Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

rs125black: kolko moreš dat dizo v tzr ko jo odblokiraš?

en mi teži da bom ponoro zdaj zdaj

mislim da od 70 do 80!!! tu neki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs125black: kolko moreš dat dizo v tzr ko jo odblokiraš?

en mi teži da bom ponoro zdaj zdaj

jas bi dal 86 pa bi letelo 100%..pa ne pretiravat z malo dizo povej kolegu ker rado pol ribneclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek js sm mev dizo 80 original, zdeej mam 106 pa je ok...

ja poznam enega ki je mel 115 na org. cilindru..sej vsak posameznik se sam odloči kako je najboljše..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje se tale diza zamena? če bi se to dalo doma al morš na servis pelat...

če ne veš kje, ti svetujem da delo prepustiš nekomu ki se bolj spozna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje se tale diza zamena? če bi se to dalo doma al morš na servis pelat...

doma..na fergazerju vzemi dol on črni pokrov,in vzemi ven sredinjsko dizo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

'čer fantje in dekleta :)

imam en problem...

ko hočem motor po parih dnevih (3-21) vžgati, ta noče (einlasser tuli v prazno, nič ne vergla...), ko se spustim in dam v prestavo mi vžge takoj.)seveda poskusim tudi z zauhom, a je vse isto...:D...motor ima 6000km.

Lep pozdrav, radecan ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'čer fantje in dekleta :)

imam en problem...

ko hočem motor po parih dnevih (3-21) vžgati, ta noče (einlasser tuli v prazno, nič ne vergla...), ko se spustim in dam v prestavo mi vžge takoj.)seveda poskusim tudi z zauhom, a je vse isto...:D...motor ima 6000km.

Lep pozdrav, radecan ^_^

Pomooj maš Akumolatoor hin..=/..Ka pa pol k se en cas vozis..resmo kake pau urcee..pa pocakas pa nazaj prižgeš vžge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomooj maš Akumolatoor hin..=/..Ka pa pol k se en cas vozis..resmo kake pau urcee..pa pocakas pa nazaj prižgeš vžge?

pomoje ni akumolator :) stvarca užge po 0.5 sekunde verglanja, ko stoji do treh dni...po treh dneh (KOKR DA BI BLO NASTAVLJENO ;))noče vžgati lepo ampak sam einlasser tuli u 3pm :D sicer pa mam servis čez 50km :D pa bomo tam uredil zadevo ;D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ni akumolator :) stvarca užge po 0.5 sekunde verglanja, ko stoji do treh dni...po treh dneh (KOKR DA BI BLO NASTAVLJENO ;))noče vžgati lepo ampak sam einlasser tuli u 3pm :D sicer pa mam servis čez 50km :D pa bomo tam uredil zadevo ;D

No tee pa tak ni skrbi ce je kmalu servis..Ja nwm.,..Lahk da da pocasi Šepa akumolator(zgublja moč)...Vrjetnoo bi mogo doliti malo tekočine,in ga napolnit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam einlasser ja k na nogo se ne da užgat hahahhaahha :D:nono:

ne..jas sem mislil da je einlaser slab...pa vem da ma einlaser :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe :)

pomojem tudi...kr drugač vžge prec...sam stisnem pa spustim, da 1x zavergla in vužge...topu seveda...drugač pa kake 3 vergle ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe :)

pomojem tudi...kr drugač vžge prec...sam stisnem pa spustim, da 1x zavergla in vužge...topu seveda...drugač pa kake 3 vergle ;)

einlaser se ti v prazno vrti...nesi k enemu majstru da ti to popravi...ali pa če je motor slučajno v garanciji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einlaser se ti v prazno vrti...nesi k enemu majstru da ti to popravi...ali pa če je motor slučajno v garanciji..

čez kak teden mam servis...nej to zrihtajo da bo stvarca šibala...kolk misleš da bo zdržau km tko pač vožen do 8k obratov...trenutn ma 6k kilometrov...+a kej škodiš mašini, če greš čez blokado? tam do 9.5k?

lp

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez kak teden mam servis...nej to zrihtajo da bo stvarca šibala...kolk misleš da bo zdržau km tko pač vožen do 8k obratov...trenutn ma 6k kilometrov...+a kej škodiš mašini, če greš čez blokado? tam do 9.5k?

lp

odklopi pumpico za olje pa delaj 2.5% mešanico v kesl pa bo letelo 3ooookm...99% 2t zariba zaradi premalo odprte pupice ali pa da pumpica zataji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez kak teden mam servis...nej to zrihtajo da bo stvarca šibala...kolk misleš da bo zdržau km tko pač vožen do 8k obratov...trenutn ma 6k kilometrov...+a kej škodiš mašini, če greš čez blokado? tam do 9.5k?

lp

js ga z drugim avspuhom skoz teram prek blokade na 10k, največ sem šel do 12k.. pa še zdej gre... imam pa zdele okrog 1600 km z temle avspuhom pa z drugimi prenosi in dizo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga z drugim avspuhom skoz teram prek blokade na 10k, največ sem šel do 12k.. pa še zdej gre... imam pa zdele okrog 1600 km z temle avspuhom pa z drugimi prenosi in dizo. LP

Jao pjeba...treba to mirkal malo ;) 10000? ... od fotra aprilia ma rdeč na 8000 :D :D ... no nevem, delite kar čete :D sam men je škoda...gre ćez 2 leti od bajte, pa mirkam skos lepo ;) ...

torej, če greš čez blokado(trokiranje) škoduje motorju? xD Enkrat sem šou preko pa se je use treslo ;D :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao pjeba...treba to mirkal malo ;) 10000? ... od fotra aprilia ma rdeč na 8000 :D :D ... no nevem, delite kar čete :D sam men je škoda...gre ćez 2 leti od bajte, pa mirkam skos lepo ;) ...

torej, če greš čez blokado(trokiranje) škoduje motorju? xD Enkrat sem šou preko pa se je use treslo ;D :kva2: :kva2: :kva2:

človek to ni nč.. na 10000 ga mam skos, na 12000 sm ga mel pa smao parkrat kr tam že res ni ziher... pa neki.. poglej en avto kje ma rdeče polje... odvisno od mašine... če je dvotaktna... pol boš z veliko predelavami prišo tudi do 15000 in naprej... na 8000 pa motor nikamor ne gre... :S tak da..... js ga teram... gre fajn... res pa je da full trokira... od frenda aprillia pa čist lepo potegne do 10000 in več... kazalček kr zabije... tu pa ta blokada jebe... a kdo mogoče ve kje je?(js bi jo vn dal :S)

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek to ni nč.. na 10000 ga mam skos, na 12000 sm ga mel pa smao parkrat kr tam že res ni ziher... pa neki.. poglej en avto kje ma rdeče polje... odvisno od mašine... če je dvotaktna... pol boš z veliko predelavami prišo tudi do 15000 in naprej... na 8000 pa motor nikamor ne gre... :S tak da..... js ga teram... gre fajn... res pa je da full trokira... od frenda aprillia pa čist lepo potegne do 10000 in več... kazalček kr zabije... tu pa ta blokada jebe... a kdo mogoče ve kje je?(js bi jo vn dal :S)

Ej Majstoree..Js danes delam..Tk da ce mas cas se neki do 7 h pripeli pred aqualuno...kakih 15 do...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao pjeba...treba to mirkal malo ;) 10000? ... od fotra aprilia ma rdeč na 8000 :D :D ... no nevem, delite kar čete :D sam men je škoda...gre ćez 2 leti od bajte, pa mirkam skos lepo ;) ...

torej, če greš čez blokado(trokiranje) škoduje motorju? xD Enkrat sem šou preko pa se je use treslo ;D :kva2: :kva2: :kva2:

jah motor pod 8000 obrati sploh ne gre nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!