Skoči na vsebino

Lega skuterja!


Priporočene objave

amortizerji? a tista IGM podlozka kej pomaga oz. zaka sploh je razn tega da je motor višji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče oni adapter za amortizer, da ti težišče popravi.

Drugač pa pravilen prenos tvoje teže na strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega jo ma ja....Samo nevem ce pase na piaggio/gilera treba preverit :hmm: Z armotizerji pa sem mislo druge vilce+zadni armotizer naprimer kake od malossija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lego v ovinkih se da dosežt z pravilno nastavljenim vzmetenjam. Če je sprednje vzmetenje premehko ti v ovinku krajša krivuljo in motor deluje ful nestabilno (izkušnje iz DNA). če pa je zadnje vzmetenje premehko pa daljša krivuljo kar povzroči odnašanje zadnga konca <_< ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zazy js mam tisto igm za prodat, skor nerablena je, je pa za piaggio/gilera

Kak to zgleda :unsure: S tem se skuter dvigne al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem igm nastavkom podalšaš zadn amortizer za 4cm, ful na izi je pol po spredni gumi pelat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem igm nastavkom podalšaš zadn amortizer za 4cm, ful na izi je pol po spredni gumi pelat :yea2:

kak pa po zadni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal težje ker je težišče pomaknjeno bol naprej, sam to js zdj za runnerco govotim an, za druge skute pa ne wem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vem da je malo :topic: vendar me zanima kakšne vilci in vzmrtrnje ter diske predlagate za runnerco. Kje bi lahko kupil in pa koliko stanejo te stvari. Ker so mi na servisu ugotovili da imam zvite vilcein disk.

:?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti, jes bi dal najraj original gor - brezveze met sranje s policijo. edino disk bi si lahk dal oversize gor, ce ze hoces kej izboljsat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!