Skoči na vsebino

bremze so šle v k....


janzevec

Priporočene objave

Serbus

menjaval sem spredno kolo, pa ko sem jo dal nazaj gor sem opazo nekaj strašnega. Ko sem se peljal sem mogo stistni rocko do konca not da je primla. Pol pa sem stiskal pa je zoprt blo vredu, pa sem se peljal pa ko sem zabremzal sem zopet mogo do konca not stisnit, in tak je slo dalje. Ko sem prisel nazaj sem opazo v gharazi na tleh olje. Nevem kaj je narobe. Ali je samo olje ven steklo al je kaj narobe z ploscicami. (bremze mam na disk).

Hvala. :? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prisel nazaj sem opazo v gharazi na tleh olje. Nevem kaj je narobe

kaj mislis da je narobe :P ce je na tleh olje poglej kje ti pusca

drugac je pa normalno da je treba bremze napumpat po menjavi kolesa,samo ne bi smel nic ven tect. :hmm: mogoc si poskodoval cevko.pr batkih ti verjetno ne pusca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si opazil,olje na tleh garaže, potem ga boš moral videti tudi kje na oljni napeljavi prve zavore. Ker, nekje je moralo priteči ven.

Ko boš ugotovil, kje zadeva spušča, potem boš tudi vedel, kaj storiti.

Vse ostalo bi bilo zgolj nakladanje.

Če nisi dovolj mehanično spreten, odvleci vse skupaj na pooblaščeni servis, ker zavore so le zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si mehankar pa pol. :lol1:

Sej ni problema - glej ket spušča nato pa naprej poročaj. Če pa ni več olja not, pa vse cevke pa batke obriš pa olje na nov not nalij. Poj pa poglej ket spušča in poročaj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če tisto ni madež od zavornega olja, temveč od bencina, če si zadevo na bok položil. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če tisto ni madež od zavornega olja, temveč od bencina, če si zadevo na bok položil. :?

Če bi bil bencin, bi po par minutaj madež izhlapel. Od olja pa bo madež ostal. Tak da mislim da je kar olje.

Drugač pa če maš kaki svež madež, pa neveš, če je bencin ali olje; samo daj vžigalnik zravn :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem si narobe menju ploščice pa si kr čeljus razdru da bi jih meju so ti pa dihtnge ven padle zato ti je pa ole spustu

Haj...tud to se da zgodit.Neves kako se dajo ploscice ven vidis dva imbus vijaka ok to je to gremo razdret in olje kot po cudezu ven pritece....Mojstri prve lige :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni menjal ploščic, temveč kolo, ni odvijal vijakov čeljusti, ker bi imel mastne roke, če mu bi tam in takrat olje ven steklo.

Zato bo najbolje, da ugotovite, od kod je in da gre kdo k njemu pogledati, kaj je, predno naredi res kakšno kapitalno kozlarijo, mojster, kot je. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm to si dobro reko :) Če pa ti to dela z bremzo pa je ziher, da maš prenizki nivo olja! Pomoje je res najboljše da ti to nekdo pogleda ko se spozna v tvoje dobro! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm če ti bremza kdaj prime kdaj pa ne je možno tud da maš kolo premau zašraufan! Jst sm meu isto zadjno gumo premau zašraufano k sm kupu motor pa mi je bramza kdaj prjela kdaj pa sploh ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znaki so enaki, kot pri avtomobilu, če imaš zrak v bremz lajtngi (cilindru ali v cevi). To se da odzračit, sproti pa je treba preverjati nivo zavornega olja in ga po potrebi dolivati med odzračevanjem. Če še to nisi počel, poišči poznavalca ali pa ti preostane le servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bo najbolje, da ugotovite, od kod je in da gre kdo k njemu pogledati, kaj je, predno naredi res kakšno kapitalno kozlarijo, mojster, kot je. :wacko:

Vidim da si od MTM :) Bomo ti dali magari tuning ploščice&cilinder&stuff :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem ploscic menjavo, ampak sem kolo dol vzel spredno pa dal nazaj gor. Zasraufana je vredu ker sem jo na pistolo zasraufo

Glede bremzanja me niste razumeli ker sem tak zmuto fajn. Hoto sem poveat: da ko se peljem morem do konca not stisnit rocko ker prej ni blo treba. Ko bremzam in je rocka cisto not potem rahlo plajtra rocka. Pol pa k ostojim malo stiskam rocko kot da bi pumpal pa je zopet vredi. Pol pa se pelem par metrov pazopet isto sranje. In tak se to ponavlja.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej pel ti to na servis no! k z bremzam se pa res ni za zajebavat! sploh če ne veš kva točn morš nardit... tko da, my advice: najbližji servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zaj om leto tam k peugeotu na zagrebsko poznam tam enga. baje toto olje za brremze če ti kapne na plastiko ti jo razje nekaj pa poči pol. To mi je reko ovi pri stupitu??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolegu je razrlo sprednjo palstiko na aeroxu zaradi tega olja tak da je res najbolse da ga peljes na servis pa si brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janzevec: Sem slisal od enega da mas posodice za olje baje prazne in potem se sprasujes zakaj ti ne primer?Mislim res lol :wacko: :wacko: :wacko: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolegu je razrlo sprednjo palstiko na aeroxu zaradi tega olja tak da je res najbolse da ga peljes na servis pa si brez skrbi :D

hehe! isto se je nardil mojmu kolegu, pa isto ma aeroxa... pa zmer je bil popacan po hlačah, k mu je kr neki pušal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Roba! ti nisi razumel! Ni finta v tem da ni olja ampak da ročka ne prime. Ker ko on stoji mu vse dela, ko pa se pelje pa v prazno stisne. Pol pa se more vstavit, da napumpa bremzo da se lahko dalje pelje, al nekak tak!

:lol: :lol: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Roba! ti nisi razumel! Ni finta v tem da ni olja ampak da ročka ne prime. Ker ko on stoji mu vse dela, ko pa se pelje pa v prazno stisne. Pol pa se more vstavit, da napumpa bremzo da se lahko dalje pelje, al nekak tak!

:lol: :lol: hehe

Ne ne jaz sem slisal od enega da ima on posodici za olje obe baje prazni zdaj pa kolko je v tem resnice pa nevem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!