Skoči na vsebino

Peugeot je mrkno


SlickTomy

Priporočene objave

Ne morem ti povedat, kakšna je razlika med odblokiranim orig. aufspuhom in športnim Gia. Vem samo, da ko sem namestil novega Gia.in zamenjal valjčke z 6.5g ,je bil pospešek ful dober, končna pa mal čez 70. B)

:topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skoraj vse motorje je možno dobiti bate z nadmero (ponavadi 3 do 4 nadmere, čeprav bi pri nekaterih teoretično lahko izgubil homologacijo ker bi delovna prostornina presegla 50 ccm). Zdaj je samo vprašanje, koliko globoke rise imaš in ali ga je možno obnoviti.

Zdaj je že kar je,dali bodo orig. dele, popravilo pa bo pod garancijo, tk da ne morem kaj suflirat zraven. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Evo, danes sem šel po skuter na servis, rekoč da je popravljen,so dali nov bat pa cilinder.

Mehanik ga je ven iz garaže pripeljal in sta mi rekla naj se kar probam peljat. Jaz sem ga pa samo malo vzgal in smo se pogovarjali, zakaj se je to naredlo.

No potem sem ga pa ugasnil in ŠOK, najprej sem spredaj na blatniku opazil dve kapljici-pogledam bliže in je blo, kot bi mu neka kislina kapnila gor, barvo je kr vkup potegnilo in se je začela luščit, pa pogledam še malo okrog in sem bil čisto šokiran nad števcom za bencin tista črna plastika in maska- vse obribano, zadaj spojler na levi en velik ris(res grdo).Popenil sem skoraj.

In so vsi trdili da ne vejo, da je blo že prej, pa se nisem dal in zdaj sem jim ga pustil še do jutri, da popravijo. Sem rekel, da hočem da popravijo.

Tako da mam samo sranje-upam da ga bom jutri po TREH TEDNIH končno lahko odpeljal.

FUCK;FUCK !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to so pa original serviserji...Dol jim visi za tvoj moped.Aja lahk ti pa to povem, da če bodo še težave se obrn kar na Peugeot uvoznika :P Kaj hudiča so s tvojim skuterjem delal mi ni jasn...Jst bi jih tožu če nebo novo :devil:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej

Če ti ni odveč mi poveš pri kom si ga mel na servisu kiri serviser??

ker jaz mam tut zaj peugeota. Pa davidim če se morm bat za skuter ko ga dam naservis??? .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je servis v Velenju,drugače sem pa jaz iz S.G.

Pomoje jim je motor v delavnici padel po tleh. Pa saj ni čudno,če je 3 tedne stal v delavnici. :BUA:

Zdaj pa še to:PAZI , mehanik je rekel, da je zaribal zato, ker ni blo pravo olje v motorju.

Original je v Peugeotu olje Esso cca 3 dcl, meni so pa v trgovini dali en liter še zraven Valvoline.Tega sem jaz tudi skozi tankal zraven. Mehanik pa je rekel, da se olja med seboj ne mešajo in bi se naj zato tam ko sta olji prišli skupaj sesirilo in se ustvari kot neki čep in olja ne spusti skozi,samo meni to ni logično, ker pol bi morala zasvetit lučka za olje, PA NI !

V glavnem ne vem a naj verjamem, al ne.

Valvoline se mi zdi, da je še kar kvalitetno, a ne?1744 Sit je liter.

Kaj mislite :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsakič tankam drugo olje, pa se mi ni nič sesirilo. Tankam pa Petrol, Motul, Esso in Castrol, odvisno kam grem kupit. Tak da prvič slišim da bi se olje sesirilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men se se ni nikol sesirilo. ce bi se pa, bi pa zamasilo instalacijo, in lucka ne bi zagorela, ker nivo olja v rezervoarju ostane enak. sicer pa - ce so ti oni dali to olje, so tak onikrivi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bedak zariban....kaj če se pa sesirit....Pa kurba saj to ni kuhanje....ko daš mlek pa moko......Bebo.Kaj so ti pa zrihtali za plastiko??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bedak zariban....kaj če se pa sesirit....Pa kurba saj to ni kuhanje....ko daš mlek pa moko......Bebo.Kaj so ti pa zrihtali za plastiko??? :blink:

:rolleyes: Po moje tud ni kuha.Najbrž se je mehaniku kaj sesirilo, da ga take kvasi.

Če potegnem črto - NIMAJO pojma zakaj je zaribo.Našteje pet vzrokov, pol pa vedi kaj je kaj. :BUA:

Jutri grem dol da vidim, če so mi popravli plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tut taknko vedno drugo olje pa ni blo nič :hmm:

ti pa onim invalidom tam na sevisu pvej da se naj grejo malo izobraževat za mehanike al pa kaj v tej smeri ker so pravi invalidi. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to jih je dosti avtoserviserov ko o skuterih sploh pojma nimajo, seveda so tudi izjeme, ampak vsi iščejo ki bi te lahko najbol oželi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa onim invalidom tam na sevisu pvej da se naj grejo malo izobraževat za mehanike al pa kaj v tej smeri ker so pravi invalidi. :wacko:

dej ne zalit invalidov, no!

a kasnga drugega pooblascenega servisa pa nimas v blizini?? da bi ga recimo s prikolico v celje zapeljal... :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Končno sem ga dobil s servisa, v sredo še ni bil popravljen.

Zlakirali so ga na lastne stroške, tako da nisem imel kakšnih stroškov.

Edino olje so mi ven spustili , pa nalili Essota not.

Tako da bom zdaj skozi Esso tankal.Ni panike.

V glavnem, če mi zdaj še enkrat ribne, ga vržem v keson. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomo bi to takoj porihtal tak kot je treba brez problemov , samo problem je pač ker si ga še mel v garanciji.Taki pač so majo se samo za neke mehanike drugače pa noben nima več kot strojne šole.Jebi ga! :D :afro1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, motor dela, vžiga in tako naprej.

Ampak je pa en PROBLEM:

-zadeva se full greje.Ko se začnem peljat, se kazalec za temp. kar dviguje,dokler ne ustavi dve črtici pred rdečim,pol malo pade-tako do sredine, čez čas pa se spet vzdigne .Bojim se da ne bi zakuhal

Prosim za nasvet. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, motor dela, vžiga in tako naprej.

Ampak je pa en PROBLEM:

-zadeva se full greje.Ko se začnem peljat, se kazalec za temp. kar dviguje,dokler ne ustavi dve črtici pred rdečim,pol malo pade-tako do sredine, čez čas pa se spet vzdigne .Bojim se da ne bi zakuhal

Prosim za nasvet. :hmm: :hmm: :hmm:

Nazaj pelji :fight2: Mogoče so ti zjebali kaj s hlajenjem (pumpa) ali pa so kaj zajebali pri uplinjaju, ker si imel pač ta problem in so ferg. razdrli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker že po prvih 10 sekundah se kazalec premakne za eno črtico. Prej pa minuto ni blo še nič. Je mogoče termometer sfukan-da ne kaže prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš probleme s tem, je najbolje pomoje tisti bimetalni vintil ven vrečt pa ti bo voda krožla po cilindru že od samega začetka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, garancija je še, pelaj nazaj pa se neboš rabo nič zajebavat pa gruntat kaj bi blo :) naj oni zrihtajo ;) al pa peli keremu drugemu pooblaščenemu če tja nočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!