Skoči na vsebino

Beno Lipnik v Murski Soboti


gilera50

Priporočene objave

Danes je potekalo državno prvenstvo v Murski Soboti. V kategoriji do 70ccm skuterjev je nastopil tudi Beno Lipnik. Videl sem ga že na prejšnjem prvenstvu v MS, vendar to, kar je danes pokazal lahko vsi samo občudujemo. Tako elegantno, brez napak in sproščeno dirko kot jo je danes pokazal Beno Lipnik so vsi samo gledali in se ob tem zamislili, kak je to sploh mogoče, saj je preprosto pometel s konkurenco! Njegov skuter v ovinkih nič ne drsi, medtem ko so imeli vsi ostali njegovi nasprotniki velike težave z lego skuterja v ovinkih.

Še ena zanimivost: Beno je imel po polovici kroga na poligonu že okrog 40m prednosti, kar pa samo potrdi, kako odličen voznik je!

Prav zanima me, kaj je čar njegove zares odlične vožnje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vaja dela mojstra :D

večkrat na tedn trenira za omv-jam pr lescah sicer s stalkerjam ampak vseen :D an beno ;) tm se trenira tud taka vožna k se jo na tekmah ne vid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :notworthy: :notworthy:

he he ampak za omv-jem je pa zakon :)

morš enkt pridt k se ns bo več nabral... zadnč ns je blo že 9 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest sem biv tut zadnc pr omv-ju, pa smo sli z lipnikam en drag. ko me je enkrat v ovinku prehitu, ga nisem mogu vec prehtet (on je biv s stalkrjam in bi ga na ravninah lahko prehitel), namrec on se je ves cas oziral nazaj in gledal kje ga mislim prehtet in se je nastavljal, da ga nisem mogu, obenem je pa ovinke vozil do skrajne meje (ves skuter se je majal in sem sam gledov kdaj ga bo odnesl) - to ne mors verjet!! in seveda ga ni odnesl. to majo Lipniki pomoj mal v krvi - Profi, Max (se bo), Beno - sam dirkaci.

svaka cast benotu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je car! :)

pa še nekaj slik z ms :

post-18-1085344181.jpg

Popravljeno . Popravil PoŽiG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po 1. zmagi...

post-18-1085344325.jpg

Popravljeno . Popravil PoŽiG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!