Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kdor kupi motor ga kupi po večini za užitek, in ne gleda toliko na porabo, sploh pa ne za kšn transport al pa kej :blink:. Dej pa nehimo off topic, pejmo raj u 50cc javite se :D

sej zato sem napisal da ma vsak svoj okus pa za potrebe nisem mislil transporta ali kej takega bol za namen vožnje :slap: ...recimo da se kar precej mladih brez izpita za avto vozi npr. v solo ali kej takega, no jaz se sem pa morem rečt da nas je blo dosti takih, pa so eni kar gledali kaj bojo kupili da nebo preveč spilo, ampak večina pa je moped mela tudi za samo uživancijo, pa so seveda kupili nekaj primernega.normalno pa da je motor seveda za prosti cajt, posebej ko maš dnara zadost pa avto zraven .). moje mnenje, če že govorimo o tem. pa res smo :topic:. drugam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa daj ne delaj se nor z 130kmh :P še nekaj kilometrou več pokaže honda od aprilie..po ravnici gre po apriliinem števcu 120kmh..no vsaj jas pa moj brat ko si nama dal za pelat ni šlo do 120 (sem bil pritrjen na tank) po hondinem števcu...če gre honda 130 potem gre aprilia 180kmh (tvoja ne ker maš 16 riclov)...

sicer pa je to tako če bi bila oba motorja zablokirana bi se lahko primerjala, zdej pa ko primerjaš odblikirano rs pa je tako kot če bi primerjal fiat bravo 1.6 16v turbo z 150KM pa kakega cliota 1.6 16v z 115KM..se pravi da ni primerjave..no zakaj pa si potem sploh kupoval rs če veš da tolko pije? nerazumem te :lol1:

ja glej po števcu mi gre 130, kolko pa tebi števec na apriliji pokaže ki ti sploh nedela pa nevem.. vem da honda več pokaže ja... sicer pa se je z vami itak brezveze menit, ker vsak hvali svoje jajca druge motore ki vam pa niso všeč oz. nič ne veste o njih se še niste vozli z njimi pa takoj pošinfate, seveda so najboljši vaši stroji ki jih mate v garaži... sory ampak tak je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glej po števcu mi gre 130, kolko pa tebi števec na apriliji pokaže ki ti sploh nedela pa nevem.. vem da honda več pokaže ja... sicer pa se je z vami itak brezveze menit, ker vsak hvali svoje jajca druge motore ki vam pa niso všeč oz. nič ne veste o njih se še niste vozli z njimi pa takoj pošinfate, seveda so najboljši vaši kafe mlinčki ki jih mate v garaži... saj na apriliji tudi ni tak točen števec kak namiguješ... pri 150+ tudi pokaže okoli 10 km/h več... aprilio sem pa kupo zato ker pač ma bolše pospeške, končno, lego na cesti, najbolj pa seveda zaradi cene... jas pa ne razumem tebe da se ne moreš sprijaznit da 2t dosti več pijejo od 4t pa tudi bolj grejo...

sory za 2 posta ni šlo uredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glej po števcu mi gre 130, kolko pa tebi števec na apriliji pokaže ki ti sploh nedela pa nevem.. vem da honda več pokaže ja... sicer pa se je z vami itak brezveze menit, ker vsak hvali svoje jajca druge motore ki vam pa niso všeč oz. nič ne veste o njih se še niste vozli z njimi pa takoj pošinfate, seveda so najboljši vaši kafe mlinčki ki jih mate v garaži... saj na apriliji tudi ni tak točen števec kak namiguješ... pri 150+ tudi pokaže okoli 10 km/h več... aprilio sem pa kupo zato ker pač ma bolše pospeške, končno, lego na cesti, najbolj pa seveda zaradi cene... jas pa ne razumem tebe da se ne moreš sprijaznit da 2t dosti več pijejo od 4t pa tudi bolj grejo...

sory za 2 posta ni šlo uredit...

tebi bom mogel dati eno 2 vzgojni v petek :D

glej primerjaj 2t zablokirano ker se odblokirana ne more primerjat.

misim da tebi na ti hondi ne dela števec tudi, amapk pri 170kmh mi je lagal števec za 8kmh, pri hondi bi že če bi šla 170 i lagal 20kmh

aha paše to..honda je pri 125cc jajca medtem ko je aprilia in drugi 2t bog, pa se lahko na glavo staviš...

če nimaš pojma ne govori :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2T nebo nikol ekonomičen :) 2T se kupi ker dobr gre, pa mogoče za tiste k majo radi zvok pa resonanco (pa še to je več k 250cc brezveze). Medtem k sta poraba, vzdržljivost.... vse prej k ekonomična :D

vem da ne, ampak če bi ga razvijali bi bol dosti bol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi bom mogel dati eno 2 vzgojni v petek :D

glej primerjaj 2t zablokirano ker se odblokirana ne more primerjat.

misim da tebi na ti hondi ne dela števec tudi, amapk pri 170kmh mi je lagal števec za 8kmh, pri hondi bi že če bi šla 170 i lagal 20kmh

aha paše to..honda je pri 125cc jajca medtem ko je aprilia in drugi 2t bog, pa se lahko na glavo staviš...

če nimaš pojma ne govori :lol1:

ja saj aprilia je tak ali tak bog ja ni bolšega kak aprilie :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj aprilia je tak ali tak bog ja ni bolšega kak aprilie :lol1:

ti se kar smej...rekel sem v 125cc razredu (in vIšje še posebej novi modeli rsv1000 šijejo cbr 1000rr, mogoče glih ne v končni, ampak v pospeških pa ko nora leti mimo, da ne govorimo o obliki..če pa primerjaš rsv4 pa hondo cbr1000 pa boš itak rekel da je honda hitrejša pa nevem kaj vse...pojdi gledat na net testov...aprilia je itak hitrejša v pomenu pospeškov konča je itak 299 da od vodlivosti niti ne govorimo)...zej pa boš rekel da je tisti tvoj bicikl made in tayland honda bolša od rs...pa dej no malo se k pameti spravi :lol1: nevem kako je honda sploh upala dati naziv CBR125R :lol1:

ja ČE BI meli hondini izdelovalci motorjev kaj v glavi sploh cbr125R nebi davali v katalog :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde fantje ne se kregat, pač 666 dejstvo je da je honda 125 slb motor. in js nism nc hvalu svojga, sam reku sm d je pac 125 honda bl slb. ne zamert. k bom pa vidu kok je moja 125 tzr dobra se bom pa lahk hvalu, oz. obratno. <3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde fantje ne se kregat, pač 666 dejstvo je da je honda 125 slb motor. in js nism nc hvalu svojga, sam reku sm d je pac 125 honda bl slb. ne zamert. k bom pa vidu kok je moja 125 tzr dobra se bom pa lahk hvalu, oz. obratno. <3

pizda ste kreteni pac honda je motor k je med temi 125 se najcenejša in zto je pač tut taka gre pa cist lpo pac k usak 4t 125

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ste kreteni pac honda je motor k je med temi 125 se najcenejša in zto je pač tut taka gre pa cist lpo pac k usak 4t 125

ko bi se peljaj z cbr jajčko bi videl kako je nevodljiva pri hitrosti nad 70 kmh...mogoče bi te celo zgrabil strah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se kar smej...rekel sem v 125cc razredu (in vIšje še posebej novi modeli rsv1000 šijejo cbr 1000rr, mogoče glih ne v končni, ampak v pospeških pa ko nora leti mimo, da ne govorimo o obliki..če pa primerjaš rsv4 pa hondo cbr1000 pa boš itak rekel da je honda hitrejša pa nevem kaj vse...pojdi gledat na net testov...aprilia je itak hitrejša v pomenu pospeškov konča je itak 299 da od vodlivosti niti ne govorimo)...zej pa boš rekel da je tisti tvoj bicikl made in tayland honda bolša od rs...pa dej no malo se k pameti spravi :lol1: nevem kako je honda sploh upala dati naziv CBR125R :lol1:

ja ČE BI meli hondini izdelovalci motorjev kaj v glavi sploh cbr125R nebi davali v katalog :lol1:

ja saj pravim da so aprilije tipi topi... ej res nimaš bolših motorov. zato pa jih tudi je tolko na cesti :lol1: ( pa tukaj ne mislim med 125) res nevem zakaj aprilia ne gre v moto gp ziher bi bli bres konkurence če ma že take nore pospeške :kva2: jas bom pa mel tisti motor ki ga bom jas htel met pa me boli ku*** kake komentarje bote meli.. saj sem že rekel da mate itak vi največje stroje ( pa ne mislim vseh ) primerjaj cene kako ma cbr-ka ( 3000 evrov ) pa ceno aprilije ( 5500 evrov )... mislim dosti dosti pretirana cena za 125ccm pol pa s stroški itak prideš nekje na isto kak če bi mel ss 600ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj pravim da so aprilije tipi topi... ej res nimaš bolših motorov. zato pa jih tudi je tolko na cesti :lol1: ( pa tukaj ne mislim med 125) res nevem zakaj aprilia ne gre v moto gp ziher bi bli bres konkurence če ma že take nore pospeške :kva2: jas bom pa mel tisti motor ki ga bom jas htel met pa me boli ku*** kake komentarje bote meli.. saj sem že rekel da mate itak vi največje stroje ( pa ne mislim vseh ) primerjaj cene kako ma cbr-ka ( 3000 evrov ) pa ceno aprilije ( 5500 evrov )... mislim dosti dosti pretirana cena za 125ccm pol pa s stroški itak prideš nekje na isto kak če bi mel ss 600ccm

ja mej kaj češ, kaj si do zdaj mel me nisi mogel prehitet v enakem razdredu, si pa res nor da si nor na tvojo tayland hondo..no sej ti si budala ne jas :lol1:

motogp je pa čist nekaj drugega in ne mašaj v igro..no sej honda tudi ni bla prvak..poglej superbike...motor z ceste z menjanim izpuhom..kdo je prvak? honda že ne :lol1:, znati pa itak ne moreš kdo je prvak ker si pre glup :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mej kaj češ, kaj si do zdaj mel me nisi mogel prehitet v enakem razdredu, si pa res nor da si nor na tvojo tayland hondo..no sej ti si budala ne jas :lol1:

motogp je pa čist nekaj drugega in ne mašaj v igro..no sej honda tudi ni bla prvak..poglej superbike...motor z ceste z menjanim izpuhom..kdo je prvak? honda že ne :lol1:, znati pa itak ne moreš kdo je prvak ker si pre glup :lol1:

bomo vidli drugo leto... nisem pa tega nikoli rekel da sem nor na tayland hondo

bla bla bla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit sm ga položo dans :( plastika je počla, en nosilec plastike, arrow je dobil vdrtino pa še una za bremzo se je zvila... da o praskah sloh ne govorim :cry: :cry:

joj, kaj si pa delu ? Ne mi rečt da si šou dons polagat ? :S

Drgač pa stabo je use ok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je premrzlo za polagat...naloži kako sliko...

666 tak ti že naprej povem..po kakem ljutomeru ali pa križovcih nebom prehiteval ko nor v škarje, po ovinkih pa neboš mogel naprej ker že z tzr kdaj sva dirkala nisi mogel....

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mej kaj češ, kaj si do zdaj mel me nisi mogel prehitet v enakem razdredu, si pa res nor da si nor na tvojo tayland hondo..no sej ti si budala ne jas :lol1:

motogp je pa čist nekaj drugega in ne mašaj v igro..no sej honda tudi ni bla prvak..poglej superbike...motor z ceste z menjanim izpuhom..kdo je prvak? honda že ne :lol1:, znati pa itak ne moreš kdo je prvak ker si pre glup :lol1:

Hm...težko verjamem da z ispuhom dobijo gor 30+ konjev?trance_19_hmm.gif

+Jebovasbog ;), honda je prov fini motor za pelat, aprilia pa že itak dolgo kraljuje v razredu 2t, bojim se pa da je izpadla iz lige 2cilindrašov (rsv1ooo, tuono etc.), katerim dolgo ni konkureca prišla do kolen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je premrzlo za polagat...naloži kako sliko...

666 tak ti že naprej povem..po kakem ljutomeru ali pa križovcih nebom prehiteval ko nor v škarje, po ovinkih pa neboš mogel naprej ker že z tzr kdaj sva dirkala nisi mogel....

nisem mislil po mestu... s tzr pa nisem zato ker je mela aprilia bolše-tršo vzmetenje to pa zato ker je pač...aprilia... najbolša pač :P

daj prilepi kako sliko od tzr-ke da vidimo

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, kaj si pa delu ? Ne mi rečt da si šou dons polagat ? :S

Drgač pa stabo je use ok ?

pa nism polagu, sreči ni blo neke hitrosti, šoder je bil kriv, šoder velikosti oreha+180 stopinjski ovinek... drgač z mano je ok(3 pikice na kolenu od šodra...) drgač slikam pa jutri kr dans je že temno :(

aja a ve kdo kak je kj za kasko tega motorja? študiram da bi drugo leto dal kasko(okrog 500€ je) pa ga pol lepo popravo, nove plastike, stare bi pa prodal, ap avspuh tut, pa bi si skor kasko povrno nazaj... kr zdej je na obeh bokih porajsan, s tem da je desni orng zdej+zlaman(sreči se ne vidi tolk) :( pa to popizdiš ej :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zdej si pa na istem ko jst!!! :P

Ma zlepi jih skupaj pa daj na notranji strani poliesterska vlakna pa namazi s smolo pa bo drzalo! pa še enkrat ornk špricni z originalno barvo pa je to to!!!

nalepke pa dol strgi ka je tak bz met to gor!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zdej si pa na istem ko jst!!! :P

Ma zlepi jih skupaj pa daj na notranji strani poliesterska vlakna pa namazi s smolo pa bo drzalo! pa še enkrat ornk špricni z originalno barvo pa je to to!!!

nalepke pa dol strgi ka je tak bz met to gor!

mam rossi repliko.. nebom nic trgo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja! :slap: pozabu sn da majo tote novejše replike še več nalepk!!! :BUA:

veš mi je orng žau da nism vzeu navadno.. ko bi lahko tistih par nalepk ko je dol strgo pa kerekol druge nalepo.. ta je pa skor cela poleplena :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš mi je orng žau da nism vzeu navadno.. ko bi lahko tistih par nalepk ko je dol strgo pa kerekol druge nalepo.. ta je pa skor cela poleplena :S

ja nimaš kej :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!