Skoči na vsebino

zakaj valjčki niso železni oz iz neuničljivega..


Jebediah

Priporočene objave

torej, pr skuterju se mi valjčki polinijevi uničujejo na vsak 2k km...shit ne...pa je stock skuter razen giannellija nrx-a

zakaj ni recimo železnih valjčkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kr je to treba nekak mazat pa to, to bi se vse porajsalo ne

kupi malossijeve pa bojo bol dolgo bli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uničujejo na 2.000 km ?! alora je nekaj narobe s tvojim varjatorjem.. če bi bli železni bi ti zbruslo varjator, namesto plastike od valjčkov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na Aerox-u zdržali orginalni valčki 12000km, potem pa so mi nenjali jermen, pa ker potem ni več dobro potegno še valčke. Čez 1500km sem menjal auspuh in seveda (spet) valčke, pa so bli ti nekateri že kar fajn oguleni, pa mi ni jasno zakaj to :?

Kaj bi naj bili vsi valčki (torej vseh 6) enako obrabljenih, in po vseh straneh enako obrabljeni. Ker pri meni so eni bolj, eni pa skoraj nič, pa še na vsaki strani so drugač obrabljeni :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U madona! Zakaj niso železni? Ker bi oribali šalčko variomata in pa nebi se šteli kot potrošni material. Veš, da morjo zaslužit na nečem, jetak? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taksni pac so, ker je tak material najboljsi. mislis da se njihovi inzenirji niso vprasali iz cesa naj bodo valjcki? :)

ce bi bli diamantni bi itak prerezali vse, diamant reze skozi steklo ce je oster... samo mala napakica pri izdelavi pa bi ti so k vragu variomat :>

pa se cisto poceni bi bli pol taksni:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če t emoti to, pa si kupi Doppler s3r variomat v kirem ni valjčkov, ampak od zunaj menjavaš uteži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!