Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

*Španci...in kaj misliš da so italijanske vilce slabše? Sepravi ma aprilia Mv Agusta f4 slabše vilce od npr. r1, kljub temu, da pride več? Dej ne bluzi mi kle o državah izdelave...meu sm kitajca supermotota (keeway) pa ni blo problemov ama ništa, pa sma kr neki lepih km mela...šou je pa krepko prek 80...glede aprilie...predvidevam, da ma res neki bolšga not, če pride faking 3600€!!! Lepo te prosim...za moped? ne, hvala

če maš za tzr 3000e maš še več denarja...ti si napisal da majo tzr do let. 06 vse japonsko..KURAC! nič ni japonskega ! zato sem napisal z kerih držav so vilice...

ti pa ne bluzi o motorjih če še nisi niti 1x samo razdiral mašine pa tak nič ne veš!!na motosvetu si zato da daješ KORISTNE informacije,in te informacije davajo tisti ki majo vsaj malo v glavi o motorjih in ki povejo tisto kar so samo ugotovili , in ne tistega kar je nekje slišal ali pa da mu je gdo to naredil!

toliko pa brez zamere samo nekdo te mora spraviti na realna tla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš za tzr 3000e maš še več denarja...ti si napisal da majo tzr do let. 06 vse japonsko..KURAC! nič ni japonskega ! zato sem napisal z kerih držav so vilice...

ti pa ne bluzi o motorjih če še nisi niti 1x samo razdiral mašine pa tak nič ne veš!!na motosvetu si zato da daješ KORISTNE informacije,in te informacije davajo tisti ki majo vsaj malo v glavi o motorjih in ki povejo tisto kar so samo ugotovili , in ne tistega kar je nekje slišal ali pa da mu je gdo to naredil!

toliko pa brez zamere samo nekdo te mora spraviti na realna tla!

Phahah vedno me spraviš v smeh!...prvo kot prvo, tzr-ko sm kupu za 1800, drugo kot drugo, očitno moja tzrka le ni tako sraje, kot praviš, saj si svojo (očitno apriljo oz. od frenda tzrko) mogu razdirat, ker se očitno spoznaš...nisem pa slišal ampak videu na lastne oči kak se blokada odstran...tak da dej razmisl 2x al pa raj 3x predn karkol pišeš no...k se nočem kregat...i come in peace ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phahah vedno me spraviš v smeh!...prvo kot prvo, tzr-ko sm kupu za 1800, drugo kot drugo, očitno moja tzrka le ni tako sraje, kot praviš, saj si svojo (očitno apriljo oz. od frenda tzrko) mogu razdirat, ker se očitno spoznaš...nisem pa slišal ampak videu na lastne oči kak se blokada odstran...tak da dej razmisl 2x al pa raj 3x predn karkol pišeš no...k se nočem kregat...i come in peace ;)

ti pa ziher:lol1: ..vsakdo ki bere tvoje poste se smeji:lol1:

tzr pa res ni nevem kaj motor (moped):slap:

in tisti keri se spoznamo samo šraufamo in za vsaki kurac ne sprašujemo na forumu:yawn:

sicer pa raje pišem pod 125cc ker tu si ti edini ki nima o ničemer pojma pa se samo pameten dela:lol1: .še na tomos forumu so vsi bol bistri glede šraufanja:lol1:

pomoje še sam aspuha nebi vedel dol vzet:lol1:

in taki meni naj pravijo kaj o motorjih???pa dej spravi se dol z foruma pa idi koruze pečt pa se lahk greš tabornike tisto ti sigurno bol leži kot motor:SS

pa da nebi samo o šraufanju...a se sploh veš u ovinek zapelat?glede po tvojih postih si en navaden začetnik (nebom rekel da sem jas v. rossi:D ) amapk pelat se pa sigurno neveš:beer1:

sicer pa če maš kaj v hlačah greva eno dirko:yawn: .če te je strah po cesti pa na racelan:lol1:

kolko km pa si naredil da veš da bo šla en čas?????sodeč po tvojih postih zelo malo:lol1:

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze se kregata, one starejše pač nimajo te blokade (sepravi moric škatlica na dt/xsm je blokada tu pa ni?) te nove pa verjetno majo.

sej nebom rekel za blokade...samo kaj mi bo en freak pisal nekaj če še tak neve zakaj živi:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa ziher:lol1: ..vsakdo ki bere tvoje poste se smeji:lol1:

tzr pa res ni nevem kaj motor (moped):slap:

in tisti keri se spoznamo samo šraufamo in za vsaki kurac ne sprašujemo na forumu:yawn:

sicer pa raje pišem pod 125cc ker tu si ti edini ki nima o ničemer pojma pa se samo pameten dela:lol1: .še na tomos forumu so vsi bol bistri glede šraufanja:lol1:

pomoje še sam aspuha nebi vedel dol vzet:lol1:

in taki meni naj pravijo kaj o motorjih???pa dej spravi se dol z foruma pa idi koruze pečt pa se lahk greš tabornike tisto ti sigurno bol leži kot motor:SS

pa da nebi samo o šraufanju...a se sploh veš u ovinek zapelat?glede po tvojih postih si en navaden začetnik (nebom rekel da sem jas v. rossi:D ) amapk pelat se pa sigurno neveš:beer1:

sicer pa če maš kaj v hlačah greva eno dirko:yawn: .če te je strah po cesti pa na racelan:lol1:

kolko km pa si naredil da veš da bo šla en čas?????sodeč po tvojih postih zelo malo:lol1:

phah xD...po tvojih davnih postih iz prejšnjih cajtov sm razbrau da se rad kregaš z vsakim, ki pove kaj, kar ne veš...itak da sem začetnik, pizda ka pa naj bom pri 16ih???+nebi se jaz lih hvalo glede 125, nimaš ne izpita, pa še hvališ se...+nakladaš kak te je fuknelo z 125 pri 120!!!a tebi nič, samo motor razbit. Bravo! Ko si pa že omenu, grem pa res mal koruze na roštilj dat. Glede kilometrov...to leto, kot sopotnik; okoli 9k, kot sam (trial+tzr) crkno števec ur na trial tak da nevem, na tzrki pa odkar jo imam (2meseca) 3100km.trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phah xD...po tvojih davnih postih iz prejšnjih cajtov sm razbrau da se rad kregaš z vsakim, ki pove kaj, kar ne veš...itak da sem začetnik, pizda ka pa naj bom pri 16ih???+nebi se jaz lih hvalo glede 125, nimaš ne izpita, pa še hvališ se...+nakladaš kak te je fuknelo z 125 pri 120!!!a tebi nič, samo motor razbit. Bravo! Ko si pa že omenu, grem pa res mal koruze na roštilj dat. Glede kilometrov...to leto, kot sopotnik; okoli 9k, kot sam (trial+tzr) crkno števec ur na trial tak da nevem, na tzrki pa odkar jo imam (2meseca) 3100km.trance_19_hmm.gif

nimam ispita vem pa veliko več pameti glede prometa kakor ti pa še marskigdo.da se z vsakim kregam??kregam se z tistimi ki nimajo pojma!kaj jas nevem??seveda da vsega nevem,vem pa veliko za svoja leta..gdo naklada??ti si ena velka nakladalka!!!padel sem pri 140kmh in polek je bil @impulz in @666 in še par kolegov in brat...še nikoli se nisem na tem forumu zlagal oz. rekel tistega o čemer nevem!jas sem v enem letu naredil 20000km...sej nima veze kolko km narediš..važna je kakovost te vožne!pa karuzo si natakni nekam da boš dobil kaj pameti!rotaxa ti razmečem celega v 15min , medtem ko se ti nebi znal zraven vzet:lol1: .

no,si za kakšno dirko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo pol race ? pridm gledt kokice.gif

jas mam zanič gume pa ga prehitim:yea1:

nevem gdaj bo mojster pripravlen:P

verjetno še mora malo desne ovinke nadrilat:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hh...stari dejma nehat ok? Si se dokazau da veš več od mene, kar nisem nikol zanikau, tekmovat nemorma na noben fer način (125 v 50?) tak da ... sma zaklučla? ;)

mogoče:winkiss: .lahk pa si zrihtam 50cc:OK:

jas tudi na motosvetu nisem zarad tega da bi se prepiral..samo mogoče pa je včasih prepir še najbolša rešitev.

pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zna zgodit da bojo še te znucane preden bo tekma... :grrr

sam kurba da mam te dunlopovke gor,pa so po robih dokonca znucane po sredini pa še 25°% profila:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče:winkiss: .lahk pa si zrihtam 50cc:OK:

jas tudi na motosvetu nisem zarad tega da bi se prepiral..samo mogoče pa je včasih prepir še najbolša rešitev.

pa brez zamere.

Mja...že tko nas je mal slovencu...zaka bi se še kregal :> ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tiste ki mislite da je tzr-ka najbolša izbira pri 50ccm če gledamo kvaliteto naj vas postavim na realna tla :D 1. aprilia je vzdržlivejša (dosti) 2. meni je pri 12 000 zaribala, 12 500 spet, te sem se nekaj časa vozil pri 23 000 je spet začela ropotat mašina te sem pa raje prodal... tak da aprilia ni kar tak dražja ker je pač aprilia.. malo poglejte vilce, bremze,vzmetenje, mašino na apriliji pa primerjajte proti tzr-ki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tiste ki mislite da je tzr-ka najbolša izbira pri 50ccm če gledamo kvaliteto naj vas postavim na realna tla :D 1. aprilia je vzdržlivejša (dosti) 2. meni je pri 12 000 zaribala, 12 500 spet, te sem se nekaj časa vozil pri 23 000 je spet začela ropotat mašina te sem pa raje prodal... tak da aprilia ni kar tak dražja ker je pač aprilia.. malo poglejte vilce, bremze,vzmetenje, mašino na apriliji pa primerjajte proti tzr-ki :D

ja nimamo vsi 3500€ za aprilijo!

sej jaz bi jo komot mel sam da za 2 jurja dobiš sam stare aprilie!(nimam nič proti stari apriliji sam ni prevec lepa!) -_- -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nimamo vsi 3500€ za aprilijo!

sej jaz bi jo komot mel sam da za 2 jurja dobiš sam stare aprilie!(nimam nič proti stari apriliji sam ni prevec lepa!) -_- -_-

nova je lepa... pa sej če bi jo vido ko sm tzrko novo kupoval če bi meli nov model bi mogoče še vzel... sam kaj kurac če so mel še tastare modele ko so grdi ko nevemka...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova je lepa... pa sej če bi jo vido ko sm tzrko novo kupoval če bi meli nov model bi mogoče še vzel... sam kaj kurac če so mel še tastare modele ko so grdi ko nevemka...

Jah nova Aprilia je res lepša od tzrke...samo poglej ti modelno leto obeh motorjev (mislim da 2003 prot 2007) In se je v teh letih marsikaj spremenilo v oblikah motorjev...pa je še vedno nekot aktualen. Stara rs-ka pa itak da ni nevem kaj če pa je bila modelirana mislim, da okoli leta '97. Sicer pa ... kokr skrbiš za motor, tok ti vrne;) no vsaj jaz se tak zgovarjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj popravim 2003 proti 2006.)

pa to da je star model tako grd...res ni nevem kaj samo ko pa kaj takega kupiš (mislim 125) pa še gledaš samo vozne lastnosti ki so dosti bolše kot pri drugih 125cc sport motorjih...aja pa za 2000e dobiš že rablen nov model rs50...sej će boste kupovali 125cc pa se boste pelali z vsemi boste ugotovili kateri motor ma najbolše vozne lastnosti,nov model rs125 je res prelep samo je to nek prehodni motor za katerega hočem odšteti čim manj denarja .tako je tudi pri 50cc..sigurno ma nova rs50 najbolše in mašino daleč najbol vzdržljivo samo kvaliteta stane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj popravim 2003 proti 2006.)

pa to da je star model tako grd...res ni nevem kaj samo ko pa kaj takega kupiš (mislim 125) pa še gledaš samo vozne lastnosti ki so dosti bolše kot pri drugih 125cc sport motorjih...aja pa za 2000e dobiš že rablen nov model rs50...sej će boste kupovali 125cc pa se boste pelali z vsemi boste ugotovili kateri motor ma najbolše vozne lastnosti,nov model rs125 je res prelep samo je to nek prehodni motor za katerega hočem odšteti čim manj denarja .tako je tudi pri 50cc..sigurno ma nova rs50 najbolše in mašino daleč najbol vzdržljivo samo kvaliteta stane...

Ma ja...lej, povem ti pa eno...čez tomosa ga pa ni :) bi rad vidu kako aprilio/yamaho čez 25let, da tako suvereno vžge ;) Sigurno je pa pri 125ccm druga ciklistika, pa tak dalje...začudoma mi je 125aprilia tastara všeč, saj je fejst širša od 50 :O, zgleda ko the real deal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...lej, povem ti pa eno...čez tomosa ga pa ni :) bi rad vidu kako aprilio/yamaho čez 25let, da tako suvereno vžge ;) Sigurno je pa pri 125ccm druga ciklistika, pa tak dalje...začudoma mi je 125aprilia tastara všeč, saj je fejst širša od 50 :O, zgleda ko the real deal :)

pa ne da bi se hvalil samo to da stara rs50 ni lepa rs125 pa je sem slišal že od dosti ljudi...samo pustimo to:P

aja glede tomosa...tistih bogih nekaj konjev ki ma pa res lahko gre...pa tudi zato je manj teh športnih starih ker še jih ni 25 let v SLO, pa kolko ljudi naredi totalke pa kako navite so..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da bi se hvalil samo to da stara rs50 ni lepa rs125 pa je sem slišal že od dosti ljudi...samo pustimo to:P

aja glede tomosa...tistih bogih nekaj konjev ki ma pa res lahko gre...pa tudi zato je manj teh športnih starih ker še jih ni 25 let v SLO, pa kolko ljudi naredi totalke pa kako navite so..:D

Sem reko "čez" 25 let ;););) Mislim da bojo tomosove mašince še laufale dolga,dolga,dolga leta :Dtrance_28_offtopic.gif matr če mislmo o štrjakah pisat pejmo v tisto temo :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!