Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

that's the spirit ;) Pa za kolko bi dobo bat za am6 mašinco?

original bat z obročki te pride na motocentru mislim da okoli 110e. dobiš pa tudi vertexa za 50 ali 60 nevem točno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original bat z obročki te pride na motocentru mislim da okoli 110e. dobiš pa tudi vertexa za 50 ali 60 nevem točno :D

heheh, ko sm meu keewaya, am6 agregat, supermoto mi je zaribau, pa je blo za 30€ trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima ti biti kaj škoda to mora iti

men je tut mau škoda k to je že prek 12000... 116 kolk je šele to ? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tut mau škoda k to je že prek 12000... 116 kolk je šele to ? :blink:

glej ko je mel rs125blck še original prenose pa gianelia je blo končna okoli 95, s tem da je bil na 12 000 že pri 84 če se ne motim... pol si pa računaj kolko je blo pri 95 oz. v grabo ko je šla tudi prek 100 :D pa je mel motor 20 000 pa je še vedno lepo delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ko je mel rs125blck še original prenose pa gianelia je blo končna okoli 95, s tem da je bil na 12 000 že pri 84 če se ne motim... pol si pa računaj kolko je blo pri 95 oz. v grabo ko je šla tudi prek 100 :D pa je mel motor 20 000 pa je še vedno lepo delal

če je meni šla 20000km brez problemov bo tebi šla še več :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaj sem svečko malo zdrgnu, pa zadeva laufa, brez da bi kar naenkrat moči zmankalo...svečka je drugače ngk BR9ES...na koliko se naj bi preventivno kao bat menjau? kake 12k-13k? trenutno imam 8k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaj sem svečko malo zdrgnu, pa zadeva laufa, brez da bi kar naenkrat moči zmankalo...svečka je drugače ngk BR9ES...na koliko se naj bi preventivno kao bat menjau? kake 12k-13k? trenutno imam 8k

takrat raje poglej če še je dober, če je voziš dalje če ne pa menjaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat raje poglej če še je dober, če je voziš dalje če ne pa menjaš...

Ma pizda, neki ga jebe, ko je hladen ni šans da vžge...če se spustim pa dam u 2. pa vžge, pa ga pustim da se segreje...vem da so temparature padle, ampak einlasser je nou ;)

ko je pa topu, pa prec vžge...ka bi blo fajn svečko menjat after all? 2500km mam z to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pizda, neki ga jebe, ko je hladen ni šans da vžge...če se spustim pa dam u 2. pa vžge, pa ga pustim da se segreje...vem da so temparature padle, ampak einlasser je nou ;)

ko je pa topu, pa prec vžge...ka bi blo fajn svečko menjat after all? 2500km mam z to

sveča nemore biti...najbolje da ga namestu probaš poriniti v 1. brzini ugašjenega pa brez da bi držal sklopko....in takrat boš vedel če maš kompresijo ali pa zlo slabo...ko ga porineš mora iti na trdo rivat, če pa samo leti nima kompresije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pizda, neki ga jebe, ko je hladen ni šans da vžge...če se spustim pa dam u 2. pa vžge, pa ga pustim da se segreje...vem da so temparature padle, ampak einlasser je nou ;)

ko je pa topu, pa prec vžge...ka bi blo fajn svečko menjat after all? 2500km mam z to

zaj ko je bolj mrzlo boš morel tudi čok uporabljat:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj ko je bolj mrzlo boš morel tudi čok uporabljat:D

Pa upotrebio sam čok ;) pa ni učinka :)slap.gif mislim, da ga bom ob radiator postavu, pred vžigom trance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa upotrebio sam čok ;) pa ni učinka :)slap.gif mislim, da ga bom ob radiator postavu, pred vžigom trance_05_banana.gif

mau poglej kko je z akomulatorjem oz sej to bi vidu k bi ga uzigou k bi zmankval motorja (ga nebi zavrtu starter) Jest sm meu zacetek te sezone skos problem k se mi je cez zimo akomulator spraznu sam dej pa lpo dela k se skos vozm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau poglej kko je z akomulatorjem oz sej to bi vidu k bi ga uzigou k bi zmankval motorja (ga nebi zavrtu starter) Jest sm meu zacetek te sezone skos problem k se mi je cez zimo akomulator spraznu sam dej pa lpo dela k se skos vozm

Mislim, da ni nječ z akumolatorjem, ker vergla skos, brez problema, sam ko vergla, vergla, vergla, nič se ne nardi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni nječ z akumolatorjem, ker vergla skos, brez problema, sam ko vergla, vergla, vergla, nič se ne nardi :D

sveča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni nječ z akumolatorjem, ker vergla skos, brez problema, sam ko vergla, vergla, vergla, nič se ne nardi :D

ej men tut včasih tak naredi zdej ko je hlano... se mi je že parktat na takem mestu zgodil da ga nism mogo porint(garaža in prag čez katerega se pelješ ko je prižgan), pa sm ga pol užigal par minut pa je le zalaufau... pol ga pa sam pustit par minut da se zagreje pa gre.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men tut včasih tak naredi zdej ko je hlano... se mi je že parktat na takem mestu zgodil da ga nism mogo porint(garaža in prag čez katerega se pelješ ko je prižgan), pa sm ga pol užigal par minut pa je le zalaufau... pol ga pa sam pustit par minut da se zagreje pa gre.. :D

če ne vžge prvih nekaj sekund priporočam da motor porineš ker delaš samo slabo štarterju..lahko mu za polovico zmanšaš živlensko dobo :sleep2: (magari sem z rs50 delal enako :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne vžge prvih nekaj sekund priporočam da motor porineš ker delaš samo slabo štarterju..lahko mu za polovico zmanšaš živlensko dobo :sleep2: (magari sem z rs50 delal enako :P )

ja saj porinem tam kjer lahko... sam prek praga ga pa res nebom tišal... oz bi ga tut težko, ker so vrata ozka(ker prvo ni bilo mišljeno kot garaža....) tam ga pač štartam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj porinem tam kjer lahko... sam prek praga ga pa res nebom tišal... oz bi ga tut težko, ker so vrata ozka(ker prvo ni bilo mišljeno kot garaža....) tam ga pač štartam....

jas mam srečo da se samo od naše hiše v klanec navdol porinem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš probleme z užigom, napri prever če je svečka uredu. Če je, jo dei vn pa mau start spreja daš na iskro pa bo užgou. Js mam vedno prkerano uzuni k sm u šoli pa je mrzlo pa mi usakic u prvo užge tko da nwm če je zrd vremena oz. ohladitve.

Ps: Je na prodaj. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš probleme z užigom, napri prever če je svečka uredu. Če je, jo dei vn pa mau start spreja daš na iskro pa bo užgou. Js mam vedno prkerano uzuni k sm u šoli pa je mrzlo pa mi usakic u prvo užge tko da nwm če je zrd vremena oz. ohladitve.

Ps: Je na prodaj. :closedeyes:

grozde a ti slucajno na aškerčevo hodš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grozde a ti slucajno na aškerčevo hodš ?

Ne tist je moj bratranc. Andraža mislš?

Js sm se u usnouki :rolleyes: , nažalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!