Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

tis fuknen...

na tem forumu si ti največji debil..100%headbang.gif

pa če misliš da me boš s temi tvojimi podjebanjimi razpizdil se pa kar fajn motiš...samo vračam kar je blo meni račenotrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prvo si motor nabavi pa potem meni pamet soliheadbang.gif

rekel sem da je tts zanič olje,zato ker je,ampak tisti ki pa majo keša da nevejo kam bi z njim pa naj dajo za olje 2x več.

lej vsak gdaj spremeni mnenje..ti še nisi nikoli spremenil mnenja?

js si ga loh kupm, teb ga more pa mamica.. palček. kot drugo pa.. si že sam povedu..spreminjaš mneje k nimaš pojma in sm neki nakladaš da kaj je slabo in kaj je dobro olje.. bla bla- pojma nimaš in basta!

In če si že frajer k ma neko hudo močno 125 aprilijo in je pameten za popiz... pol pa še tistih bogih 12 € za en faking olje dej pa ne jamri da more bit 10 k revež več nimaš :D lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js si ga loh kupm, teb ga more pa mamica.. palček. kot drugo pa.. si že sam povedu..spreminjaš mneje k nimaš pojma in sm neki nakladaš da kaj je slabo in kaj je dobro olje.. bla bla- pojma nimaš in basta!

In če si že frajer k ma neko hudo močno 125 aprilijo in je pameten za popiz... pol pa še tistih bogih 12 € za en faking olje dej pa ne jamri da more bit 10 k revež več nimaš :D lol

dej prosim ne provociraj drugih uporabnikov no.... :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa provoceram.. js sm sam svoje mnenje povedu... da skoz drgač govori oz. naklada. sej se lepo vidi da mu na začetku nism nič reku oz nič žalu.... samo to da naj ne govori nekaj česar ne ve sm reku... resnica pč boli in ne prizna...

Kao ful pametn da neko olje škoduje motorju, kt da je profi..pol pa drug dan veselo razlaga kako on sam prav tega že skoz tanka in ga bo še... uglavnem.. škoda k sm sploh kej reku..itak je on brihtnež pa vse ve.. LP :yawn:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa provoceram.. js sm sam svoje mnenje povedu... da skoz drgač govori oz. naklada. sej se lepo vidi da mu na začetku nism nič reku oz nič žalu.... samo to da naj ne govori nekaj česar ne ve sm reku... resnica pč boli in ne prizna...

Kao ful pametn da neko olje škoduje motorju, kt da je profi..pol pa drug dan veselo razlaga kako on sam prav tega že skoz tanka in ga bo še... uglavnem.. škoda k sm sploh kej reku..itak je on brihtnež pa vse ve.. LP :yawn:

Grega!

a se ti ne zdi malo čudno da vedno ko je tukaj neko verbalno nasilje ali kaj podobnega...

si ti vedno zraven!!! .)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš za vzdrževanje motorja in za kvalitetno olje pol boljše da si ne kupuješ motorja. saj vas bo enkrat minlo s temi 10€ olji. bote vidli zakaj...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš za vzdrževanje motorja in za kvalitetno olje pol boljše da si ne kupuješ motorja. saj vas bo enkrat minlo s temi 10€ olji. bote vidli zakaj...

lej na yamaha servisi ti priporočajo yamalube, ne pa neke scooter experte, yamalube je posebej za te mašine... da in mene ne bo minilo, vedno bom mel yamalube....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej na yamaha servisi ti priporočajo yamalube, ne pa neke scooter experte, yamalube je posebej za te mašine... da in mene ne bo minilo, vedno bom mel yamalube....

yamalube je posebej za te mašine.... lari fari.. yamalube je zato priporočeno ker ga ma yamaha verjetno v večinski lasti in te ga pač priporočajo da bi meli oni večji dobiček.. scooter experta pa vem da priporočajo na mc ptuj.. samo to je pol sintetično trance_39_thumbdown.gif jas sem vlival scoot run pa je moped šel bolše kot z expertom pa še polnosintetično je pa vonj po jagodah je bil biggrin.gif aja cena pa okoli 12evrov... me pa res zanima če še ma kdo od starejše aprilie servisno pa če tam tudi piše yamalube... po mojem ne biggrin.gif

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ne nameravam se prepirari,ampak če te pa zanima vem malo več od tebe o motorjih,ker ne vozim nikoli n aservis..mašino od rs125 pa sem mel SAM doma razdrto na prafaktorje...sem SAM menjal gear-box pa nikoli ne potrebujem majstrov pa čeprav sem star 15 let ..od 10leta dalje sem začel šraufati motorje in čeprav ti meni palček,sem prepričam da nimaš pojma o motorjih..zlo mi je žal da nisem kake slike poslikal ko sem razdiral...sej tu na motosvetu si lahko pameten,ko pa bi ti dal človek v roke orodje pa bi se posrla polek mašine...

aja a ti si si pri 15 letih sam motor kupil?verjetno ne...

pa mam denar za olje...samo vsak teden za 1l olja?rs50 ni pila olja proti rs125 nič...na 600km mam na rs125 1l olja-600km pa je 1 teden..

zej pa prosim da nehajmo z tem trance_28_offtopic.gif

Popravljeno . Popravil rs125black
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš dolgo uživat z motorom mu moreš pač dat neko kvaliteto :) saj bote vidli ko se vam bo začelo vse iznenada kar naenkrat pregrevat. pol bo pa vse drugo krivo, samo olje ne ;) kolko pa jaz šraufam mopede pa nihče neve na tem forumu, ker še nihče ni bil pri meni.

in ne, nisem si sam kupo mopeda. lahko pa ga s svojim dnarom vzdržujem :) voham... fušijo

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja a ti si si pri 15 letih sam motor kupil?verjetno ne...

on mogoče ne, js sm si ga pa... popolnoma novo yamaho TZr iz salona :D lani je blo to xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš za vzdrževanje motorja in za kvalitetno olje pol boljše da si ne kupuješ motorja. saj vas bo enkrat minlo s temi 10€ olji. bote vidli zakaj...

točn tko...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on mogoče ne, js sm si ga pa... popolnoma novo yamaho TZr iz salona :D lani je blo to xD

Kii si pa tolk Prešparau?..Ka si delau hh

Ajaa..Pa ta vikend boš lahk vidau moj motor pred Aqualuno..Začnem delat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kii si pa tolk Prešparau?..Ka si delau hh

Ajaa..Pa ta vikend boš lahk vidau moj motor pred Aqualuno..Začnem delat ;)

birma in prihranki... no bom mogoče kej okrog prišo... do kdaj pa delaš?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

birma in prihranki... no bom mogoče kej okrog prišo... do kdaj pa delaš?

Lepoo Lepoo...Amm pa delau bom kr cele počitnice..;)

Ja dobroo..Se boma enkrat zmenla pa se grema mau pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej neven točno kak je,samo kolega ma tzr od njega sosed pa ma rs50(stari model) pa ma gor V6 pa sta probala dat gor na tzr pa ne paše..zej pa nevembiggrin.gif

ja kak ni pasalo??? nosilci niso pasali al premer cevi???

dej ti to mal vprašaj pa mi povej! :rolleyes:

ka na cilindre piše da paše!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cilinder že nekak spraviš... nosilci za avspuh ne pašejo

ja rekel je da ne pašejo nosilci(on nosilec pod motorjem)..zej pa nevem,ker še nisem mel takega primerwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki mate Giannelli-ja oz. ste ga kupli. Mam eno vprašanjem, jaz sem naročo giannellija za mojo tzr in sn ga tud dobo zaj pa sn poleg dobo tako železno ploščico z napisom giannelli in me zanima kak se pritrdi to na dušilc. In še nekaj jaz sem dobo tot neko grdo modro pa pošrekano tak da me še zanima kje se da te ploščice nove dobit? Al se da gor samo nalepka ko sn jo dobo poleg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki mate Giannelli-ja oz. ste ga kupli. Mam eno vprašanjem, jaz sem naročo giannellija za mojo tzr in sn ga tud dobo zaj pa sn poleg dobo tako železno ploščico z napisom giannelli in me zanima kak se pritrdi to na dušilc. In še nekaj jaz sem dobo tot neko grdo modro pa pošrekano tak da me še zanima kje se da te ploščice nove dobit? Al se da gor samo nalepka ko sn jo dobo poleg?

ja ko sem jas kupil je bla ta ploščica pritjena z nehti(zej če veš kej to pomeniwhistle.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ko sem jas kupil je bla ta ploščica pritjena z nehti(zej če veš kej to pomeniwhistle.gif )

Ja vem... No jaz sem jih tud dobo poleg tak da bi mogo to sam naret kar me pa čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima, a se ta auspuh fejst zagreje med vožnjo, če bi lahko kr nalepko gor dau, ker kolko sn pr kolego vido je v6 skos hladn ko se vozimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!