Skoči na vsebino

Zbor Pantersov!


Vinko

Priporočene objave

Kako lahko kaj takega trdiš!!!  :angry:  Kakšno vodo? Potem je union voda, ki ima pol manj okusa (celo malo sladkast je  :SS  )

Sicer pa kaj ali si pričakoval, da boš na štajerskem zboru pil union  :grrr

Kako lahko trdim... Ker me boli kurac za lokal patriotizem, ampak mi je Lasko (eden redkih pirov) naravnost nepiten... Enostavno!

Pa ne mi zacenjat z nekimi vojnami med laskim in unionom... Ce je ogaben, je ogaben... Sej sem ga probal pit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonček kuril 100/h (v petek in soboto) :) , kar sploh ne paše prehladu (alkarkoližejetosranje) :angry2:

In pa še glede piva: kot da je kje drugje bolj raznolika ponudba :huh: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einu vse pohvale. Kljub temu, da mu je Laško ogabno (meni povsem nerazumljiv in neznan občutek), se je potrudil in ga popil en literček. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj si bila v petek tam in me nisi pocukala za rokav?

mogoče se me pa ne spomniš več?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Muki, kam si se pa skrila, jst te nism najdu... :beer2:

Živeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Všeč mi je blo... še pridem ... edino premalo sence :kva2: , drugač pa svaka čast :yea1: Pantersom.

lp Maus

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa je, mene pa je...

Al sem jaz njo?  :?

Jaz tebe ti mene....

aja pa nisem vedla da tako trpiš, ob vodi, bi ti zrihtala kaj, da bi ti olajšalo trpljenje. No za drugič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super (berivroče), in to da je imel Einherjar samo granitne kocke je velika sreča. Po Pirrulz-ovem whiskeyu sem dobil betonske kvadre. Za Laško pivo pa: Vonj prhek, okus še bolj, ah klinc glavno da zadane!! :P

Ja pa Mukki je tut mene pocukala ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor gut. Folk gut. Še pir je bil gut čeprav prisegam na rdeče polnenje. Muzka gut. Vroče pa za popizdit!!!!

Pivo za malico. Pivo za kosilo. Pivo za popoldansko malico in seveda pivo za večerjo. Da ne pozabim večernega deserta - valjda pivo! Jutranje pivo(po 02:00)se mi je zdel pa že full čudno. Je pa res da po 20 laških full bolj boli glava kot po 20 tardečih....ja pa res se rogovi zatikajo tko da je vse not ostal :SS

Ej Pirrulz nice to meet U!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa pohvala Pantersom :yea2: . Blo fullllllll dobr. Mal vroce, ampak v senci se je dal prezivet :OK: . Pridem drugo leto spet :D .

LP - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en zloben :topic: : a imamo v Sloveniji še kaj drugega kot Laško pivo?

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabt Lahko Laško ( tega pijem najbrž sam jst, ku ga nukoder nimajo ).

U glavnem zbor super, svaka čast, folka skor preveč - gužva za šanki, no se to je tud dobar, meni ljubega alkohola pa na žalost nisem niti probal, ker sem mogu še ljubco celo domov parpelat...

Sm pa v nedelo po spretnostni vožnji vse nadoknadu ( dvojno ) :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko trdim... Ker me boli kurac za lokal patriotizem, ampak mi je Lasko (eden redkih pirov) naravnost nepiten... Enostavno!

Pa ne mi zacenjat z nekimi vojnami med laskim in unionom... Ce je ogaben, je ogaben... Sej sem ga probal pit...

Ma to je bil hec :D

Tudi jaz nisem mislil tako kot sem napisal. Vsakemu svoje pa bo najboljše. :beer2:

Je vse skup letelo bolj na jamranje o izbiri. Saj ponavadi itak ni nikjer izbire med pivi. Tudi ce je Gosser ga pijem pa čeprav mi je :SS med pivi.

Seveda je zraven Laškega še njegova slovenska podružnica iz Ljubljane! (odgovor na 3 poste gor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal slik parlimat gor, če ma kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!