Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Hm...težko verjamem da z ispuhom dobijo gor 30+ konjev?trance_19_hmm.gif

+Jebovasbog ;), honda je prov fini motor za pelat, aprilia pa že itak dolgo kraljuje v razredu 2t, bojim se pa da je izpadla iz lige 2cilindrašov (rsv1ooo, tuono etc.), katerim dolgo ni konkureca prišla do kolen ;)

v superbike majo rsv4 ki so 4 valjni 180HP+ seveda nekaj konjev zraven kaj tam naštelajo pri superbike...

aja aprilia rsv ki majo 2 cilindra in 150HP npr. cbr1000 pa ma 4 cilindre pa 180 konjev, ne moreš primerjati...rsv (dvovaljnik) magari majo manj konjev potegnejo bolj ker se dosti hitreje zvrtijo (če ne verjameš pojdi pogledat kakih posnetkov na youtube)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mislil po mestu... s tzr pa nisem zato ker je mela aprilia bolše-tršo vzmetenje to pa zato ker je pač...aprilia... najbolša pač :P

daj prilepi kako sliko od tzr-ke da vidimo

nikoli nisem rekel da je aprilia najbolša v vseh razredih...je pač najbolša v malih razredih in to 100%..tam pri velikih kubikažah pa itak vemo da je najbol razvita MV avgusta, vse delano ročno, majo največ moči, vzemetenje najolšo, konstrukcija...ampak cena pa taka da te glava peče -_-

rs50 , rs125 in rs250 pa je v svohih razredih najbolša med sportbike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš mi je orng žau da nism vzeu navadno.. ko bi lahko tistih par nalepk ko je dol strgo pa kerekol druge nalepo.. ta je pa skor cela poleplena :S

ja sej pa ti nalepke naredijo čist poceni..meni bo drug mesec ko bo štipendija naredil nek domač majster 1x1 m nalepk za 60€ in on mi jih bo gor lepil ker ma orodje doma za to gor lepiti (lepljnje je všteto v ceno), jas bi itak vse postrani gor nalepil :D

sory za 3 poste..ni šlo urejat -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v superbike majo rsv4 ki so 4 valjni 180HP+ seveda nekaj konjev zraven kaj tam naštelajo pri superbike...

aja aprilia rsv ki majo 2 cilindra in 150HP npr. cbr1000 pa ma 4 cilindre pa 180 konjev, ne moreš primerjati...rsv (dvovaljnik) magari majo manj konjev potegnejo bolj ker se dosti hitreje zvrtijo (če ne verjameš pojdi pogledat kakih posnetkov na youtube)

Lepo te prosim, ne seri...v sbk majo okol 220bhp ;), ducatiji malenkost manj...da neboš reko da to ni res...so mel suzukiji u 2003 preko 210 konjev...

+nemorš ti primerjat rsv mile (2cilindra), ki so jih delali do 2003 pa cbr-ko, ki danes doseže 180bhp, leta 2003 jih je pa imela okoli 160-165...tolk o tem, logično je pa tud, da se dvovaljniki zvrtijo do 0.4x manj, kot štirivaljniki, da o 3valjnikih ne govorimo(triumph)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit sm ga položo dans :( plastika je počla, en nosilec plastike, arrow je dobil vdrtino pa še una za bremzo se je zvila... da o praskah sloh ne govorim :cry: :cry:

slaba. plastike so drage k ps -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba. plastike so drage k ps -.-

verjemi da dobro vem, ker je sošolc čist razbil svojo tzrko pa se je pozanimal... plastike so okrog 600€ se mi zdi... itak pa mam namen drugo leto kasko dat na moror(500€) pa zamenjat vse kar je poškodovanega, potem pa te dele prodat.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi da dobro vem, ker je sošolc čist razbil svojo tzrko pa se je pozanimal... plastike so okrog 600€ se mi zdi... itak pa mam namen drugo leto kasko dat na moror(500€) pa zamenjat vse kar je poškodovanega, potem pa te dele prodat.. :D

če se prav spomnim je tista stranska okoli 300e. en bok repa je 75 seveda z nalepkami vred za replico :D razbitih plastik pa neboš kar tak prodal če jih neboš zrihtal razen za kakih 20 evrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi da dobro vem, ker je sošolc čist razbil svojo tzrko pa se je pozanimal... plastike so okrog 600€ se mi zdi... itak pa mam namen drugo leto kasko dat na moror(500€) pa zamenjat vse kar je poškodovanega, potem pa te dele prodat.. :D

V tem primeru ti ostane kak e-bay ;) Dej sliko gor pocni no ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te prosim, ne seri...v sbk majo okol 220bhp ;), ducatiji malenkost manj...da neboš reko da to ni res...so mel suzukiji u 2003 preko 210 konjev...

+nemorš ti primerjat rsv mile (2cilindra), ki so jih delali do 2003 pa cbr-ko, ki danes doseže 180bhp, leta 2003 jih je pa imela okoli 160-165...tolk o tem, logično je pa tud, da se dvovaljniki zvrtijo do 0.4x manj, kot štirivaljniki, da o 3valjnikih ne govorimo(triumph)...

dej ti ne serji če ne veš!

rsv1000 od 2004 letnika naprej šijejo vsako cbr1000 v pospešhik! ne moreš rečti da ni res ker še sploh nisi videl kakega draga med tema motorjema, jas pa sem pa ti morem rečti da je razlika očitna!

zgleda da neveš da še danes dela aprilia rsv100 in so 2-cilindra :lol1:

v pomenu zvrteti sem mislil moč od izhodišča moči (motor) pa do gume..sej kaka cbr1000 ma na gumi enih 150HP, na mašini je 180HP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti ne serji če ne veš!

rsv1000 od 2004 letnika naprej šijejo vsako cbr1000 v pospešhik! ne moreš rečti da ni res ker še sploh nisi videl kakega draga med tema motorjema, jas pa sem pa ti morem rečti da je razlika očitna!

zgleda da neveš da še danes dela aprilia rsv100 in so 2-cilindra :lol1:

v pomenu zvrteti sem mislil moč od izhodišča moči (motor) pa do gume..sej kaka cbr1000 ma na gumi enih 150HP, na mašini je 180HP.

Zglea da neveš brati, ker sem napisao aprilia rsv mille, k so jo nehal delat 2004* trance_25_naughty.gif, je pa mela isto rotaxovo mašino koker tuonoti, future pa tej mlinčki...

+evo ti graf za konje za mille http://www.sportrider.com/dyno/146_sportbike_dyno_charts/photo_08.html

+cbr jurja http://www.sportrider.com/dyno/146_sportbike_dyno_charts/photo_86.html

oba grafa sta iz 2005...drugače pa logično da se 2 cilindra hitrej spravta k zadevi, sam nakoncu zmanjka, kjer so 4 cilindraši frajerji...zato bom pa kupu triumpha trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zglea da neveš brati, ker sem napisao aprilia rsv mille, k so jo nehal delat 2004* trance_25_naughty.gif, je pa mela isto rotaxovo mašino koker tuonoti, future pa tej mlinčki...

+evo ti graf za konje za mille http://www.sportride...s/photo_08.html

+cbr jurja http://www.sportride...s/photo_86.html

oba grafa sta iz 2005...drugače pa logično da se 2 cilindra hitrej spravta k zadevi, sam nakoncu zmanjka, kjer so 4 cilindraši frajerji...zato bom pa kupu triumpha trance_40_thumbup.gif

ok ...sam če mi res ne verjameš pojdi gledat na youtube kakega japonskega 1000 pa rsv...vem da ma končno nekje za 10kmh bolšo, samo ko pa voziš in občutiš tiste bolše pospeške, pa nehaš razmlišat ker več gre..videl sem že nekaj dragov rsv vs r1, cbr1000.. in vedno je zmegala rsv..pa ko se je ker pelal z rsv (en kolega) on pa ma r1 pa je rekel da glede vzmetenja je naprej...tudi jas nisem verjel ko mi ni en iskušen motorist povedal da je vse res..zej pa verjemi komu hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav... dans dau yaaho narazn, pa mal poslikal... zanima me če bi lahko kdo ugodno naedil poliestrske kopije plastik(celotna boka) pa bi kopije gor dau... če bi blo ugodno bi vzeu po 2 za vsako stran, kr drgač kolega je lani razbiu tzrko totalno, pa bi on meu za kako manjšo ceno(ker org so le preveč) pa če bi blo ugodno bi še js eno kopijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav... dans dau yaaho narazn, pa mal poslikal... zanima me če bi lahko kdo ugodno naedil poliestrske kopije plastik(celotna boka) pa bi kopije gor dau... če bi blo ugodno bi vzeu po 2 za vsako stran, kr drgač kolega je lani razbiu tzrko totalno, pa bi on meu za kako manjšo ceno(ker org so le preveč) pa če bi blo ugodno bi še js eno kopijo :naughty:

poliestre boš za te male mopede teško dobil.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliestre boš za te male mopede teško dobil.. :closedeyes:

kaj pa da bi nekdo po meri naredil? tak da bi js plastike dau, on bi pa naredo pol... a bi se to dalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem nekaj tole temo:

kr uporabno, sam js se tega nebi loto... vsaj izdelave kalupa ne... bi mogo bit prvo zraven enega da bi vido kako :P pol bipa mogoče šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te plastike k maš spokane..to daš najlažje majstru in ti jih zakita pa prebarva (pa ne zdej prvemu sosedu pelat da ti zakita in preberva k bo slabo zgledalo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te plastike k maš spokane..to daš najlažje majstru in ti jih zakita pa prebarva (pa ne zdej prvemu sosedu pelat da ti zakita in preberva k bo slabo zgledalo).

zdej ko sm dol dau sm vido da je škoda dokaj velike... počen nosilec(ni tak kritično ker je itak un ko se ne nuca, na drugi strani mam počenega že eno leto) pol počena plaskika po robu(kar gudo, pomojem okrog 10 cm ali več, in več manjših razpopk na plastiki + risi + na ene 2 koncih počen lak :S zdej bom samo lepo zalimo(mam vse narazn zdele) pa gor dau, drgač ase mi verjetn ne splača dat majstru, ker imam rossi repliko in je preveč nalepk, ena nalepka pa pride okrog 10€ tako da se ne splača... mislo sm da bi nekdo to naredo, oba boke recomo tam za 200-250€ mogoč tut mal več, pa bi to gor pokno pa se bolj brez skrbi vozo, pa originalke meu doma, kr pomojem da še bo kak tak padec :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko sm dol dau sm vido da je škoda dokaj velike... počen nosilec(ni tak kritično ker je itak un ko se ne nuca, na drugi strani mam počenega že eno leto) pol počena plaskika po robu(kar gudo, pomojem okrog 10 cm ali več, in več manjših razpopk na plastiki + risi + na ene 2 koncih počen lak :S zdej bom samo lepo zalimo(mam vse narazn zdele) pa gor dau, drgač ase mi verjetn ne splača dat majstru, ker imam rossi repliko in je preveč nalepk, ena nalepka pa pride okrog 10€ tako da se ne splača... mislo sm da bi nekdo to naredo, oba boke recomo tam za 200-250€ mogoč tut mal več, pa bi to gor pokno pa se bolj brez skrbi vozo, pa originalke meu doma, kr pomojem da še bo kak tak padec :S

meni bo en majster naredil 1X1m nalepk za 60e (v ceno je všteto limanje nalepk na plastike), pa barvanje+kitanje...nekaj bo, ampak do naslednjega padca bo motor lep :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko sm dol dau sm vido da je škoda dokaj velike... počen nosilec(ni tak kritično ker je itak un ko se ne nuca, na drugi strani mam počenega že eno leto) pol počena plaskika po robu(kar gudo, pomojem okrog 10 cm ali več, in več manjših razpopk na plastiki + risi + na ene 2 koncih počen lak :S zdej bom samo lepo zalimo(mam vse narazn zdele) pa gor dau, drgač ase mi verjetn ne splača dat majstru, ker imam rossi repliko in je preveč nalepk, ena nalepka pa pride okrog 10€ tako da se ne splača... mislo sm da bi nekdo to naredo, oba boke recomo tam za 200-250€ mogoč tut mal več, pa bi to gor pokno pa se bolj brez skrbi vozo, pa originalke meu doma, kr pomojem da še bo kak tak padec :S

dej kakšno slikco. Drgač pa men so zlo lepo zrihtal plastike pa so ble tut boge. To dons ni več problem, nalepke se pa tut nardi, če boš dau oba boka delat, pa da boš meu ti motor še  neki cajta si pa sam nared nalepke al pa tut če jih nimaš... Če pa mislš prodajat je bl kurac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej kakšno slikco. Drgač pa men so zlo lepo zrihtal plastike pa so ble tut boge. To dons ni več problem, nalepke se pa tut nardi, če boš dau oba boka delat, pa da boš meu ti motor še  neki cajta si pa sam nared nalepke al pa tut če jih nimaš... Če pa mislš prodajat je bl kurac...

pa sej bom dau pol... dans sm tisto največjo razpoko na plastiki zalepo, porihtal zlomlen nosilec, pa tak... men je največji problem da je rossi replika pa nemorš kr ene nalepke dat :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej bom dau pol... dans sm tisto največjo razpoko na plastiki zalepo, porihtal zlomlen nosilec, pa tak... men je največji problem da je rossi replika pa nemorš kr ene nalepke dat :S

ja tepa daj originalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej bom dau pol... dans sm tisto največjo razpoko na plastiki zalepo, porihtal zlomlen nosilec, pa tak... men je največji problem da je rossi replika pa nemorš kr ene nalepke dat :S

Repsol polimaj evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej bom dau pol... dans sm tisto največjo razpoko na plastiki zalepo, porihtal zlomlen nosilec, pa tak... men je največji problem da je rossi replika pa  nemorš kr ene nalepke dat :S

če mislš met motor še neki cajta komot daš neki narest po izbiri. Še bol zakon bo. Na skuterist.si maš pouhn kšnih nalepk, čene pa dej orginalne enmu narest, ti jih bo po tastarih naredu, če bo na obeh bokih se pa sploh nou vidl. Drgač pa tko k je radecan reku http://www.youtube.com/watch?v=orW0UKcYA18  :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jo hočeš dat v kako drugo replico oz. v neko barvo ki jo boš mel samo ti, je najbolše da ti nekdo naredi nalepke točno tako kot si si jih ti zamislil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!