Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

si bil zraven ko ti je mehanik to vrtal?

ker sem že kar nekaj tzr odblokiral sicer do letnika 07 in na nobeni nisen mel problema z CDI

cdi dela orng probleme, mam pa 09 letnik... nad 8000 trkira ko nevem ka... nikamor ne potegne tek ko bi mogo :( upam da tole reši težavo... če bo delal tak ko je treba še sprednji zobnik menjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bil zraven ko ti je mehanik to vrtal?

ker sem že kar nekaj tzr odblokiral sicer do letnika 07 in na nobeni nisen mel problema z CDI

Dej stari že verjem enkrat neki pa ne mlati prazne slame no...pizda če ni šou čez 67 pa pr 8000 trokiru, pa je zvrtu notri skozi o pa zalil z malo gume da ne gre vlaga not pa gre čez 8000, pa prek 67 tja do 80 sam nebom tist števca cviku kabla k nisem zihr^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej stari že verjem enkrat neki pa ne mlati prazne slame no...pizda če ni šou čez 67 pa pr 8000 trokiru, pa je zvrtu notri skozi o pa zalil z malo gume da ne gre vlaga not pa gre čez 8000, pa prek 67 tja do 80 sam nebom tist števca cviku kabla k nisem zihr^^

ej tisti kabl je drgač čist zihr precvikat.. kr js sm ga.... pa je ok... je pa belorozast se mi zdi.. ga prerežeš, poskrbiš da nima stika pa je... js nism ziher ka morm prevrtat :( :S

evo ti sŁičice :) ... pa kirem retardi se to tak da te minuse devat ko mu bom vrat zaviu ko kuri :D

img2538.jpg

img2539.jpg

img2540.jpg

hvala za slikce... da si ogledam stvar. ker letnik maš tzrko?

Popravljeno . Popravil carjevic
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tisti kabl je drgač čist zihr precvikat.. kr js sm ga.... pa je ok... je pa belorozast se mi zdi.. ga prerežeš, poskrbiš da nima stika pa je... js nism ziher ka morm prevrtat :( :S

hvala za slikce... da si ogledam stavr. ker letnik maš tzrko?

No lej...če nisi ziher idi h kakim yamahinem serviserju al pa kakemu (kot v mojem primeru) lokalnem mehaniku, ki ve kaj malega o motorjih...drugače mam 2008...:naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lej...če nisi ziher idi h kakim yamahinem serviserju al pa kakemu (kot v mojem primeru) lokalnem mehaniku, ki ve kaj malega o motorjih...drugače mam 2008...:naughty:

aha.. okey.. bom šev k mehaniki ko mi je drgač tut avspuh rihto(blokado vn dau pa to) pa mi bo on zrihto.... s kerim svedrom pa je blo to vrtano, pa kje? aja, js mam pa 09 letnik, tak da mislim da kakšnih vlkih razlik nebo :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. okey.. bom šev k mehaniki ko mi je drgač tut avspuh rihto(blokado vn dau pa to) pa mi bo on zrihto.... s kerim svedrom pa je blo to vrtano, pa kje? aja, js mam pa 09 letnik, tak da mislim da kakšnih vlkih razlik nebo :P

Hehe, glede svedra pa nažalost nebi vedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej stari že verjem enkrat neki pa ne mlati prazne slame no...pizda če ni šou čez 67 pa pr 8000 trokiru, pa je zvrtu notri skozi o pa zalil z malo gume da ne gre vlaga not pa gre čez 8000, pa prek 67 tja do 80 sam nebom tist števca cviku kabla k nisem zihr^^

jas da mlatim prazno slamo???če pa sem sam odblokiral nekaj tzr in sem sam videl kje so blokade vsaj do 07..komu bi ti bol verjel sebi ali nekim ljudem ki jih vbistvu tak niti ne poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas da mlatim prazno slamo???če pa sem sam odblokiral nekaj tzr in sem sam videl kje so blokade vsaj do 07..komu bi ti bol verjel sebi ali nekim ljudem ki jih vbistvu tak niti ne poznaš?

Ja očitno so pa drugačne al kk...na .uk forumih tud pišejo o tem kvazi cdi pa da čez o prevrtaš...zaj pa nevem ka si ti počeu, mehanik je pa sošolec od fotra biu, pa hodimo skupaj na đire ... tak da o tem ni lih kej za rečt...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno so pa drugačne al kk...na .uk forumih tud pišejo o tem kvazi cdi pa da čez o prevrtaš...zaj pa nevem ka si ti počeu, mehanik je pa sošolec od fotra biu, pa hodimo skupaj na đire ... tak da o tem ni lih kej za rečt...

od kod pa si??? če bi biu kje blizi mene bi lahko kr do tvojga mehanika skočo ko ve kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nova rs50 in stara rs50 nima...kako ma potem lahko tzr?pa kako je šla od kolega tzr lahko 90 če nisem nikjer zasledil te blokade?

lej men gre 93 z to blokado... se da prek nje... sam trokira orng, pa nucaš dosti cajta da prek prideš... začne pa pri 8k trokirat... enako kot prek ko sm mev vse org... tak da upam da to čimprej prevrtam pa se začnem bolj normalno vozit....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nova rs50 in stara rs50 nima...kako ma potem lahko tzr?pa kako je šla od kolega tzr lahko 90 če nisem nikjer zasledil te blokade?

Pa daj stari no nehi že xD...el. blokade nimajo jajci, kot so kaki kitajci...moj prejšn supermoto ni meu...meu je u auspuhu mali rorček, pa si ga dau ven pa je šlo prek 80...am6 agregat tudi, tu je pa dodatno zablokirano...pa piši na yamahin center kak pa prilimaj pa dokaži da nimajo no...jaz sem ti dau slike a ti še kr trdiš da nima blokade...cjeee ;D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj stari no nehi že xD...el. blokade nimajo jajci, kot so kaki kitajci...moj prejšn supermoto ni meu...meu je u auspuhu mali rorček, pa si ga dau ven pa je šlo prek 80...am6 agregat tudi, tu je pa dodatno zablokirano...pa piši na yamahin center kak pa prilimaj pa dokaži da nimajo no...jaz sem ti dau slike a ti še kr trdiš da nima blokade...cjeee ;D

kaj meni pomagajo slike?če pa sem sam odblokiraval tzr.nihče pa še sploh ni sam tega CDI-ja vrtal:lol1:

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj meni pomagajo slike?če pa sem sam odblokiraval tzr.nihče pa še sploh ni sam tega CDI-ja vrtal:lol1:

Ja po mi pa razloži pač kaj sem ti slikau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je cdi (nemorem vedet ker še tega na tzr nisem videl:surrender: )

Sej pravm...mogoče da so to nanovo oz. da je od 2007 naprej...čeprov bol verjamem da od '06 ker se je takrat proizvodnja selila v španijo, pa je tud za ajnšpric lučka pri obratomeru...slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm...mogoče da so to nanovo oz. da je od 2007 naprej...čeprov bol verjamem da od '06 ker se je takrat proizvodnja selila v španijo, pa je tud za ajnšpric lučka pri obratomeru...slap.gif

ja..in verjemi da so tiste do letnika 06 kvalitetnejše ker so delane na japonskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..in verjemi da so tiste do letnika 06 kvalitetnejše ker so delane na japonskem.

Jap, se strinjam; kr japonci kvalitetnejše zlagajo notri dele kot italijani...kr mečejo not ;)...SESTAVLJAJO se v italiji...deli so japonski!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, se strinjam; kr japonci kvalitetnejše zlagajo notri dele kot italijani...kr mečejo not ;)...SESTAVLJAJO se v italiji...deli so japonski!!!

ti kar misli da maš kej japonskega noter:D

že naprimer maš celo mašino špansko

vilice italijanske

za štel nevem samo verjetno je kitajski

aja pa poglej v prometno in jih ne sestavlajo v italiji pač pa v španiji (vsaj letnike 2006-08)

aja pa derbi mašina ker je italijanska je ene 2x bolša od minareli k maš ti notri v ŠPANSKI tzr:lol1:

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar misli da maš kej japonskega noter:D

že naprimer maš celo mašino špansko

vilice italijanske

za štel nevem samo verjetno je kitajski

aja pa poglej v prometno in jih ne sestavlajo v italiji pač pa v španiji (vsaj letnike 2006-08)

aja pa derbi mašina ker je italijanska je ene 2x bolša od minareli k maš ti notri v ŠPANSKI tzr:lol1:

briga me pa če je marsovske izdelava glavno da gre kot je treba! :notworthy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar misli da maš kej japonskega noter:D

že naprimer maš celo mašino špansko

vilice italijanske

za štel nevem samo verjetno je kitajski

aja pa poglej v prometno in jih ne sestavlajo v italiji pač pa v španiji (vsaj letnike 2006-08)

aja pa derbi mašina ker je italijanska je ene 2x bolša od minareli k maš ti notri v ŠPANSKI tzr:lol1:

*Španci...in kaj misliš da so italijanske vilce slabše? Sepravi ma aprilia Mv Agusta f4 slabše vilce od npr. r1, kljub temu, da pride več? Dej ne bluzi mi kle o državah izdelave...meu sm kitajca supermotota (keeway) pa ni blo problemov ama ništa, pa sma kr neki lepih km mela...šou je pa krepko prek 80...glede aprilie...predvidevam, da ma res neki bolšga not, če pride faking 3600€!!! Lepo te prosim...za moped? ne, hvala

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!