Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Živjo!

Na svojem moram zamenjati olje pa sem razmišljal o Motul 5100 10W-40.

Priporočate kaj drugega? :naughty:

Bo kar v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste imeli po zamenjavi original zadnjega blatnika z nadomestnim nosilcem kakšne težave z vdorom umazanije oz. vode v predel pod sedežem? Mojega sem zamenjal z enim ličnim proizvodom, vendar imam sedaj ob strani kakšen cm praznine, kjer se bojim, da bo vdirala voda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, pa še nekaj.Kje dobiti ustrezne konektorje, s katerimi bi lahko na obstoječe Suzukijeve priklopil nadomestne LED smernike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, pa še nekaj.Kje dobiti ustrezne konektorje, s katerimi bi lahko na obstoječe Suzukijeve priklopil nadomestne LED smernike?

E-bay...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste imeli po zamenjavi original zadnjega blatnika z nadomestnim nosilcem kakšne težave z vdorom umazanije oz. vode v predel pod sedežem? Mojega sem zamenjal z enim ličnim proizvodom, vendar imam sedaj ob strani kakšen cm praznine, kjer se bojim, da bo vdirala voda.

Mal že, sam za lepoto je vedn treba potrpet :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je normalno, da ti ob vklopu smernika, ni važno levo ali desno oz. tudi vse štiri, hkrati utripa zgornji del diod v zadnji luči? To sem opazil po zamenjavi original smernikov z LED smerniki. Pa mi ni dalo miru in sem priklopil nazaj originalne. Pa še vedno utripa. Saj ne da me moti, le malo me grize, daj je kaj narobe.

Motor je pa SV 650 S, K4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je normalno, da ti ob vklopu smernika, ni važno levo ali desno oz. tudi vse štiri, hkrati utripa zgornji del diod v zadnji luči? To sem opazil po zamenjavi original smernikov z LED smerniki. Pa mi ni dalo miru in sem priklopil nazaj originalne. Pa še vedno utripa. Saj ne da me moti, le malo me grize, daj je kaj narobe.

Motor je pa SV 650 S, K4.

Normalno je da malenkost utripajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je normalno, da ti ob vklopu smernika, ni važno levo ali desno oz. tudi vse štiri, hkrati utripa zgornji del diod v zadnji luči? To sem opazil po zamenjavi original smernikov z LED smerniki. Pa mi ni dalo miru in sem priklopil nazaj originalne. Pa še vedno utripa. Saj ne da me moti, le malo me grize, daj je kaj narobe.

Motor je pa SV 650 S, K4.

Verjetno si poskušal z ugasnjenim motorjem? Takrat zgorni del diod tudi malce manj sveti kot spodnji del...

Poskusi še z vžganim motorjem...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si poskušal z ugasnjenim motorjem? Takrat zgorni del diod tudi malce manj sveti kot spodnji del...

Poskusi še z vžganim motorjem...

D.

Tako kot si napisal... Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :D

Se je kdo tukaj že lotil takšnega projekta(usd vilce na sv)?

Razmišlam da bi se ga lotu, pa bi usaka informacija prou prišla :kava:

post-18104-0-72615200-1291891339_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :D

Se je kdo tukaj že lotil takšnega projekta(usd vilce na sv)?

Razmišlam da bi se ga lotu, pa bi usaka informacija prou prišla :kava:

To so vilce od gsxr 1000 po letu 2000 z tokico 6 batnimi čljustmi se mi zdi. Najenostavnjeje je, da menjaš komplet sprednji del-križi, krmilo, kolo, diski, čeljusti. Predelava je dost preprosta, potrebno je samo postružit novo os, ki gre skozi okvir.

P.S.-če boš rabu čeljusti (6 batne mi PM)

LP

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zaradi meni osebno lepšega videza bi odstranil ročaj za sopotnika, ki je izza zadnjega sedeža. Ima kdo kakšno idejo, s čim bi fiksiral zadnji sedež? Saj me je že zamikalo, da bi svoj ročaj predelal v takšni meri, da bi z njega odstranil, vse kar je vidnega od zunaj, pustil bi le pritrdilni del. Se priporočam za kakšen zdelan, zdrsan, povit ročaj sopotnika za SV K4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Najprej me zanima, kje bi dobil repair/service manual za starejši model(99-02) sv-ja? Sem iskal po netu pa nism nč našel... :(

Kupil sem bug spoiler vendar brez nosilcev (ker sem ga dobil res ugodno:)

Sedaj ga moram pritrditi :rolleyes:, zato bi prosil, če kdo lahko prilepi kakšno sliko od bug spoilerja oz nosilcev, da vidim kako je pritrjen.

Aja gre za starejši model sv...

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Najprej me zanima, kje bi dobil repair/service manual za starejši model(99-02) sv-ja? Sem iskal po netu pa nism nč našel... :(

Tukaj... Za geslo piši na mail naslov, objavljen na vrhu strani.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kupil sem bug spoiler vendar brez nosilcev (ker sem ga dobil res ugodno:)

Sedaj ga moram pritrditi :rolleyes:, zato bi prosil, če kdo lahko prilepi kakšno sliko od bug spoilerja oz nosilcev, da vidim kako je pritrjen.

Aja gre za starejši model sv...

Hvala in LP

A res nima nobeden bug spoilerja na starejšem sv-ju??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako odstraniti nekaj manjših prask na robu original izpušnega lonca? Poškodba je posledica zdrsa pri obračanju na parkirnem prostoru, nekaj razic je globokih. Se da poškodbo pobrusit in spolirat nazaj do sijaja? Kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se, odvisno od globine prask.

polirno sredstvo in polirmasina (lahko tudi rocno, s tem da imas ze utrjeno muskulaturo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Namen mam naročit tale regler za mojga SV-ja:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370447454835&viewitem=&sspagename=rvireg:1:1&category=35594#ht_519wt_939

Spodaj piše da ga je naredil rick electronics. Je to potem kakšen cheap shit ?

In zamina me še, če se to kaj carini?

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Namen mam naročit tale regler za mojga SV-ja:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370447454835&viewitem=&sspagename=rvireg:1:1&category=35594#ht_519wt_939

Spodaj piše da ga je naredil rick electronics. Je to potem kakšen cheap shit ?

In zamina me še, če se to kaj carini?

hvala lp

Kupi v nemčiji. Da plačaš carino in davek.

Recimo tukaj sem že sam kupil nekaj stvari za SV-ja. Cene normalne, pošljejo hitro, nobenih težav: http://www.motorradteile-zubehoer.de/epages/61126768.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61126768/Products/regler_0003/SubProducts/regler_0003-0001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo glede na to da se tukaj govori o SV650 pa da mam slučajno tud jaz enega me zanima če je že kdo od vas mel probleme če motor stoji več kot ene 14 dni. Pri mojem je problem da če ga nekaj časa ne vžgem potem ga je treba kar mal dlje vžigat da oživi. KO enkrat rata nima veze al je mrzel al topel normalno dela na svojih obratih. Vedno vžge brez da bi stisnu plin. Po moje mora nekje mu bencin uhajat in potem dokler ga ne potegne ni šans da bi ga vžgal. Je pa letnik 2001.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!