Skoči na vsebino

nameščanje dig. šteuca


Priporočene objave

zanima me kuko se da šteuc gor na mutor.sm ga gor dajau sam mij pol za 10 kh/h več kazov!mislm daj problem u dolžini od sredine pa do feltne!zj kolk nj bi merla ta dolžina??tenx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko je treba. pa de je med magnetom pa senzorjem manj kot 5 mm, sicer pa vidm de si to že uštimu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr u špice magnet prišravfaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn ubseg? :wacko: kam to vftipkaš??

Ja obseg kolesa x 3,14 ce se ne motim pa dobis ven eno cifro xxxx ki jo mores v stevec vtipkat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nariš z alkoholcm na gumo in na tla eno črtico. sedaj zapelji naprej, tako da je črtica na gumi zopet na tleh in spet nariši črtico na tla. sedaj pa izmeri razmik med tema dvema črticama, katere si narisal na tla,vnesi not in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='31 May 2004 @ 21:11'] nariš z alkoholcm na gumo in na tla eno črtico. sedaj zapelji naprej, tako da je črtica na gumi zopet na tleh in spet nariši črtico na tla. sedaj pa izmeri razmik med tema dvema črticama, katere si narisal na tla,vnesi not in to je to.

to vpišeš, v milimetrih, aja pa namesto de bi po gumi risal uporab kr ventilček. uglavnim zmer kolk je en obrat gume. pol pa unes. :rtfm: (pr sigma: na šteucu poišeš distance, pol pa un gumb odzadi (set) držiš pa sekund pa se ti pokaže tist za upisat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o=pi*2r

Nevem ki je tu problem.. Od roba gume do roba gume zmeris premer, mnozis s 3.14 pa je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no js sm to naredu po mi pa premau kazov se mi zdi!pr 50(na motorju) mij na šteucu kazal 40??? :angry: z nevem kva nj nardim pa ke sm ga pulomu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no js sm to naredu po mi pa premau kazov se mi zdi!pr 50(na motorju) mij na šteucu kazal 40??? :angry: z nevem kva nj nardim pa ke sm ga pulomu!

Si pomislo na to da ti števec na motoru švingla :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naareo sem dve lukni v eno tako kovinsko ploscici 10mm X 40 mm (na oko) pol pa sem na eno stran pritrdil magnetek drugo pa sem prisraufal med disk pa med felno. Senzor pa sem z sponkami onimi plasticnimi pritrdil na vilco. Tak da mam zaj <5 mm od magnetka pa senzora. samo še morem zmerit premer pa zracunat obseg pa not vnest pa je stvar resena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!