Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Sicer pa šalo nastran - meni je nov SV-650 ves čas za en k svetu. Japonci se pri tej klasi motorjev z razsvetljavo ne ukvarjajo posebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa šalo nastran - meni je nov SV-650 ves čas za en k svetu. Japonci se pri tej klasi motorjev z razsvetljavo ne ukvarjajo posebno.

Naked ali 'S'? Slednji ima po moje zelo dobre luči.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni "N" verzija sveti odlično. BTW, ko smo že ravno pri lučeh, a ma kdo za prodat prednje steklo na luči, ker moje je počeno! :glare:

post-8569-1188220861.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

cestitate lahko v primernih temah (BTW, "vazite" z novimi pridobitvami tudi).

kdaj kje se bo kdo s kom ............ v primernih temah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naked ali 'S'? Slednji ima po moje zelo dobre luči.

D.

Nejkid. Tudi jaz sem mislil, da vsi motorji svetijo enako (potem pač dobro) dokler nisem kupil XJR 1,3. Ta sveti bistveno bolje. Tako po dnevi npr. ne morem voziti z dolgo lučjo, ker zaslepljuje nasprotivozeče. Pri drugih motorjih dolga podnevi ni bila nikoli problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj mene zanima? katere gume vozite na svojih sv-jih (ne mislim velikosti, ampak proizvajalca in model), predvsem na starejših letnikih (2000)?

malo sem se pozanimala za cene:

- Metzeler Z6 - 136€

- Bridgestone BT014 - 135€ (ta ki mi je svetoval te gume, mi lahko naroči obe, vendar mi Z6 odsvetuje)

kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj mene zanima? katere gume vozite na svojih sv-jih (ne mislim velikosti, ampak proizvajalca in model), predvsem na starejših letnikih (2000)?

malo sem se pozanimala za cene:

- Metzeler Z6 - 136€

- Bridgestone BT014 - 135€ (ta ki mi je svetoval te gume, mi lahko naroči obe, vendar mi Z6 odsvetuje)

kaj pravite?

Jst sem do sedaj vozil d208 spredaj in d220 zadaj (bilo gor ko sem kupil motor). Ni vecjih pripomb samo zadnji konec je bil malo bolj zivcen. Potem sem nabavil Qualifier. Cez te pa sploh nimam pripomb. Ta vikend jih menjam po 5500km, pa nisem preveč nežen do njih, pa še en dan sem se vozil po mobikrogu z njimi. Zadnja je skoraj na indikatorjih po celi površini (razen po robovih, ker ostane cca 1 cm pas na zadnji ob robu). Prednja bi bila še za cca 1000km ampak bom zamenjal kar obe. Naslednje so conti sport attack :)

Glede metzeler in bridgestone pa sem slišal ravno obratno in z6 vsi pohvalijo. Verjetno ti bo lahko več povedal kdo, ki vozi eno ali drugo. Aja pa če boš menjala, menjaj obe ;)

Pa tudi tele cene se mi zdijo malo visoke... Ne bom delal reklame. PM :)

lp

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj mene zanima? katere gume vozite na svojih sv-jih (ne mislim velikosti, ampak proizvajalca in model), predvsem na starejših letnikih (2000)?

malo sem se pozanimala za cene:

- Metzeler Z6 - 136€

- Bridgestone BT014 - 135€ (ta ki mi je svetoval te gume, mi lahko naroči obe, vendar mi Z6 odsvetuje)

kaj pravite?

Z6. NAjbrž se voziš večinoma po cestah in nisi non stop na pisti. In predvidevam da si študentka, še toliko bolj predlagam Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Bridgestone BT014 - 135€ (ta ki mi je svetoval te gume, mi lahko naroči obe, vendar mi Z6 odsvetuje)

Je morda podal tud kak tehten razlog, zakaj?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z6. NAjbrž se voziš večinoma po cestah in nisi non stop na pisti. In predvidevam da si študentka, še toliko bolj predlagam Z6.

samo cesta

Je morda podal tud kak tehten razlog, zakaj?

ker motor baje na ovinkih preveč zanaša oz... ga trese, ruka, nabija :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo cesta

ker motor baje na ovinkih preveč zanaša oz... ga trese, ruka, nabija :unsure:

In to vse od gum? :slap: Ki so po vrhu vsega odlične - celo med najboljšimi v svojem razredu?

Da nima pri Bridgestone-u večje provizije... :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vozim Z6 in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Motor drži do tačke brez problemov, imam pa narejenih zaenkrat okoli 9kkm, pa bodo še za kakih 1000, kaj več pa verjetno ne.

Skratka, čez te gume nimam nobenih pripomb, in jih vsakemu priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da ima... ker ima v salonu 10 gum bridgestone in 2 dunlop in 2 metzeler.

a pol pravite da je z6 prava guma za moj motor?

Z6 gume je prava za vsak sportnopotovalno vožen motor. Tvoj moped ni nič ekstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to vse od gum? :slap: Ki so po vrhu vsega odlične - celo med najboljšimi v svojem razredu?

Da nima pri Bridgestone-u večje provizije... :hmm:

D.

Sam vozim Z6 in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Motor drži do tačke brez problemov, imam pa narejenih zaenkrat okoli 9kkm, pa bodo še za kakih 1000, kaj več pa verjetno ne.

Skratka, čez te gume nimam nobenih pripomb, in jih vsakemu priporočam.

Z6 gume je prava za vsak sportnopotovalno vožen motor. Tvoj moped ni nič ekstra.

tut js morm počas gumo menjat, zadnjo, pa ste me prepričal za z6, je pa še neki druzga, ali lahko imam spredaj qaliferco zadaj pa z 6? aja pa če kdo ve kje bi dobil najceneje(PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut js morm počas gumo menjat, zadnjo, pa ste me prepričal za z6, je pa še neki druzga, ali lahko imam spredaj qaliferco zadaj pa z 6? aja pa če kdo ve kje bi dobil najceneje(PM)

po mojem da ne. z6 je zadaj po sredini brez profila in namen prednje je ta, da odriva vodo v primeru dežja proč od zadnjega kolesa kolikor se le da.

se pa te gume obnesejo zelo dobro tako na suhem kot v mokrem.(preverjeno!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem da ne. z6 je zadaj po sredini brez profila in namen prednje je ta, da odriva vodo v primeru dežja proč od zadnjega kolesa kolikor se le da.

se pa te gume obnesejo zelo dobro tako na suhem kot v mokrem.(preverjeno!)

Ja jst bom mel zdej spet kombinacijo. Vspredi bt014, zadi pa Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bom mel zdej spet kombinacijo. Vspredi bt014, zadi pa Z6.

prej sem imel gor z4. ko je bilo potrebno zamenjati zadnjo gumo je bila prva še čist ok. hotel sem kupiti le zadnjo z6 pa so mi prodajalci odsvetovali menjavo le zadnje. tako sem takrat kupil še enkrat zadnjo z4 in ob naslednji menjavi prešel na z6.

odločitev pa je seveda tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotel sem kupiti le zadnjo z6 pa so mi prodajalci odsvetovali menjavo le zadnje.

A še koga to NE preseneča? :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še koga to NE preseneča? :P

D.

1. so ekipa, ki jim zaupam.

2. TAKRAT, ko so mi dali nasvet sem kupil pri njih ENO gumo in bi ENO gumo kupil tudi brez nasveta

3. v vsakem primeru bi ob naslednji menjavi kupil OBE gumi

si presenečen nad tvojim razumevanjem zapisanega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. so ekipa, ki jim zaupam.

To je tvoja stvar / problem. :whistle:

2. TAKRAT, ko so mi dali nasvet sem kupil pri njih ENO gumo in bi ENO gumo kupil tudi brez nasveta

Jim pač ni ratalo prodat dveh Z6.

3. v vsakem primeru bi ob naslednji menjavi kupil OBE gumi

:worship:

si presenečen nad tvojim razumevanjem zapisanega?

Niti najmanj. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tvoja stvar / problem. :whistle:

Jim pač ni ratalo prodat dveh Z6.

:worship:

Niti najmanj. :rolleyes:

D.

hecno....

če bi bili tiho in mi prodali samo zadnjo z6 in bi zaradi tega imel probleme bi na široko pisal o tem kako nestrokovni prodajalci so ?

a ne de?

v drugih temah pa o tem kako + ali - strokovnjaki so v štacuni tej in tej, ker ti ne znajo SVETOVATI katere gate oblečt?

kako zdej danci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!