Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Nekaj me zanima, a se ta auspuh fejst zagreje med vožnjo, če bi lahko kr nalepko gor dau, ker kolko sn pr kolego vido je v6 skos hladn ko se vozimo.

No zaj sn še enkrat dobro vse pogledo in sn vido da je gor čez neka zaščita čez ploščico in je zato tak grdo zgledlo. Noter sem pa dobo še 2 tota gneta in nwm a naj do sam gor nardim in kak a je treba prej kako lukno zvrtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima, a se ta auspuh fejst zagreje med vožnjo, če bi lahko kr nalepko gor dau, ker kolko sn pr kolego vido je v6 skos hladn ko se vozimo.

em...nalepka bi mogla meti spodaj aluminij če se ne motim, da se ne stopi...nisem ziher :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima, a se ta auspuh fejst zagreje med vožnjo, če bi lahko kr nalepko gor dau, ker kolko sn pr kolego vido je v6 skos hladn ko se vozimo.

se dobi nalepke prav za visoke temperature čeprav tudi navadna bi mogla držat.. jas mam čist navadno gor pa mi že 1 leto drži avspuh pa se mi greje malo manj ko na tzr-ki... tak da probej nimaš ka zgubit biggrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey folk! :)

Mene pa zanima, če je kje še kakšna blokada, ki jo lahka odstranim sam, razen tiste v auspuhu...motor NE želim predelovati, le še kakšno blokadico ;)

Trenutna hitrost po števcu je 67 :(

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey folk! :)

Mene pa zanima, če je kje še kakšna blokada, ki jo lahka odstranim sam, razen tiste v auspuhu...motor NE želim predelovati, le še kakšno blokadico ;)

Trenutna hitrost po števcu je 67 :(

Lep pozdrav

hmm! pol še imaš verjetno za menjat dizo pa zadaj 47 zobnik pa bi to moglo bit to! :whistle:

kaj maš ti vse pod zicom? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm! pol še imaš verjetno za menjat dizo pa zadaj 47 zobnik pa bi to moglo bit to! :whistle:

kaj maš ti vse pod zicom? :huh:

pod zicom? :D

ko sm ga kupu pred enim mescom je meu blokado iz auspuha ven in to je to, nič nisem ven devu...tud nočem nekih predelav, sam ko sm meu keewaya z am6 mašino je brez ene blokade šou cca 75...zato mi je čüdno ;)

+kaj je ona lučka pri obratomeru? za servis al kk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod zicom? biggrin.gif

ko sm ga kupu pred enim mescom je meu blokado iz auspuha ven in to je to, nič nisem ven devu...tud nočem nekih predelav, sam ko sm meu keewaya z am6 mašino je brez ene blokade šou cca 75...zato mi je čüdno trance_44_wink5.gif

+kaj je ona lučka pri obratomeru? za servis al kk?

kot je miha98 rekel večjo dizo manši zobnik zadaj pa frgazer malo poštelat.. za tisto lučko pa sem jas tudi spraševal na servisu pa mi je rekel da je to neke za brezveze gor... v knjigi ne piše ??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je miha98 rekel večjo dizo manši zobnik zadaj pa frgazer malo poštelat.. za tisto lučko pa sem jas tudi spraševal na servisu pa mi je rekel da je to neke za brezveze gor... v knjigi ne piše ??

men je tut začela una lučka svetit ko je pr obratomeru, sm glih mislo vprašat zaka je tist>.... pa ful čudn, se kr pržiga med vožnjo.... prej se pa ni ko sm še mel vse orginal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tut začela una lučka svetit ko je pr obratomeru, sm glih mislo vprašat zaka je tist>.... pa ful čudn, se kr pržiga med vožnjo.... prej se pa ni ko sm še mel vse orginal....

meni se je vžgala med vožnjo samo 1x pa te sem vsatvil pa je ugasnila te sem pa šel dalje pol pa več nikoli nič.. mislim da bi v knjigi moglo pisat ali trance_11_confused.giftrance_11_confused.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod zicom? :D

ko sm ga kupu pred enim mescom je meu blokado iz auspuha ven in to je to, nič nisem ven devu...tud nočem nekih predelav, sam ko sm meu keewaya z am6 mašino je brez ene blokade šou cca 75...zato mi je čüdno ;)

+kaj je ona lučka pri obratomeru? za servis al kk?

sprašujem zato ker naj bi bla el. blokada pod zicom! :whistle: da moreš CDI prevrtat! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobi nalepke prav za visoke temperature čeprav tudi navadna bi mogla držat.. jas mam čist navadno gor pa mi že 1 leto drži avspuh pa se mi greje malo manj ko na tzr-ki... tak da probej nimaš ka zgubit biggrin.gif

Ja samo jaz sem poleg dobo še železno ploščico z luknama in 2 gneta a morem to sam pritrdit, ker nwm kak a je treba lukni zvrtaT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprašujem zato ker naj bi bla el. blokada pod zicom! :whistle: da moreš CDI prevrtat! :glare:

aja sorry, niam pojma o teh stvareh :D amater ;)

drgač pa verjetn še ni...čez neki o morš 0.5 prevrtaat al kako?

tist je pa pomoje za servis, k se skos užiga pa vgasne itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ljudje, a una roza žička ko je za odblokirat števec da kaže več ko 80 je roza z majhno belo črto? nebi rad kej zaj.... pa htr prosim za odgovor da nebom mev zdej to raztavleno na dvorišči.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ljudje, a una roza žička ko je za odblokirat števec da kaže več ko 80 je roza z majhno belo črto? nebi rad kej zaj.... pa htr prosim za odgovor da nebom mev zdej to raztavleno na dvorišči.... whistle.gif

ja to je rozno-bela žička

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprašujem zato ker naj bi bla el. blokada pod zicom! whistle.gif da moreš CDI prevrtat! glare.gif

eh pa nima cdi-ja tzr-ka na moji bivši 08 sem mel pod zicom posodo za olje, akomulator, pa orodje... kolega na 06 in 04 tzr-ki mata isto.. 99 % sem da te nove nimajo cdi-ja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sorry, niam pojma o teh stvareh biggrin.gif amater trance_44_wink5.gif

drgač pa verjetn še ni...čez neki o morš 0.5 prevrtaat al kako?

tist je pa pomoje za servis, k se skos užiga pa vgasne itd...

če res nimaš pojma pelji raje na servis al pa si zrihtaj kakega mehanika ki ti to doma naredi pa se še kaj naučiš polek.. sory za 3 post biggrin.gif

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm jo pol kr prej prerezo, pa stestirau... 90 gre po števcu... zdej ko bo lepo vreme vzemem arrowa dol pa tisto blokado vn zbijem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš ozadi 60 zobnik ti res nebo šla čez 70kmh..dej prenose 12-47..ali pa 11-43 pa bo letelo 100kmhworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če res nimaš pojma pelji raje na servis al pa si zrihtaj kakega mehanika ki ti to doma naredi pa se še kaj naučiš polek.. sory za 3 post biggrin.gif

Mah kurc gleda :D boma s fotrom to prečekirala pa bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je vžgala med vožnjo samo 1x pa te sem vsatvil pa je ugasnila te sem pa šel dalje pol pa več nikoli nič.. mislim da bi v knjigi moglo pisat ali trance_11_confused.giftrance_11_confused.gif

men se pa skos pržiga.... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa skos pržiga.... :S

meni isto, kolega ma '06 letnik rossi replico pa nima lučke?!?! sej v principu bi blo bolš, da jo nebi bilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek kolega mi je razglagal da je to za čist brez veze gor,da bi naj kazala za eijnšprichuh.gif --samo finta je v tem da tzr nima einšpricatongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek kolega mi je razglagal da je to za čist brez veze gor,da bi naj kazala za eijnšprichuh.gif --samo finta je v tem da tzr nima einšpricatongue.gif

hahah dobra ;) ni števc kvazi kopija od r1~tam nek 2000 letnik ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!