Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Bodo Dunlop Roadsmart dobra izbira za ta moped?

js mam zadnjo road smart, pa je za neko povprečno hitro vožnjo zelo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo,

cca 1 tedn nazaj sem kupu motor, danes se pa grem peljat in se mi odlomi prestavna ročica. k sm pogledu mal bolš sm vidu, da je že prejšn lastnik mel zlomljeno pa jo je privaril nazaj. tko da jst jo ne mislm zdej še enkrat varit nazaj gor grem rajš novo kupit. zanima me pa če kdo pozna oz. priporoča kakšno trgovino?? (predvsem v primorski regiji, po možnosti še v severni :rolleyes: ). Mam pa suzuki sv 650.

No pa da ne bom 2x pisu bom kar sedaj prašu še za kakšno trgovino z moto opremo. Hja morm it mal u nabavo (čelada, jakna, rokavice .. :P )

Hvala za odgovor. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut Dunlop Sportmax Qualifier sam jih ne bom več vzel, ker se prehitro znucajo....trenutno imajo za seboj slabih 5k km in polcaji bi že pisal kazen, če me dobijo z njimi :krneki: Je pa res,da se fino držijo cest.

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar vzel roadsmart.

Sem bil pa prav presenečen danes, kako dobro so na Golico držale 6 let stare in precej zrabljene (11000Km) dunlop d220 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem...Imam suzukija sv1000s kakšne 3 mesece pa me zanima če kdo ve kje bi se dalo kupiti oklep(spojler) in ali paše ker sem opazil da imajo nekateri sv650 oklep tudi na sv1000s sem namreč najdo sliko na netu kjer ima sv1000s oklep in izdgleda fantastično....lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem...Imam suzukija sv1000s kakšne 3 mesece pa me zanima če kdo ve kje bi se dalo kupiti oklep(spojler) in ali paše ker sem opazil da imajo nekateri sv650 oklep tudi na sv1000s sem namreč najdo sliko na netu kjer ima sv1000s oklep in izdgleda fantastično....lp

- v Mercatorju

- v Koloseju

- pri zastopniku Suzuki

Pozor: pravilen je samo en odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ja zgleda fantastično (pliložena fotka) sam k je naš atk to kupu je blo že gor... sam mislm da se da dobit pa u avstriji!!!

post-18888-1223226302_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je to imam namreč istega iste barve mislim hvala ti helenca...lp

Louis ga ima. Cena nekje 300€, potem pa seveda še lakiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ta oklep res ni kaj preveč všeč - tak da sm se lotu enga projekta in bom sam naredu tak bug spojler, kot ga želim - kalup bo kmalu nared :whistle: tak da še par mescev pa bo moped olepšan u nulo.

Pa tudi maskice spredaj sm veliko gledal pa nikjer takšne kot bi želel (bo treba tudi to očitno naredit :)) - nekaj takega imam v mislih, samo je nikjer na netu nisem zasledil - če je komu uspelo naj prosim javi - hvala

maskica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem...Imam suzukija sv1000s kakšne 3 mesece pa me zanima če kdo ve kje bi se dalo kupiti oklep(spojler) in ali paše ker sem opazil da imajo nekateri sv650 oklep tudi na sv1000s sem namreč najdo sliko na netu kjer ima sv1000s oklep in izdgleda fantastično....lp

Suzuki.de - v levo okence vpiši 'SV1000S' in klikni 'und los' - dobil boš spisek Suzuki originalne dodatne opreme za SV1000S, med drugim tudi oklep, ki ga lahko naročiš v željeni barvi... Kolikor se spomnim, je stal okrog 500€.

Potem pa imaš nekaj 'neodvisnih' proizvajalcev, ki ponujajo oklep za SV1000S - npr. Sharkskinz.

Tudi na E-Bayu se da kaj najt...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep zgleda z dirkaškimi oklepi, pravi racing motor, sam brez lučk more bit :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa je zelo huda cena :rolleyes:

ja vem. ko sem ga jst prodajala za 2800€ (1 teden nazaj), nihče poklical ni. zdaj pa ima tip kar 700€ višjo ceno. ne vem ne vem. po moje ga ne bo prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj je zdaj zaspanci?

Ste že pospravili svoje Suzike? Moja še zaprede sem ter tja, če le ima bencin :naughty:

Drugače je pa zelo frišno ratalo pri nas na Gorenjskem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri nas na Gorenjskem je že mraz, ampak se s SV-jem še veselo prevažamo naokrog.

Danes sicer ne bo šlo, ker je motor v garaži, tla pred garažo pa sem prevlekel z izravnalno maso, ki je še mokra :evilgrin: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!