Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kolko je tebi tzr zdržala?

samo 340 do rezerve..če je res ti itak zlo zlo malo pije :beer1:

drinka.gif hehe :) ma ne čutim potrebe da bi neka paliu...sej zapaše do 9500, da gre, sam ko pa pije preveč :P dans se je spet benz podražiu :), hvalabogu, da sem včeraj tankau! trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je rs50 pila točno 5l ,res da je bila vedno do konca tišana in da nisem najlažji človek..za počasno vožnjo pa itak nemorem povedati ker je nisem nikoli vozil samo fo 10000rpm :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pjebi...ka pa koleno ? :D:D:D se da na tzrki čisto do konca...? blizu sem že bil, pa so bli že tisti končki od stopalk za noge preblizu, pa sem potegnil motor gor ;)...nekje sem videl sliko, samo je zgledala zadnja guma največ 110 široka trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil radecan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pjebi...ka pa koleno ? :D:D:D se da na tzrki čisto do konca...? blizu sem že bil, pa so bli že tisti končki od stopalk za noge preblizu, pa sem potegnil motor gor ;)...nekje sem videl sliko, samo je zgledala zadnja guma največ 110 široka trance_25_naughty.gif

Da se da. Pupi je pršu en parkat lepo na koleno. Sam prej dej dobre gume. On je sicr na orginalnih pršu, sam useglih. Zame se ni dobr končal k sm poskušu, premisl če se splača :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pjebi...ka pa koleno ? :D:D:D se da na tzrki čisto do konca...? blizu sem že bil, pa so bli že tisti končki od stopalk za noge preblizu, pa sem potegnil motor gor ;)...nekje sem videl sliko, samo je zgledala zadnja guma največ 110 široka trance_25_naughty.gif

gre tzr-ka na koleno samo so problem tisti "končki" od stopalk, za kak večji nagib se bi jih naj odstranlo, sam sem tudi padel zaradi tega ker sem nasedel na ta drek :headbang: je pa nekje v temi objavljen moj amaterski posnetek kak se po kolenu pelam :D aja gume sem mel pa original

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre tzr-ka na koleno samo so problem tisti "končki" od stopalk, za kak večji nagib se bi jih naj odstranlo, sam sem tudi padel zaradi tega ker sem nasedel na ta drek :headbang: je pa nekje v temi objavljen moj amaterski posnetek kak se po kolenu pelam :D aja gume sem mel pa original

Sem probu parkrat rit dol z zica dat :D pa je blo že kar blizu, pa mi je nogo začelo dvigovati zarad stopalk tak da...pač odrežeš stran če češ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probu parkrat rit dol z zica dat :D pa je blo že kar blizu, pa mi je nogo začelo dvigovati zarad stopalk tak da...pač odrežeš stran če češ :P

to je gor zašraufano tak da z nečim primeš pa gre dol samo malo težje ker je še malo sekunder lepila polek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre tzr-ka na koleno samo so problem tisti "končki" od stopalk, za kak večji nagib se bi jih naj odstranlo, sam sem tudi padel zaradi tega ker sem nasedel na ta drek :headbang: je pa nekje v temi objavljen moj amaterski posnetek kak se po kolenu pelam :D aja gume sem mel pa original

in kak je blo s plastikami??? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probu parkrat rit dol z zica dat :D pa je blo že kar blizu, pa mi je nogo začelo dvigovati zarad stopalk tak da...pač odrežeš stran če češ :P

eh... to greš v kroznega pa se fajn nagneš pa kr sam dol pade! :P (sam me je skoro fuknilo zaradi tega :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mene je z rs50 fuknilo pri 80 ko sem šel po kolenu in mi je samo plastike pohajsalo žmigavec je šel pa ročka za predno bremzo...z tzr in rs gre solidno po kolenu.z 666 sva se prevozla z tistimi bicikli ogromno :OK:

po cesti raje nisva snemala k so ljudje tako nori da bi snemalca z motiko po glavi če bi vidli kaj se dogaja :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mene je z rs50 fuknilo pri 80 ko sem šel po kolenu in mi je samo plastike pohajsalo žmigavec je šel pa ročka za predno bremzo...z tzr in rs gre solidno po kolenu.z 666 sva se prevozla z tistimi bicikli ogromno :OK:

po cesti raje nisva snemala k so ljudje tako nori da bi snemalca z motiko po glavi če bi vidli kaj se dogaja :P

haha, care, svaka čast :D žmigavci so pa itak ogromni na rs50 wink.gif, da bi pri 120 tak sami dol padli tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, care, svaka čast :D žmigavci so pa itak ogromni na rs50 wink.gif, da bi pri 120 tak sami dol padli tongue.gif

preverjeno na rs125 nov model pri 170+ ne padejo dol :D

sicer pa so ti žmigavci najlepši (vsaj meni :P )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne seri...ne da bi žalil ampak star model rs pa ma grde..jebiga tak gredo dol :P

Pa če tak giant zgledajo :D ka so ledice notri al navadne žarnice? k sem mel iste žmigavce na keeway supermototu trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če tak giant zgledajo :D ka so ledice notri al navadne žarnice? k sem mel iste žmigavce na keeway supermototu trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gifslap.gif

ledice..sam te žmigavce pa za bv žalite ker so 100% najlepši originalni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!