloro če padeš

-itd.

Mislim da se splača, če bi se dal

crash pad ti lahko naredi korist če ti pade okrog. Če pa boš padel pri malo večji hitrosti. Pa ti naredi več škode kot koristi. Namesto da ti stransko plastiko počoha ti ga počoha po tanku zadnje sedežu sprednjem delu in vizirju. V najslabšem primeru ti lahko zahakla ob kaj in ti bo poknil štel(enem na forumi se je na gsx-r 600 to zgodilo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crash pad ti lahko naredi korist če ti pade okrog. Če pa boš padel pri malo večji hitrosti. Pa ti naredi več škode kot koristi. Namesto da ti stransko plastiko počoha ti ga počoha po tanku zadnje sedežu sprednjem delu in vizirju. V najslabšem primeru ti lahko zahakla ob kaj in ti bo poknil štel(enem na forumi se je na gsx-r 600 to zgodilo).

točno, edin kukr jz vem nej bi bli šraufi tko narjeni da bi ob določeni obremenitvi počl --> preden bi začel kej štel zvijat  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa niti ni če gledaš po drugi strani...

-Dobiš jih za 30€ ;D

-Nosilci ne grejo v maloro če padeš

-itd.

Mislim da se splača, če bi se dal

nosilci res ne grejo v maloro če maš zrečo pa lahko gre štel v maloro :) drsnike je brezveze met razen če ti na mestu pade al pa pri majhni hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crash pad ti lahko naredi korist če ti pade okrog. Če pa boš padel pri malo večji hitrosti. Pa ti naredi več škode kot koristi. Namesto da ti stransko plastiko počoha ti ga počoha po tanku zadnje sedežu sprednjem delu in vizirju. V najslabšem primeru ti lahko zahakla ob kaj in ti bo poknil štel(enem na forumi se je na gsx-r 600 to zgodilo).

Kokr sm z tem seznanjen se ti nad 30kmh sam odtrga dol, da nebi geštela zviu...če pa dobro pomislimo, se pa itak največ nesreč nardi pred domom, da na mestu padetrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm z tem seznanjen se ti nad 30kmh sam odtrga dol, da nebi geštela zviu...če pa dobro pomislimo, se pa itak največ nesreč nardi pred domom, da na mestu padetrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

se čisto strinjam.. men je enkrat padu, 2krat nism biu čist trezn.. pa zdej enkrat ko sm v ovinku se zajebo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če maš bol slabo narejene crashpade na motor mogoče res pri 30kmh že odpadejo...kolega mi je pravil da je enemu na marofu zvilo štel samo zaradi crashpadov...nevem, jas mam raje počohane plastike kot pa štel zvit...

aja če bom se mogoče odločil pozimi za kaj bol v očivpadlivega bom sigurno preštrihal v casey stoner 2008 replico..nevem dopade se mi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če maš bol slabo narejene crashpade na motor mogoče res pri 30kmh že odpadejo...kolega mi je pravil da je enemu na marofu zvilo štel samo zaradi crashpadov...nevem, jas mam raje počohane plastike kot pa štel zvit...

aja če bom se mogoče odločil pozimi za kaj bol v očivpadlivega bom sigurno preštrihal v casey stoner 2008 replico..nevem dopade se mi :)

Ajde 30kmh :P:D...pač kupiš take, ki ti ustrezajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde 30kmh :):D...pač kupiš take, ki ti ustrezajo...

če kupiš..samo večina motoristov ki se podi kolko gre, nimajo crashpadov ker vejo kaj sledi po padcu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš..samo večina motoristov ki se podi kolko gre, nimajo crashpadov ker vejo kaj sledi po padcu :)

Take bi pa tak blo treba čez koleno dat trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če maš bol slabo narejene crashpade na motor mogoče res pri 30kmh že odpadejo...kolega mi je pravil da je enemu na marofu zvilo štel samo zaradi crashpadov...nevem, jas mam raje počohane plastike kot pa štel zvit...

aja če bom se mogoče odločil pozimi za kaj bol v očivpadlivega bom sigurno preštrihal v casey stoner 2008 replico..nevem dopade se mi :)

a to boš sam delo? ga lahko še men :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bi pa tak blo treba čez koleno dat trance_43_wavetowel2.gif

ja ali pa take ki se nevejo vozit, in samo delajo gužvo v prometu :)

nevem zej, sem razmišlal da če dam enih 100e več mam lahko unikat po eni strani pa še lep bi bil zlo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ali pa take ki se nevejo vozit, in samo delajo gužvo v prometu :)

nevem zej, sem razmišlal da če dam enih 100e več mam lahko unikat po eni strani pa še lep bi bil zlo

ja samo bi ti ga blo zlo zlo žal če bi padel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš..samo večina motoristov ki se podi kolko gre, nimajo crashpadov ker vejo kaj sledi po padcu :)

taki k se tok podijo itak vejo da k bojo fuknl bo motor v treh kosih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki k se tok podijo itak vejo da k bojo fuknl bo motor v treh kosih

moj je v enem kosu (razen plastike so dol vzete :P ) pa se ne vozim tako počasi .) . moj kolega se redno vozi ko zmešan pa še 1x ni padel z motorjem..tako da je odviso tudi od tega iz kakega testa si, če greš letat nekam na kake ovinke, se prej prepričaš če je čista cesta in dober asfalt lahko daš gas...nimam pa rad zistega prehitevanja po črti in po mestu preko 120kmh..nekdaj sem bil enak da bi letel ko nor po mestu pa po črti mimo policajov, sej jas sem bil tudi enak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U 3 pm yamaha ribnla(vsaj po mojem, sred vožnje zablokirala)  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:    pa to pri 3600 km :S :S omg... pa še terau je nism pa je šlo u pm

omg, oljna pumpica ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!