Skoči na vsebino

Kateri skuter je najboljsi za predelave??


Priporočene objave

Aerox pa ni za dolge noge (z 47 se vedno zahaklam tam spredi) :)

Hja to je deloma res :hmm: Vendar, sam sem visok 184cm in nikoli nisem imel težav z nogami, ker se itak ne voziš kot baba (sedeč položaj podoben zasedanju stranišča), ampak imaš golena vedno na zunanju strani oklepa (razn v primeru dežja). Ni moteče, dokler ne pride do ostrih zavojev, pri katerih navadno vedno eno nogo položiš na tla. Skratka, kupi kar hočeš. Najboljše mašine so Franco Morini in Minarelli, ki so itak v treh četrtinah skuterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
hja.. Ce pogledas s cim dirkajo vecinoma.. ZIP, pa tudi Aeroxov je dosti, vsaj kar sem gledal od slik iz nemskih tekem...

em neki bi vpraša ka glih se pri teh zip ustavlo.. ja mam zipa.. in zdej za te predelave nevem točn al se gre za styling al tuning ampak kar sem na netu iskal kake dele, plastiko, lepše luči,... nikjer nič pa če kdo glih ve bi prosu za odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne da si slučajno obnovil temo staro 5 let

vidim da si nou :whistle:

ja nou sem.. nevem zakaj ne brišete te stare teme če bi naredu novo pa spet nebi blo dobro.. svaka vam čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em neki bi vpraša ka glih se pri teh zip ustavlo.. ja mam zipa.. in zdej za te predelave nevem točn al se gre za styling al tuning ampak kar sem na netu iskal kake dele, plastiko, lepše luči,... nikjer nič pa če kdo glih ve bi prosu za odgovor...

Na nekaterih forumih (avtomobilizem.com) se tema zaklene, ravno zaradi takih ko citirajo 3-4leta stare poste....Men je pravzaprav vseeno.

@XIN praviš da maš ZIPa? To je super. Eden res dobrih scooterjev ki so sposobni kaj več ponuditi. Najprej mu kupi ene dobre gume!

Pol pa naprej na nov avspuff in si dober za eno sezono. Pozimi šparaš za kakšen kit ali piljenje kanalov, sklopka druga... in počasi naprej.

Če boš use naenkrat zamenjal:

Boš ob veliiiko denarja pa še preveč ti bo šu. Bolje, da gre počasneje in se reees navadiš na motor, potem s5 nekaj zamenjaš, da začutiš razliko predelave in se naprej fjakaš(in nabiraš izkušnje)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej rajš spredni montizer znižej pa boš vidu lego na cesti

pa kitom ne pilit kanalou ker pomojem boš samo slabšou kot kaj zbolšal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nou sem.. nevem zakaj ne brišete te stare teme če bi naredu novo pa spet nebi blo dobro.. svaka vam čast :worship:

ne ga poslušat, super si naredil, tako bi morali vsi, pa kaj če je stara tema, važno da vsebina paše :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!