Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Na žalost se je meni zgodilo isto kot se je že nekaterim tukaj. Regler je šel v maloro in ker ga ne dobim nikjer oziroma mi je nujno potreben, prosim koga ki ga ima ali pa kje se ga da dobit naj me kontaktira na PM ali pa naj kar tukaj v tej temi napiše. Že vnaprej se zahvaljujem za informacije.

Hvala in lp, Pajk

zdravo

sem ti poslala pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dočakal Superbike kit. Razdrl sem že vse, začel nazaj sestavljat pa ugotovim da so mi poslali most za SV1000 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Pa bom spet kakšen teden brez motorja.

Kupim nosilec za kovček, lahko pa tudi še kovček za dve čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav kolegi Sv-jevci!! :worship:

Sm nazaj iz skoraj dvotedenskega popotovanja po Evropi - mal čez provanso prot Pirenejem, skor do Atlantika, nazaj Pireneji, provansa in proti Švici in gas čez Stelvio domu. Blo je lepih 5400km in morm rečt da SV po 40000km še vedno laufa kot nov. Vsaka čast mu, da je zdržu tako potovanje!!! Morm povedat, da sma ga naložla kok se je le dal - midva vsak s polno opremo (jz že itak 80kg, lubica slabih 60kg, pa jakne, šuhi....) potem zadaj vedno do konca poln kovček, na njem še šotor, kladivo, spalke...seveda je blo še treba kam cote dat, pa sma naložla še bočne torbe do konca...pomoje je na koncu tehtalo vse skupaj kar malo čez 200kg, kot dovoljuje moped, a problema nobenega :worship: res kapo dol. Je že res da je kdaj v kakem ovinku ko je hopsnilo postalo pošteno zanimivo, samo po Francoskih cestah je šlo res gladko do roba, guma se je cvrla :)

No pa še okoli gum - Dunlop Roadsmart - majka!!! Naredu z njimi že do danes 9500km in še so sedaj na indikatorjijh. Obraba povsem enakomerna, krasno držijo vseskozi, v mokrem ni bilo problemov, ma super...pomoje, če bi se vozil vseskozi sam in seveda po slabih SLO cestah in ne noro grobih in prekrasnih FR cestah bi zdržale še kakih 4000km več.

Aja edina težava na celem potovanju: Zadn večer sma v kampu tik pod Stelviom v Švici in seveda nežno 3h dežuje. Zjutraj se zbudiva, kot vedno vse spakirava in moped zapaliva in gas na stelvio. Prideva na mejo, kjer se lahko spustiš za Bormio ali pa v hrib na Stelvio. Men moped ugasne. Probam "ajnlaser" in nič. Mrtev. K sreči pumpica za bencin še dela. Kaj sedaj. Ja nič porinemo 100m v hrib (pomaga še carinik) in moped v drugi gladko vžge. Seveda pa sm bil presran in malo potarnam. No pičiva na vrh in vse dela. še ene 4X vžgem in dela. Čez 1h v dolini spet ista težava..ajej...no od takrat se to še ni pojavilo in dela kot nov....moje mnenje: Moped je ponoči bil dodobra namočen in je na 2500m ob 8:00 zjutraj zmrznil kakšen kontakt in ni delal kot bi bilo potrebno.

Drugače pa užitke še naprej

p.s. Yamalube olje je pa šrot - men ne gre ne iz prve v druge ne iz druge v prvo, kaj šele da bi zlahka najdu ler....včasih meče v ler iz 4-5 iz 5-6....ma bom dal motul pa da vidimo

pa še mal SVja za vas: slikce - potopis tak al tak pride

post-14218-1218119283_thumb.jpg

post-14218-1218119292_thumb.jpg

post-14218-1218119299_thumb.jpg

ajd lp :blink:

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho. lep pozdrav suhi.

tudi moj sv jih že ima čez nekaj čez 40.000 km, pa še vedno laufa kot mora.

lepo da sta se imela fino.

za druge... če mogoče kdo potrebuje kaj delov za sv650(s), lahko povem, kje jih lahko dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho. lep pozdrav suhi.

tudi moj sv jih že ima čez nekaj čez 40.000 km, pa še vedno laufa kot mora.

lepo da sta se imela fino.

za druge... če mogoče kdo potrebuje kaj delov za sv650(s), lahko povem, kje jih lahko dobi.

A za novejši model SV-ja ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi :worship: Komaj čakam potopis pa še več slik :yea1: Sam kobilco si pa res natovoru do max:)

ross|e20 - tudi mene zanima, če so deli za nov model

LP

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za novejši model SV-ja ??

suhi :worship: Komaj čakam potopis pa še več slik :yea1: Sam kobilco si pa res natovoru do max:)

ross|e20 - tudi mene zanima, če so deli za nov model

LP

bom vprašala. sporočim takoj, ko izvem.

da se dobiti tudi za druge motorje, ne samo za sv-je.

vam sporočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu sm dal jz ene 7€ se men zdi, tak da glih predrago ni :)

daj če si dal touring balanco gor na sv-ja prosim poslikaj in napiši kako in kaj se obnese

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu sm dal jz ene 7€ se men zdi, tak da glih predrago ni :)

daj če si dal touring balanco gor na sv-ja prosim poslikaj in napiši kako in kaj se obnese

ajd

Sem mislil it v Louis, vendar samo zaradi filtra ne bi letal gor.

Touring krmilo še ni gor, ker so mi poslali napačen most (SV1000) in še čakam da dobim pravega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako, pa je touring krmilo zmontirano in tudi sprobano.

Prvi vtisi...

vožnja je zelo prijetna, udobna, nič utrujajoča in povsem brez bolečin in mravljincev v zapestjih, ostrine v zavojih pa tudi ni izgubil.

Moteč je pa veter ki se upira ravno v prsni koš in čelado...bo treba zamenjat šipo ali pa dat en spoilerček gor.

Kar se montaže tiče, je potrebno kar nekaj potrpežljivosti in spretnosti ampak ni pa to raketna znanost.

V glavnem ni mi žal denarja in sem zadovoljen. Zdaj pa samo še kovček pa bo SV 650 ST :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho. lep pozdrav suhi.

tudi moj sv jih že ima čez nekaj čez 40.000 km, pa še vedno laufa kot mora.

lepo da sta se imela fino.

za druge... če mogoče kdo potrebuje kaj delov za sv650(s), lahko povem, kje jih lahko dobi.

moj jih ma okrog 55.000 pa je ko nov, vglavnem je možno dobiti tudi kake dele za N verzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj jih ma okrog 55.000 pa je ko nov, vglavnem je možno dobiti tudi kake dele za N verzijo?

tukaj prilagam obljubljeno številko in se pozanimajte kako in kaj je z deli: 040 806 444

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO!!!!!

Prosil bi nekoga, ki vozi letnik 03+ in ima montiran givi/kappa nosilec kovčka da bi poslikal nosilec skupaj z motorjem, oz. če je kdo iz Kranja in okolice, da bi se dobila in primerjala.....

Stvar je v tem, da sem nabavil nosilce in ne pašejo :headbang: :headbang: , luknje se ne ujemajo-za 2cm. Pri prodajalcu so preverili ostale in so vsi isti.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje si pa ti nekaj zamočil pri montaži. Jaz sem montiral nosilce za vse tri kufre, pa ni bilo nobenih problemov. Lahko ti tudi poslikam, samo šele žez kak teden ali dva, ko pridem domov.

Predlagam ti, da si še enkrat natančno ogledaš navodila, ki si jih dobil zraven.

Tole slikco sem našel na netu.

Popravljeno . Popravil SV rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamočil sigurno nisem, so se matrali tudi na servisu, pa zadeva ne paše.Če ga privijem na stopalko Ta nosilec od sopotnika, zadaj pri ročaju od sopotnika lukne strižejo za slaba 2cm. Ta nosilec na sliki ima tiste zavihke ki pridejo okrog ročaja privarjene na glavne nosilce, na mojem jih je treba privit in ta luknja se ne ujema. :headbang: :headbang:

Da bi pa motor falil pomoje ni mogoče.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi ti pa jaz predlagal, da nosilce neseš lepo nazaj, pa vzameš take kot so na zgornji sliki od Givija. Take imam jaz in so sigurno OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi ti pa jaz predlagal, da nosilce neseš lepo nazaj, pa vzameš take kot so na zgornji sliki od Givija. Take imam jaz in so sigurno OK.

Aha, torej so pravi tisti, ki imajo zavihke privarjene na glavne nosilce.

Nosilec je kappa, dejansko je to givi.Na papirjih piše SV 650/1000 03-08.

Nosilce sem že dal nazaj in ostali ki so na zalogi so identični. Zdaj bodo kontaktirali proizvajalca, potem pa bomo videli kako naprej....

Alternativa je še SW motech, samo je precej dražji, pa ne zdi se mi tako močan kot kappin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilec za zadnji kovček pride okol 70€ za model od 03 naprej, za ta starega pa 50€. Ravno sem na e-bayu gledal in ta s privihki še za bočne kovčke pa pride okoli 100€.

aja še vprašam: a kdo ve kakšen izpuh od leo vinca je tole na filmčku in kje bi se ga dalo dobit. Mi je lep da je joj :)

LP

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilec za zadnji kovček pride okol 70€ za model od 03 naprej, za ta starega pa 50€...

ja za starega res pride 50€ + 40€ podložna plošča, katere pa nikoli nisem dočakala, čeprav so rekli, da maksimalno 14 dni. po 1 mesecu in pol čakanja sem se odločila, da nosilce prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!