Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

ja za starega res pride 50€ + 40€ podložna plošča, katere pa nikoli nisem dočakala, čeprav so rekli, da maksimalno 14 dni. po 1 mesecu in pol čakanja sem se odločila, da nosilce prodam.

Jz sm se pa tak matru glede nosilcev, da sm ti jih priskbel :unsure:

ajej - glede podložne plošče - na moje nosilce tud ne paše ta, ki jo imam, pa sm naredu eno kovinsko ploščo, jo malo okrivil, pa lukne ravno prav zvrtu in sedaj sede podložna plošča gor, kot da je ustvarjena za tja - tak da bi se morala sama mal poigrat pa bi mela UNIKAT :)

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm se pa tak matru glede nosilcev, da sm ti jih priskbel :unsure:

ajej - glede podložne plošče - na moje nosilce tud ne paše ta, ki jo imam, pa sm naredu eno kovinsko ploščo, jo malo okrivil, pa lukne ravno prav zvrtu in sedaj sede podložna plošča gor, kot da je ustvarjena za tja - tak da bi se morala sama mal poigrat pa bi mela UNIKAT :)

ajd

ja seveda. itak pa me nič ne moti, da nimam kufra. kadar grem kam bližje, mi je tank torba dovolj, ko pa grem dlje, pa imam ono vrečo iz louis-a za par €, pa se ravno tako dobro obnese. tako da...

ja vem, da si se matru, da si jih dobu. cenim tvoj trud, vendar... kovčka tako ali tako ne bi uporabljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtonetu je oglas za novega SV 650 2008 (linka ne morem prilepit ker ni dovoljeno) po ceni 5.250€. Zanima me če ima kdo kakšen nasvet, cena se mi zdi namreč ugodna, je pa motor bojda pripeljan iz Italije nov, tudi homologacija naj bi bila urejena. Hvala vnaprej.

Popravljeno . Popravil Sch3ll3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi - edino z garancijo je problem pri teh "sivih uvoznikih" - povprašaj, pa govoril bo zagotovo o tovarniški garanciji, potem pokliči na Suzuki v SLO in vprašaj kaj pomeni za njih tovarniška garancija in potem debatiraj naprej

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil touring steklo za SV-ja. Vsi proizvajalci ponujajo samo racing in pa variosreene. Imam višje krmilo in mi piha v prsni koš in pa pod čelado, res zoprno.

Pa z enim tankom naredim 40-50km manj kot s serijskim krmilom :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil touring steklo za SV-ja. Vsi proizvajalci ponujajo samo racing in pa variosreene. Imam višje krmilo in mi piha v prsni koš in pa pod čelado, res zoprno.

Pa z enim tankom naredim 40-50km manj kot s serijskim krmilom :headbang: :headbang:

Morda tole?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!.....Se opravičujem ker skačem med debato samo bi resno rabil pomoč...Ko sem danes prišel domov iz ture in sem

hotel namazat ketno.....se je pojavil sledeč problem.

.....pri vrtenju (z roko) zadnjega kolesa se na enakomerne presledke pojavlja glasno pokanje....tega pokanja pri

počasnem vrtenju ni.....gledal sem verigo in ta se lepo vsede v vsak zob zobnika posebej,večjega nihanja na sredini verige ni,z verigo sem prevozil cca 2500 km.....in še podatek ki vam bo verjetno v pomoč.....Vožnja danes je bila pri visokih obratih,pretežno 2 in 3 prestava v glavnem do blokade....bil pa je trenutek ko sem moral zavreti kr z prestavo in sicer iz 3 v 2 (tako da je kolo zablokiral)....vsi vemo da to pri sv-ju ni težko..........verjetno bo v tem problem.....hvala že v naprej......vsak odgovor mi bo olajšal delo in po verjetnosti skrajšal čas popravila.......VEČ GLAV VEČ VE!hvala lepa...

Lp, Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!.....Se opravičujem ker skačem med debato samo bi resno rabil pomoč...Ko sem danes prišel domov iz ture in sem

hotel namazat ketno.....se je pojavil sledeč problem.

.....pri vrtenju (z roko) zadnjega kolesa se na enakomerne presledke pojavlja glasno pokanje....tega pokanja pri

počasnem vrtenju ni.....gledal sem verigo in ta se lepo vsede v vsak zob zobnika posebej,večjega nihanja na sredini verige ni,z verigo sem prevozil cca 2500 km.....in še podatek ki vam bo verjetno v pomoč.....Vožnja danes je bila pri visokih obratih,pretežno 2 in 3 prestava v glavnem do blokade....bil pa je trenutek ko sem moral zavreti kr z prestavo in sicer iz 3 v 2 (tako da je kolo zablokiral)....vsi vemo da to pri sv-ju ni težko..........verjetno bo v tem problem.....hvala že v naprej......vsak odgovor mi bo olajšal delo in po verjetnosti skrajšal čas popravila.......VEČ GLAV VEČ VE!hvala lepa...

Lp, Matjaž

Čas popravila ti bo skrajšal samo serviser :) Drugače je pa možno da maš ležaj v feltni zanič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend nameravam menjati olje in filter. Kje v Ljubljani bi oboje dobil najcenej?

BTW, olje bom vzel od motula 5100 10W40 al pa kaj podobnega.

Torej kje vi kupujete te stvari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend nameravam menjati olje in filter. Kje v Ljubljani bi oboje dobil najcenej?

BTW, olje bom vzel od motula 5100 10W40 al pa kaj podobnega.

Torej kje vi kupujete te stvari?

eurton na trzaski. oko 40E 3L olja+filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No pa se je končno moj športnik spremenil v športnega potovalnika

-ABM superbike kit

-PUIG touring vetrobran

-SW motech nosilec kovčka

-GIVI 52l kovček

ob priložnosti še pripopam kakšno fotko....

Sem pa v dveh mesecih prevozil 5000km in lahko rečem da je ta motor sanjski....res dober nakup :naughty: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo.

Mene pa zanima ali imate vsi za daljše ture tudi zadnji kovček oz. stranske. Imam le tank torbo in me zanima, če je to zadosti za kakšno daljšo turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima ali imate vsi za daljše ture tudi zadnji kovček oz. stranske. Imam le tank torbo in me zanima, če je to zadosti za kakšno daljšo turo.

Če greš na daljšo turo sploh,če imaš še koga zraven je prostora za prtljago vedno premalo vsaj zadnji kovček in to malo večji (vsajveličine za dve čeladi) moraš vedno imeti vse je boljše kot tank torba jaz sem jo samo na čoperju imel in me je zelo motila,še zdaj jo imam nekje in jo že od leta 1996 neuporabljam.Imam pa za daljšo turo oba bočna kovčka in zadnji kufer,za tu po mestu pa uporabljam samo zadnjo torbo.Notri pa imam dežni kombi,forescentni brezrokavnik,prvo pomoč,dilco za stranski štender,kapo in garnituro za krpanje gume. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima ali imate vsi za daljše ture tudi zadnji kovček oz. stranske. Imam le tank torbo in me zanima, če je to zadosti za kakšno daljšo turo.

jaz imam samo tank torbo. če je kdaj potrebno, vzamem še nahrbtnik.

za morje recimo pa imam recimo tisto modro louisovo torbo.

HvEhNb1icRBHNWGQNySHh.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!