Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja sm mev zdele tzrko narazn da sm do avpuha prišo, pol pa dam dol pa ugotovim da je blokada že vn odrezana :( ampak more še met neki blokado... kr pr8k obratov težko prek pride, pol pa tak čudn brni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm mev zdele tzrko narazn da sm do avpuha prišo, pol pa dam dol pa ugotovim da je blokada že vn odrezana :( ampak more še met neki blokado... kr pr8k obratov težko prek pride, pol pa tak čudn brni...

mja men isto...elektronska blokada je to...nebom ven dau kr je škoda motorja! ne maže se dobro preko 8500...gledo teste olj nekaj časa nazaj, motul lepo maže do 9000, drugo se pri 8000 vstavi...tak da, odloč se sam ;D

ja sm mev zdele tzrko narazn da sm do avpuha prišo, pol pa dam dol pa ugotovim da je blokada že vn odrezana :( ampak more še met neki blokado... kr pr8k obratov težko prek pride, pol pa tak čudn brni...

mja men isto...elektronska blokada je to...nebom ven dau kr je škoda motorja! ne maže se dobro preko 8500...gledo teste olj nekaj časa nazaj, motul lepo maže do 9000, drugo se pri 8000 vstavi...tak da, odloč se sam ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja men isto...elektronska blokada je to...nebom ven dau kr je škoda motorja! ne maže se dobro preko 8500...gledo teste olj nekaj časa nazaj, motul lepo maže do 9000, drugo se pri 8000 vstavi...tak da, odloč se sam ;D

mja men isto...elektronska blokada je to...nebom ven dau kr je škoda motorja! ne maže se dobro preko 8500...gledo teste olj nekaj časa nazaj, motul lepo maže do 9000, drugo se pri 8000 vstavi...tak da, odloč se sam ;D

ja kak elektronska? mam 09 letnik... nebi smela bit... js bi dav vn če bi vedo kje je... pa ka naredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak elektronska? mam 09 letnik... nebi smela bit... js bi dav vn če bi vedo kje je... pa ka naredit...

Neki so pisal da je neki CDI pod zicom in da to prevrtaš z malo pormašino in je to to...sicer ne vrtat in se potem :wallbash: :wallbash: ampak raje vpraš kakšnega mehanika, ali pa piši na delta team oz. kakšnemu serviserju...če kej zveš se priporočam za zs ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki so pisal da je neki CDI pod zicom in da to prevrtaš z malo pormašino in je to to...sicer ne vrtat in se potem :wallbash: :wallbash: ampak raje vpraš kakšnega mehanika, ali pa piši na delta team oz. kakšnemu serviserju...če kej zveš se priporočam za zs ;)

če nimam cdi pod zicom... 09 letnik je... nebi smelo bit... al pa je kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolkokrat mora človek povedat da ni el. blokadeclosedeyes.gif

tu na MC vas samo za nos vlečejo ker mislijo da nimate pojma o motorjih..vprašajte enega mehanika kermu zaupate pa bo vam sigurno rekel da nima el. blokade

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolkokrat mora človek povedat da ni el. blokadeclosedeyes.gif

tu na MC vas samo za nos vlečejo ker mislijo da nimate pojma o motorjih..vprašajte enega mehanika kermu zaupate pa bo vam sigurno rekel da nima el. blokade

očitno jo ma... če bi ti probo moj motor pelat bi vido...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno jo ma... če bi ti probo moj motor pelat bi vido...

sem že ogromno tzr-k videl pa vem kako grejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že ogromno tzr-k videl pa vem kako grejo...

zakaj mi pa pol nad 8k obratov trokira, tako kot je blo ko še ni mev drug avpuh pa dize... čisto isto se dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj mi pa pol nad 8k obratov trokira, tako kot je blo ko še ni mev drug avpuh pa dize... čisto isto se dogaja...

možno je tudi da maš tak frgazar razštelan... pa tvoja tzr-ka NIMA EL. BLOKADE dopovej si to že 1x

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj mi pa pol nad 8k obratov trokira, tako kot je blo ko še ni mev drug avpuh pa dize... čisto isto se dogaja...

MI2 sma se ze tolkrat menla da boma menjala mau motorje..Lahk danes zvecer ob 7 h pred aqualuno?:..

Js sm tak v vsakem primeru...lahk si še malo prej tam...kakih 20 do 7 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI2 sma se ze tolkrat menla da boma menjala mau motorje..Lahk danes zvecer ob 7 h pred aqualuno?:..

Js sm tak v vsakem primeru...lahk si še malo prej tam...kakih 20 do 7 ;)

No ja,,,zau se je zj zjutraj vliu dez tk da nism meu kaj za delat v Aqualuni...Znaš prit do Slatne?..

Pa grema na malo voznjo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja,,,zau se je zj zjutraj vliu dez tk da nism meu kaj za delat v Aqualuni...Znaš prit do Slatne?..

Pa grema na malo voznjo ;)

heh, tu pr nas pa ni blo deža... če bo cajt... nevem.. bom vido pol napišem.. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj in kje je ta aqualuna?

mislim zato da pridemo 1x..če mate čas v nedeljo...

Aqualuna so Terme (Kopališče)...Spadajo pod Terme Olimia...Js tam delam...

JE PA V PODCETRTKU ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej rečte 1x med vikendom pa pridemobiggrin.gif

Ja js zau delam vse vikende..Ker je takrat najvec folka na bazenu ;) ;)...Carjevic pol pa prid kdaj dol pogledat men se siht konca nekje 20 do 7 h...V Četrtek delam ce bo lepo vreme..!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js zau delam vse vikende..Ker je takrat najvec folka na bazenu trance_44_wink5.giftrance_44_wink5.gif...Carjevic pol pa prid kdaj dol pogledat men se siht konca nekje 20 do 7 h...V Četrtek delam ce bo lepo vreme..!

koristi dopustbiggrin.giftongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa delas v aqualuni?

Js sm kot pomoč v GOstinstvu..Pač pr Šanku jim pomagam pol vcasih tud pri SLadoledu..Vglaunem vsega po malem xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!