Skoči na vsebino

Kateri izpuh za runnerja


krneki

Priporočene objave

ej krneki ce hocs met res dobr avspuh pa ce mas dnar si kup HEBO RACING 2!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Pravi da gledas malo prevec scooter-freaks.?

Na 50ccm vse orginal motorju bi mel on Hebota gor ti nisi normalen.... :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da ne bi blo normaln da bi mel hebota gor ce bi meu na skuterju vse originaln! to ga sam mal zajebavam!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kokr sm jst slisu nej bi dal MF sam zvok dobr! Men je frend reku k ga je meu gor pa je reku da je bedn avspuh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam MF POWER-a na Aerox-u. Pa lahko zatrdim da doseže vsaj 95% zmoglivost ZX-a.

Glede zvoka pa je tak. Vsak skuter se po mojem dere kot koza ali pa vuli kot sesalec :lol1: Ma pa vsak izpuh drugačen zvok....

Če ga boš dobo kje rablenega pa poceni ti priporočam da ga kupiš in prebarvaš, je pa res da jih ne delajo več. Moj je bil zadnji naret in to po naročilu :P

To da pa moraš obezno menjat še valčke+federce pa upam da ti je tak jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa nevem ce bi verjel da doseze 95% zogljivosti zx-a! ne bom se prevec pamtnga delu sam mislm da ni res vsaj kokr sm jst poslusu od tega avspuha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinamometer fantje, se bo vse takoj razjasnilo :OK:

tocno tako. ce je slovenski proizvod se ne pomeni da je ze po defaultu slab. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne govorim da je slab zato ker je slovenski (poglejte akrapovica) sam velik sm slisu od tega avspuha zato!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko sem jaz ču za powerco sem ču da kvečemu zgubiš ko pa pridobiš :) kolga ma husara pa poverco pa mu re majn ko prej oz vleče mu majn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj ga.. mislim, da je to isti stric kot dela Wings dušilce. Ti bo povedal, da je s proizvodnjo za skuterje končal :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce vrzes dol original pa das MFa gor je logicno da ti bo sou slabse. povej mu, d mora se prave valjcke dat not!

slabsi od originala ziher ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuhe. zt k je moj frend šl kupit mf-ja za frćaka.

ja za tomose še jih delajo ja, za skutere pa sem jaz bil že pred nekaj časa na ptuju-tam kjer jih dela oni, pa je reko da več nebo delal za skutere :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj ga.. mislim, da je to isti stric kot dela Wings dušilce. Ti bo povedal, da je s proizvodnjo za skuterje končal :) :P

Točno tako, MF POWER-e dela isti kot Wings dušilce. Za skuterje pa jih 100% NE dela več ker mu ni šla prodaja. Šla pa ni zato ker večina slovencev pač misli da če je nekaj domači proizvod, potem je avtomatsko slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!