Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

dejte mi povedat ker gume najbl priporočate za ta motor ( vem da so to v temi že neštetokrat povedal sam se mi je ne da še enkrat brt) pa prosm ča mi poveste taki k mate izkušnje z gumam na sam da ste slišal da so dobre al pa niso:D

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat ker gume najbl priporočate za ta motor ( vem da so to v temi že neštetokrat povedal sam se mi je ne da še enkrat brt) pa prosm ča mi poveste taki k mate izkušnje z gumam na sam da ste slišal da so dobre al pa niso:D

Hvala

dunlop pa bridgestone išči pa boš najbol zadovolen:notworthy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop pa bridgestone išči pa boš najbol zadovolen:notworthy:

metzeler^^ :D

ps. sm dau na servis motor, einlasser je pokvarjen, za novega dau 200€ xD kozlarija da veče ni... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 si dal? :D lepo so te nategnili

nope...prec ko smo ugotovil ka je, je pokazu serviser, na netu kolko pride nov ... 165 funtov se mi zdi...neki je drgačn od ostalih in je nažalost dražji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vam kaj pokvari takoj vse novo:D .sej pa nesi ta mali einlaser k avtoelektričarju pa ti ga popravi za malo denarja:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vam kaj pokvari takoj vse novo:D .sej pa nesi ta mali einlaser k avtoelektričarju pa ti ga popravi za malo denarja:OK:

thanks, but no thanks :) raj novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thanks, but no thanks :) raj novo.

naivnež, dobro so te nategnili... dobr če maš keša dost da ga kr razmetevaš.. sej je itak tvoj keš :) js bi ga vsekakor bolj pametno potrošo... pa če bim me že kdo tak nategno se nebi na forumu hvalo :D

pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phahah dej držte raj če nevete...nima smisla pisat; pa vseeno, na servisu sem reku, da na čase ne vžge, čez 5 min je bla zadeva vun, mi pokaže oceni zadevo, pove da bo probu popravt, pa mi javi. Čez 2 dni me kliče, da se zadeva da popravit, ampak je zdelana, tak da nebi dolgo držala. ker se ne špilam z takimi zdevami sem raje pustu da da notri nov del pa si brez skrbi...zej ste tok pametni vsi, ko sm pa javu ka je narobe pa vsi :blink: :slap: ... tak da prosim.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phahah dej držte raj če nevete...nima smisla pisat; pa vseeno, na servisu sem reku, da na čase ne vžge, čez 5 min je bla zadeva vun, mi pokaže oceni zadevo, pove da bo probu popravt, pa mi javi. Čez 2 dni me kliče, da se zadeva da popravit, ampak je zdelana, tak da nebi dolgo držala. ker se ne špilam z takimi zdevami sem raje pustu da da notri nov del pa si brez skrbi...zej ste tok pametni vsi, ko sm pa javu ka je narobe pa vsi :blink: :slap: ... tak da prosim.

Lp

lej men je tak vseen O:-) je tvoj motor.. pa to.. sam js pravim da bi 200€ boljše porabo.. pa če bi ga mogo vsakič na poriv vžgat :OK::baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej men je tak vseen O:-) je tvoj motor.. pa to.. sam js pravim da bi 200€ boljše porabo.. pa če bi ga mogo vsakič na poriv vžgat :OK::baa:

bolj ko porivleš bolj uničujes ketno pa zobnike!

In obstaja mozno da ti jo vtrga! :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to sploh ni res o ketni in zobnikih. če bi se na taki način uničla, pomisli kaj bi blo z njo pri 110km/h al pa še več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to sploh ni res o ketni in zobnikih. če bi se na taki način uničla, pomisli kaj bi blo z njo pri 110km/h al pa še več..

no dobro pri 50 ccm nima ke bit sam je vse eno boljse da ga normalno vžges kot pa porivles!

pri vec ccm pa itak neres porivat ke ma prevlko kompresijo!

tam pa se ti lahko ketna vtrga!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobro pri 50 ccm nima ke bit sam je vse eno boljse da ga normalno vžges kot pa porivles!

pri vec ccm pa itak neres porivat ke ma prevlko kompresijo!

tam pa se ti lahko ketna vtrga!

jas ga rivam:winkiss:

glede tega štarterja...tako ali tako na motosvetu ENI nič ne vejo pa se samo pametni delajo...lahko bi 10x popravil štarter pa nebi prišel ne 200e:wacko:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ga rivam:winkiss:

glede tega štarterja...tako ali tako na motosvetu ENI nič ne vejo pa se samo pametni delajo...lahko bi 10x popravil štarter pa nebi prišel ne 200e:wacko:

phahaha ti očitno veš...raj dam 200e pa mam mir...predvidevam da boš na velkih raj rino po ulici gor pa dol da vžge, kokr da bi neki v motor vložo...prosm te lepo no. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phahaha ti očitno veš...raj dam 200e pa mam mir...predvidevam da boš na velkih raj rino po ulici gor pa dol da vžge, kokr da bi neki v motor vložo...prosm te lepo no. :headbang:

ne zabijaj se v stano ker potem ponavadi glava boli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ga rivam:winkiss:

glede tega štarterja...tako ali tako na motosvetu ENI nič ne vejo pa se samo pametni delajo...lahko bi 10x popravil štarter pa nebi prišel ne 200e:wacko:

ja dokler ti nebo ketne vtrgalo! vseeno si rajse popravi akomulator!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phahaha ti očitno veš...raj dam 200e pa mam mir...predvidevam da boš na velkih raj rino po ulici gor pa dol da vžge, kokr da bi neki v motor vložo...prosm te lepo no. :headbang:

oprosti da se vmešavam ampak nevem zakaj nebi peljal to na popravilo pa maš DOSTI ceneje... saj pa nimaš 1000ccm da bi blo tak težko ga porinit... sicer kot so že vsi rekli je tvoj denar delaj z njim kaj češ samo 200e. za einlaser ne hvala :D nič nebo blacku ketne vtrgalo ker ni to made in china... za par let še ti bo žal tega denarja verjemi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se keremu v glavi ketna trga..nevem:hmm:

zakaj pa mi ni vtragalo ketne pri 140kmh ko mu je zadna guma blokirala?zdej pa če ga malo porinem bi mi jo že moglo?:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!