Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

kaj potem nihče ne ve, kaj bi lahko bilo narobe z mojim števcem oz. "z napravo", ki daje signal? :unsure:

Pa kaj še kar moriš s tem števcem. :whistle: Če sama ne znaš, tukaj pa ni odziva, pelji na servis pa bodo pogledali. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem včeraj menjal prvo gumo in ploščice od zavor pa je s števcem zdaj dosti boljš! mogoče je treba sam polža mal pretrest???? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da kj nabavit nosilec za kovcek za svja '03? Pa plosca za pod kovcek al kaj se ze rabi? Okvirno kaksne so kj cene za to? Hvala.

lp

jest sem jih kupil v nitrotu v ilirski bistrici sicer za letnik 2000, me je komplet (nosilec, plošča in 42 literški kufer) prišel 166.56 evrov! Drugače pa:-pritrdilna plošča- 27.00€ -NOSILCI-46.27€

Popravljeno . Popravil jerryspringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem jih kupil v nitrotu v ilirski bistrici sicer za letnik 2000, me je komplet (nosilec, plošča in 42 literški kufer) prišel 166.56 evrov! Drugače pa:-pritrdilna plošča- 27.00€ -NOSILCI-46.27€

ja za stari model je cenjši - pač ma un še neke nosilce za na ročaje zadi in je 70€ - so banda ni kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še kar moriš s tem števcem. :whistle: Če sama ne znaš, tukaj pa ni odziva, pelji na servis pa bodo pogledali. :photo:

samo sprašujem. ne vem, zakaj te tako moti.

jest sem včeraj menjal prvo gumo in ploščice od zavor pa je s števcem zdaj dosti boljš! mogoče je treba sam polža mal pretrest???? :evilgrin:

bom tudi jaz to poskusila.

ja za stari model je cenjši - pač ma un še neke nosilce za na ročaje zadi in je 70€ - so banda ni kaj :)

mislim, da je novi model cenejši. vsaj ko sem jaz kupovala (oz. sem po tistem, ko si mi ti dal še nosilce) kovček in bi bilo potrebno še ploščo... tako da za novejši model je kovček z nosilci cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je novi model cenejši. vsaj ko sem jaz kupovala (oz. sem po tistem, ko si mi ti dal še nosilce) kovček in bi bilo potrebno še ploščo... tako da za novejši model je kovček z nosilci cenejši.

Mislim da so te takrat malo furali okoli s temi ploščami - kr se da gladko vse uredit in uporabiš lahko samo dve plošče in ni vrag da ne bo pasalo - ne razumem zakaj bi bilo pa dražje pri starem sv-ju. Plošča ta mala tud na tega ne paše in bi moral dat večjo gor, samo s naredu dodaten nosilec in jo malo prirdil in je sedaj še bolj fixno gor :)

lp

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtopikanet :whistle: se prodaja en letnik '04, 6000 km (?!), za 2900, glede na tablice črnomelj..

Ga kdo pozna? Malo daleč mi je da bi šel samo gledat in ugotovil da je previt iz 60.000 na 6.000 (pa še ne "spoznam" se ravno da bi našel kaj :whistle: )

http://www.avto_pika_net/2004/motornaKoles....asp?ID=2000501

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suhi

Hmm po tvojih besedah sodeč sem le odkril tapravo metodo. Haha :) Okej, vadim to metodo a vseeno ko se približujem rdeči, če so avtomobili dovolj narazen in grem naprej čakat na začetek... ta metoda odpade. Vsaj zame no, se ne počutim dovolj ziher. Že tako ali tako je to bolj tako... nekateri so so smešni in nervozni, cel čas počasi rinejo naprej, kot da jim je štartat na zeleno (in ne že ob rumeni) prepozno. Podn kultura... spet drugi so pa fajn in delajo tako kot jaz ko sem v avtu, že ko me vidijo od daleč se prijazno malo umaknejo na drug del pasu, da naredijo prostor.

@phoebus

Ne poznam doticnega motorja, sem pa letos kupoval svoj prvi pravi motor in kupil 2001 SV650S, avtonet sem precesaval skoraj dnevno in spomnem se tocno teh fotk cca 2 mesca nazaj. Zakaj se spet prodaja ne vem... lahko ti pa povem da se je prodajal cel kup 1999-2002 SV650/S in tisti ki so imeli cene okoli 2500 za letnike 2000/2001 so imeli interes in nekateri ze prodali ko sem jih klical, tako sem se odlocil da je to nekje realna cena, ker ljudje so dejanso bili pripravljeni placati toliko. Tisti ki so hoteli 2900 za l.2000 niso prodali. Enaka cena za '04 in 6000km... ? hmm

Sej ves kako je, motor ima lahko 6000 km in je bolj zjahan kot ce jih ima 66000...

Srecno in dobro kupi!

@vsem... - torbe.

Poleg mojega motorja sem dobil GIVI MONORACK nosilec, ki pa ni namontiran, nimam niti šraufov, samo bil je poleg pač in kaj čem, seveda vzamem :)

So TOPcasei zelo omejujoči in zelo vplivajo na vozne karakteristike?... iz vaših izkušenj ali na splošno?

Želim nekaj praktičnega s prostorom za denarnico, PDA, ipod, slušalke, kakšen avtopolnilec, majhen GPS modul, fotoaparat (SLR), preživim brez dodatnega objektiva ok to vzamem v zakup.

Npr če se peljem samo na drugo stran mesta, npr tank torba (magnetna?) ki ima zraven pas da se nosi čez ramo?

(Nekaj sem že bral o topcaseih kako vplivajo na vozne karakteristike motorja (v XJ600 temi in nekaj jim začne tresti vse skupaj če so brez sopotnika), je to enako na vseh motorjih?)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtopikanet :whistle: se prodaja en letnik '04, 6000 km (?!), za 2900, glede na tablice črnomelj..

Ga kdo pozna? Malo daleč mi je da bi šel samo gledat in ugotovil da je previt iz 60.000 na 6.000 (pa še ne "spoznam" se ravno da bi našel kaj :whistle: )

http://www.avto_pika_net/2004/motornaKoles....asp?ID=2000501

Tko k je reku hydros. Ce je s tem motorjem res vse OK in se prodaja po tej ceni ga pejt iskat VCERI :) Sam glede na to da se prodaja ze drugic (ce sem prav razumel je bil na avto netu ze nekaj casa nazaj) mogoce ni vse tako kot mora bit. Vseeno zgleda vreden ogleda (sodec po fotkah).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni! mam en "mejhn" problem, moped mi je skuril varovalko (ignition) po vstavitvi nove takoj po prižganem kontaktu spet skuri... malo sem nahitro pregledal kable pod rezervoarjem in sedežom pa nič odkrik, kakšen stik ipd.

a je meu kdo že kakšen podoben primer? pa če mogoče veste kje bi bili kakšni bolj izpostavljeni del, kjer bi lahko preglodalo kak kabel... aja moped je pa letnik 00

Popravljeno . Popravil A_L_E_S
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ hydros

Ne poznam doticnega motorja, sem pa letos kupoval svoj prvi pravi motor in kupil 2001 SV650S, avtonet sem precesaval skoraj dnevno in spomnem se tocno teh fotk cca 2 mesca nazaj. Zakaj se spet prodaja ne vem... lahko ti pa povem da se je prodajal cel kup 1999-2002 SV650/S in tisti ki so imeli cene okoli 2500 za letnike 2000/2001 so imeli interes in nekateri ze prodali ko sem jih klical, tako sem se odlocil da je to nekje realna cena, ker ljudje so dejanso bili pripravljeni placati toliko. Tisti ki so hoteli 2900 za l.2000 niso prodali. Enaka cena za '04 in 6000km... ? hmm

- jz tudi spomnem tega že pred časom na netu - jz ga neb vzel ker je prepocen če že za druga ne - vsaj 500€ več bi mogu bit če je cel - neki mora bit narobe - za pogledat je pa zihr - samo res dobr dobr pogledat!!!

@ hydros

so TOPcasei zelo omejujoči in zelo vplivajo na vozne karakteristike?... iz vaših izkušenj ali na splošno?

Želim nekaj praktičnega s prostorom za denarnico, PDA, ipod, slušalke, kakšen avtopolnilec, majhen GPS modul, fotoaparat (SLR), preživim brez dodatnega objektiva ok to vzamem v zakup.

Npr če se peljem samo na drugo stran mesta, npr tank torba (magnetna?) ki ima zraven pas da se nosi čez ramo?

(Nekaj sem že bral o topcaseih kako vplivajo na vozne karakteristike motorja (v XJ600 temi in nekaj jim začne tresti vse skupaj če so brez sopotnika), je to enako na vseh motorjih?)

lp

- Meni se do ene 140km/h nič kaj ne trese, pa mam top-case zadi, potem pa začne malo v močnejših nagibih nihati (težko najti pravo besedo za to)...drugače mi je OK.

Drugače pa tank torba tudi ni slaba ideja, samo not ponavadi res ne gre prav velik.

Sam sv 650 s res ne zgleda prov zlo skladen s kovčkom zadi, še naked je bl na meji :naughty:

(neki mi je čudno citiralo pa se opravičujem :) )

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtopikanet :whistle: se prodaja en letnik '04, 6000 km (?!), za 2900, glede na tablice črnomelj..

Ga kdo pozna? Malo daleč mi je da bi šel samo gledat in ugotovil da je previt iz 60.000 na 6.000 (pa še ne "spoznam" se ravno da bi našel kaj :whistle: )

http://www.avto_pika_net/2004/motornaKoles....asp?ID=2000501

če še ni prodan (glede na to, da je oglas star že 13 dni in ima ogromno ogledov), potem verjemi, da je z njim nekaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsem... - torbe.

Poleg mojega motorja sem dobil GIVI MONORACK nosilec, ki pa ni namontiran, nimam niti šraufov, samo bil je poleg pač in kaj čem, seveda vzamem :)

So TOPcasei zelo omejujoči in zelo vplivajo na vozne karakteristike?... iz vaših izkušenj ali na splošno?

Želim nekaj praktičnega s prostorom za denarnico, PDA, ipod, slušalke, kakšen avtopolnilec, majhen GPS modul, fotoaparat (SLR), preživim brez dodatnega objektiva ok to vzamem v zakup.

Npr če se peljem samo na drugo stran mesta, npr tank torba (magnetna?) ki ima zraven pas da se nosi čez ramo?

(Nekaj sem že bral o topcaseih kako vplivajo na vozne karakteristike motorja (v XJ600 temi in nekaj jim začne tresti vse skupaj če so brez sopotnika), je to enako na vseh motorjih?)

lp

Kufer je res odlična zadeva in ko ga imam zadi ne opazim pri moji suziki nobenih bistvenih razlik glede voznih karakteristih (tudi ko grem mal hitrej 140+)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo od lastnikov S verzije (2004) tako prijazen in natančno zmeril višino motocikla-do najvišje točke brez ogledal.

Moram vedeti točno, če bi šel v avto, da si ne bom sposojal prikolice, pa še kljuke nimamo na avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo od lastnikov S verzije (2004) tako prijazen in natančno zmeril višino motocikla-do najvišje točke brez ogledal.

Moram vedeti točno, če bi šel v avto, da si ne bom sposojal prikolice, pa še kljuke nimamo na avtu.

kaj je narobe s podatki na:

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_sv_650_s_2004.php :?

drugace pa ne vem kako pametno je polagati ga v avto... al mas pa tako visok avto da gre navpicno noter? Lahko se preprosto uredi, da je zavarovan in se sam odpeljes domov v garazo (preizkusnja za 3 dni = 17€ nekaj takega - to lahko uredis brez motorja, ce imas papir s tehnicnega)

izposoja prikolice odpade ce nimas kljuke samo ce je tisti "euro" nastavek, pase gor univerzalna kljuka... druga varianta je kombi + trakovi znotraj, avis posoja kombije za 25€ za do 3 ure in do 50km ali nekaj takega, rutar celo zastonj ce le kupis kaj pri njih, lahko da so drugace bolj ugodni, ceprav to je ze skoraj cena enaka preizkusnim tablicam + 3dnevnemu zavarovanju... se ti bolj splaca sam se odpeljat domov.

ok, dovolj off-topic. to samo mimogrede ce slucajno nisi raziskal se vseh moznosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je narobe s podatki na:

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_sv_650_s_2004.php :?

drugace pa ne vem kako pametno je polagati ga v avto... al mas pa tako visok avto da gre navpicno noter? Lahko se preprosto uredi, da je zavarovan in se sam odpeljes domov v garazo (preizkusnja za 3 dni = 17€ nekaj takega - to lahko uredis brez motorja, ce imas papir s tehnicnega)

izposoja prikolice odpade ce nimas kljuke samo ce je tisti "euro" nastavek, pase gor univerzalna kljuka... druga varianta je kombi + trakovi znotraj, avis posoja kombije za 25€ za do 3 ure in do 50km ali nekaj takega, rutar celo zastonj ce le kupis kaj pri njih, lahko da so drugace bolj ugodni, ceprav to je ze skoraj cena enaka preizkusnim tablicam + 3dnevnemu zavarovanju... se ti bolj splaca sam se odpeljat domov.

ok, dovolj off-topic. to samo mimogrede ce slucajno nisi raziskal se vseh moznosti :)

Hvala za pomoč. Kljuko imamo na drugem avtu, samo z lado nivo se ne bi peljal v Lombardijo :whistle: :whistle:

Avto ima zadaj pri nakladalni polici 116cm višine, spredaj pri sprednjih sedežih pa 125cm, tako da bi moral iti noter.

Problem je samo, ker teli italijani nič ne odgovarjajo na maile v angleščini :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Jaz imam od konca meseca aprila tudi (končno) novo Suzo, naked verzijo, 2008 letnik, pa sem jo v originalu kupil s slovneskim izpuhom, sedaj pa imam originalnega za prodat!

Prosim, če mi sporočite, koliko je originalen izpuh vreden (nisem kaj prida našel na netu) ali pa še najboljše - če bi ga kdo kupil.

Je povsem nov, saj je bil zamenjan pri 0 km.

Lep pozdrav vsem in varno v novo sezono!

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !!

mi lahko prosim nekdo pomaga pri mojem sv 650 letnik 2000!!!

Kilometer števec mi nagaja kaže hitrost pa ne kaže. torej med vožnjo skače med 0 in dejansko hitrostjo!!

Kaj mislite bi lahko bil senzor na kolesu???

Al je kaj z samo elektroniko narobe??

al sam kilometer števec

Kaj lahko kako sam preverim če je senzor vredu???

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je zanimivo s temile števci, sem bral celo temo in je kar nekaj težav v zvezi s tem.

In še vsem na enak način nagaja - je pa to pri analognih števcih. Da ni kakšna serijska težava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !!

mi lahko prosim nekdo pomaga pri mojem sv 650 letnik 2000!!!

Kilometer števec mi nagaja kaže hitrost pa ne kaže. torej med vožnjo skače med 0 in dejansko hitrostjo!!

Kaj mislite bi lahko bil senzor na kolesu???

Al je kaj z samo elektroniko narobe??

al sam kilometer števec

Kaj lahko kako sam preverim če je senzor vredu???

Hvala za odgovor

poglej kakšno stran nazaj, ko sem jaz spraševala za isto zadevo, pa so mi samo rekli, da naj neham težit.

sem vzela kolo dol, pogledala polža in je zgledalo vse ok.

po moje je težava v elektroniki v števcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej kakšno stran nazaj, ko sem jaz spraševala za isto zadevo, pa so mi samo rekli, da naj neham težit.

sem vzela kolo dol, pogledala polža in je zgledalo vse ok.

po moje je težava v elektroniki v števcu.

Če ti noben ne zna povedat, je prav vseeno če sprašuješ v 1 postu al v 100. Pelji k serviserju in ti bojo rešli.

Še boljša varjanta je SV forum. Jaz ko menjam motor se vedno registriram na svetovnem forumu dotične znamke ali modela in mi tam znajo bolje svetovati kot tukaj na Motosvetu. Logično. SMCja v SLO nima prav dosti ljudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Burek... ni problema. samo napisala sem mu.

jaz sem itak zadevo rešila tako, da sem namontirala kolesarski števec.

bom pa še malo počakala, če se bo kakšen star sv prodajal po delih in bom potem poskusla s tistim števcem, da vidim, kje je težava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bom pa še malo počakala, če se bo kakšen star sv prodajal po delih...

če boš zvedla za koga sporoči ker tut js rabim prednje steklo (luč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!