Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

kaj mogoče ve kod se dobi takle oklep za sv-jčka...pa čim ceneje...:) al pa če ga je že kdo naročal kje? :)

Tole je pa kar Suzuki original. Priporočena cena v Nemčiji je 475,81 EUR.

Koda artikla je 990D0-17G20 (+barva).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa kar Suzuki original. Priporočena cena v Nemčiji je 475,81 EUR.

Koda artikla je 990D0-17G20 (+barva).

D.

uf.... ja sam to je una taprava plastika...k iz poliesrtra so baje nek cenejš:D upam:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem ebayu jih dobiš tudi za manj kot 100€

kajjj ??? a ressss:)? ja sam jst nč ne najdm:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kajjj ??? a ressss:)? ja sam jst nč ne najdm:(

Treba si je vzet čas, pa mal licitirat na licitacijah in so tvoje tud za 50€ lahko:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf.... ja sam to je una taprava plastika...k iz poliesrtra so baje nek cenejš:D upam:D

So cenejši, so pa tudi nepobarvani in te na koncu ne stane prav dosti manj.

Treba si je vzet čas, pa mal licitirat na licitacijah in so tvoje tud za 50€ lahko:)

Tako poceni so le rabljeni, pri teh pa je treba pazit, da dobiš zraven vse, kar je potrebno za montažo...

Nemški E-Bay

Anglešku E-Bay - tu so novi po 250 GBP...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja odvisn za koga..jst mam slečenga fotr pa oblečenega..pa se mi njegou bol dopade:)

Pa bo ja foter odstopil "oblekco" svoji hčerki, malo bolj lepo ga poglej, pa mu reci, da ga maš full rada :004 , boš vidla kako se bo hitro stopil. :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo ja foter odstopil "oblekco" svoji hčerki, malo bolj lepo ga poglej, pa mu reci, da ga maš full rada :004 , boš vidla kako se bo hitro stopil. :grim

lp

lol no hehe...ne pomaga sm že provala:P....ponavad je to za kšn krog:)...itak se pa barva ne ujema...bom že nekje kupla svoje:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Na mojem je crknu števec za hitrost :headbang:

Se mogoče komu valja doma polž?

kupim...O:-)

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nima nobenga polža :naughty:

vzemi dol sprednje kolo in poglej rotorček če je polomljen. Če je fuč te pride nov okrog 20€. Če je OK preveri povezavo med senzorjem in števcem.Če so tud te OK, pa rabiš nov senzor.Ta te pa košta 100€ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel dol in preveril rotorček, je cel.

Preveril sem tud povezavo, je vredu.

možno je da je šel senzor, ali števc. samo mi tud na servisu ni znal povedat kaj bi blo, reku je da bi mogu dt na en drug motor pa probat senzor. pa noben prjatu nima sv-ja al pa vstroma :surrender:

tko da če ma kdo kakšnega doma da bi probou al pa kupu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spet mam eno uprašanje glede oklepa za sv-ja......am če mogoče kdo ve če bi pasal oklep od sv-1000s na sv-650s ??? :blush::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko naj bi še bilo gorivo v tanku, ko se prižge opozorilna lučka za gorivo? Sprašujem za SV 650S, letnik 2005. Je pred tem kaj utripanja lučke? Ker danes sem opazil, da se mi je med vožnjo po klancu navzdol parkrat prižgala lučka, nakar je ugasnila. Pa ne vem, če zaradi klanca ali je takšen način delovanja te lučke. Motor imam šele dober teden in sem danes zaradi nepoznavanja količine goriva v tanku obstal ob cesti. Pa še nekaj. Od katerega letnika naprej ima SV 650 dodan oljni hladilnik? In od katerega letnika naprej so okvir obarvali v črno? Ker moj SV 650 S je namreč prvič registriran konec leta 2005, je črne barve in ima okvir svetel, nekje pa sem videl model K5 modre barve v črni barvi okvirja. Je torej moj SV K5 ali K4?

Drugače je motor super, 400 km v enem dnevu brez problema, le poraba, če sem jo seveda sploh prav izračunal je bila okoli 6.6 litra, kar me je malce negativno presenetilo, sploh ker ostali pišete o cca. 5-6 litrov na 100 km.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je par dni nazaj zmanjkalo pri 300km. Poraba je pa okrog 5,5l, čez 6l ga še nisem spravil, pa ga prav nič ne šparam.Je pa dvovaljnik in ni potrebe da bi ga vrtel v visoke obrate.

Lučka se pa najprej samo tako malo prižiga, recimo na kakšnem klancu, pa na avtocesti, ko ga pošteno odpreš...ko pa stalno sveti je pa noter bencina še za enih 50km.

Srebrn okvir imata pa samo modela K3 in K4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet mam eno uprašanje glede oklepa za sv-ja......am če mogoče kdo ve če bi pasal oklep od sv-1000s na sv-650s ??? :blush::D

...paše če je letnik 03+ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima SV 650 K4 kodiran kontaktni ključ? Imam samo enega, pa me zanima zaradi izdelave rezerve.

Nima...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Drugače je motor super, 400 km v enem dnevu brez problema, le poraba, če sem jo seveda sploh prav izračunal je bila okoli 6.6 litra, kar me je malce negativno presenetilo, sploh ker ostali pišete o cca. 5-6 litrov na 100 km.

Hvala za odgovore.

Če si prav izračunal je sigurno nekaj narobe s porabo, K4 nima več frgazarja, da bi bil "razštelan".

Ko začne lučka utripati je v rezervoarju še približno 4 litre bencina, ko pa sveti pa samo še 2 litra. Podatek drži na ravnini, v klancih pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo OFF ampak vseeno.

SV se počasi poslavlja, nadomestil naj bi ga grdi raček Gladius. Tudi, če komu izgleda lepo je ta moped res 3 korake nazaj proti našim SV-jem.

Ni dostojen naslednik žive legende z istim motorjem ter 40+kg suhe teže več. Moral sem se izpovedati...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo OFF ampak vseeno.

SV se počasi poslavlja, nadomestil naj bi ga grdi raček Gladius. Tudi, če komu izgleda lepo je ta moped res 3 korake nazaj proti našim SV-jem.

Ni dostojen naslednik žive legende z istim motorjem ter 40+kg suhe teže več. Moral sem se izpovedati...

...jap se pridružim pod izjavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!