Skoči na vsebino

Peugeot je mrkno


SlickTomy

Priporočene objave

Ja sam fora je da tam v Velenju je to edini Poobleščen serviser če se ne motm.Pa pizda oprosti stari ampak ti pa nimaš sreče s tem skuterjem... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj pomoje tud ni tk vroče ko kaže kazalec. Ker ko dam samo kontakt,pa lahko moped dva dni stoji, se kazalec premakne skor do prve črtice-pa je čisto mrzel.

No v glavnem sem mislil, da bi termometer preveč kazal- ker pomoje se prej nikol ni premaknil vsaj minuto po tem še ne, ko je bil že vžgan.Tako hitro se pa najbrž ne more začet gret.

Kaj mislite :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima kdo več izkušenj z odstranitvijo termostata.

A je pri tem tudi kakšna slabost, al pa so same dobre strani tega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pri tem tudi kakšna slabost

poraba se ti bo dvignla, k bo rabu motor full vec energije d se bo zagrel na delovno temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba se ti bo dvignla, k bo rabu motor full vec energije d se bo zagrel na delovno temperaturo.

To pomeni, da z stalnim kroženjem vode ne more škodovat cilindru, edino poraba je večja.

Kaj pa glede termometra- je mogoče tam kakšna napaka.

Na servis peljat me kar mine, ker pol bo spet dva tedna mimo, da bodo kaj ukrenili, pa sploh nisem ziher, da bi kaj popravli.

Kako ugotoviti, če termometer zajebava.

Če se pregreva, pol je to vidno na svečki, a ne ? Svečka mora biti rjava-svetlo rjava.Al ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ga hladnega ne gonis, ne skoduje.

glede termometra je pa lahko hin senzor, merilec, instalacija (v to dvomim, drugac neb nc kazal), al pa je vcasih kje zgubljalo stik, mogoce ga zdaj zgublja.. ...ne vem, no, lahk je kr dost stvari.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ga hladnega ne gonis, ne skoduje.

glede termometra je pa lahko hin senzor, merilec, instalacija (v to dvomim, drugac neb nc kazal), al pa je vcasih kje zgubljalo stik, mogoce ga zdaj zgublja.. ...ne vem, no, lahk je kr dost stvari.. :hmm:

Ker po moje, ko so cilinder pa bat menjali, so zamenjali tudi glavo,ker je kabel za termometer stran odščipjen in zraven zvezan.tako da mislim, da je tudi termometer drug-ne vem a glih nov al ne.

Bi lahko tisto na roko zraven zvezano motilo termometer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Evo, 10 mesecev po popravilu, je Peugeot spet zaribal. Pa to je za popizdit :SS :BUA: :SS :BUA:

T o so eni bedaki vsi Peugeotovci na servisu in ne vem kje še !!

Po mojem je pumpa za olje zatajila.

Včeraj mi je sredi vožnje v trenutku obstal, kot bi na bremze polna stisnil. No, potem je vžgal in sem se peljal naprej, samo sem že vedel kolko je ura. Danes zjutraj, ko sem šel iz službe evo mi je pa ribno. To vem,ker zdaj sploh ne morem prestavit ročice za nožni vžig.

No, zanima me pa če je smiselno dat pobrusit cilinder in če se dobi pripadajoči bat v nadmeri.

Prosim za odgovor, ker če ne bom vse skupaj f..... v keson. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao clouk, moje socustvovanje :\

Mas se v garanciji? No ce mene prasas.. kupi gus 70, pa bos mel mir:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem klical,pa se pritožil,da še ni 1 leto od kar so mi zamenjali cilinder pa bat,pa je oni rekel naj ga pripeljem, tk da ga bom spet vlekel na servis. Samo če ne bojo pod garancijo popravli, jim ga sploh ne pustim popravljat. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti da postimajo, slabse tak ne more bit! cene drugega lah itak novega zahtevas, v kolikor niso zmozni odpravit napake. Al jih pa pac s tisto garancijo izsiljujes..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ka se daješ s temi skutrji:) kup eno hudo enduro magar čej koj 50 kubična  dela pa ko ura:)

:eek:

haha zej deva ko ura

:eek:

Ka lahk prosim bol slovensko pišeš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

mam skuterja peugeot trekkerja,ki sm zdj use stvari poštimu tudi zaug in zdj vsaj neki dela :OK: .veselo vse preklopim pa mi na štarterju zobnika ne požene naprej da bi motor vžigalo.štarter se vrti samo zobnika noče potisniti proti drugemu zobniku da bi zagnalo motor.a je možno da je akumulator kriv ali je kaj druga. <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Js sm pa peljal skuter na redni servis(5000km) in so mi menjal svečko,filter,valjčke.. nevem kaj in so mi počl še eno plastiko pa pol zlimal (sm zdej opazu) pa klučavnco ki se mi je odšraufala naj bi popravl pa zdej sploh not več ne gre :? tko da bom nazaj pelu... skuter pa tut manj gre sploh pospeški so slabi .... nevem kam naj ga sploh pelem ker kokr vem sta sam 2 pooblaščena servisa v lj pa kot vidm zdej oba zanič ... :BUA:

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa peljal skuter na redni servis(5000km) in so mi menjal svečko,filter,valjčke.. nevem kaj in so mi počl še eno plastiko pa pol zlimal (sm zdej opazu) pa klučavnco ki se mi je odšraufala naj bi popravl pa zdej sploh not več ne gre :? tko da bom nazaj pelu... skuter pa tut manj gre sploh pospeški so slabi .... nevem kam naj ga sploh pelem ker kokr vem sta sam 2 pooblaščena servisa v lj pa kot vidm zdej oba zanič ... :BUA:

kaj češ: PEUGEOT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebe se njim..dandanes doben več ne šraufa s srcem..če ne znaš sam oz ne poznaš dobenga ko bi ti doma pomago si najebal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!