Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

CAO Danasnja dogodivsina; smo bili danes z motorji na morju-bilo je super in ko smo se vrnili sem na dvoriscu odlomil levo voznikovo stopalko. Skoraj padel z motorja ,ki je stal na mestu hi hi hi... No zdj pa res moram kupit nove. Ima kdo kaksen nasvet?

Pojdi vprašat za ceno Odar-ju, potem pa na ebay ali pa kakšno nemško spletno stran (recimo geiwiz..de v SLO jeziku) kjer tudi prodajajo dele za SV-ja, pa vidiš kaj se ti splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi vprašat za ceno Odar-ju, potem pa na ebay ali pa kakšno nemško spletno stran (recimo geiwiz..de v SLO jeziku) kjer tudi prodajajo dele za SV-ja, pa vidiš kaj se ti splača.

hvala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pred kratkim sem imel motor na servisu kjer je bila zamenjana hidravlična tekočina sklopke in tudi ročica(1 tedn nazaj).

problem:

včeraj ko sem končal s šihtom sem ga vžgal normalno kot vedno, stisneš sklopko pritisneš gumb in voila :)

uglavnem, ko sem prestavil in spustil ročico,se je tisti zatič(al kako bi ga imenoval) počasneje vračal v položaj ko je ročica spuščena...kot bi v počasnem posnetku spustil ročico. potem se je tisti okrogel šraufek ki je pripet v ročici premaknil, tako da tisti zatiš itak ni mogel v pravilno lego. ugasnu motor, se malo poigral (večkrat pritisnil in spustil ročico) in mi je zadevo ratal spravt tko kot more bit. vžgem, in počasi spustim ročico v 1. prestavi in lepo počasi speljem.od tam naprej je delovalo normalno, ampak danes se je zgodba ponovila...ko ga zjutraj vžgem ali pa na poti vmes ko se ustavim popoldne ni tega problema. samo ko 8 ur stoji na soncu po šihtu mam ta brezvezen cirkus. je kaj s tekočino?sklopko samo?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIsliš batek? Zadevo na katero pritisne desni del ročke? Če je tako in se nikjer fizično ne zatika, možno da je zamašena luknjica v rezervoarju v katero se vrača zavorna tekočina ko spustiš sklopko, lahko bi je tudi vzmet, deformirana tesnila na batku itd.

Najprej poskusi tole: odvij pokorv rezervoarčka in nežno požokaj z iglo po obeh luknjicah. Če ni to bo potrebno odpret hidravlični cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

sem nov na forumu, prebiram ga pa že nekaj časa. Pred kratkim sem nabavil SV 650 N 2000 in se po več letih zopet podal v bikerske vode ;) Na forumu sem izvedel kup pametnih informacij, rešil sem težavo z zalivanjem sprednjega cilindra, problem druge in tretje brzine in še in še. Hvala vam.

Sedaj bi pa potreboval nosilec za kovček, nosilno ploščo in kovček, kjer mora biti prostor za dve preklopni čeladi. Ali ima kdo kaj rabljenega za prodat oziroma ve za kakšno ugodno varianto? Na Ebayu je kup poceni kovčkov, nosilcev za zelo malo. Ali ima tudi Suzuki svoje nosilce ali je res zgolj Givi v igri? Ali so poceni kovčki - npr tole: http://www.ebay.de/itm/160734204556?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 ok ali nima smisla iskat poceni alternativ?

Kovček bo v glavnem za čeladi pa še za kakšno malenkost, sem bolj easy rider, ki se izogiba avtocest.

hvala za nasvete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bok

Ej a ma kdo na Suzuki sv 650s starejši letnik (1999-2002) crash pad-e gor, če bi lahk dal kako sliko gor oziroma mi zmeru dimenzije bunk, da bi jih dal nardit :OK:

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Markko... Sem vidla da prodajas in sem tudi vidla, da ze imas novo pridobitev ;) Lep je :P Pa srecno!

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilce že maš ?

post-13541-0-44147700-1344001508_thumb.jpg

Ne bom dal cel kos iz aluminija... A mi zmeriš dolžino koliko pridejo vn na vsaki strani. Privijačeni so pa na nosilc motorja ne, so pa različne dolžine na levi in desni... imam prav?

hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi nosilec je 4 cm+ bunka desni pa 9cm+ bunka, sem iz navodil prepisal. Pride na nosilce od mašine ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi nosilec je 4 cm+ bunka desni pa 9cm+ bunka, sem iz navodil prepisal. Pride na nosilce od mašine ja.

Ej ful hvala :notworthy:

Pol pride pa še kake 2cm bunka al več mogoče?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leva je cca 3cm, desna pa 5cm. Je zelo težko točno izmerit, ker je bunka čudne oblike. Jaz bi dal še 1 cm na vsako stran za vsak slučaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ima mogoče kdo desno ogledalo za suzukija sv650 s od 03letnika naprej za prodat ?? in pa lonček za zavorno olje na bilanci ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če ima kdo za prodati stranske maske? Bi ga rad mal oblekel! :blush: Drugače pa, kje ste jih kupil? (vem da verjetno eBay, od koga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali obstaja blokada 35 kw za suzuki sv650s od letnika 08 naprej? Ali so na voljo samo 25 kw?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam za prodat topcase z nosilcem GIVI ter vetrno zaščito - šipco za suzuki SV 650. Več info na ZS.

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po treh letih vožnje z SV, je prišel čas da sprednje vilice doživijo prenovo. Sam imam okoli 82kg in doskrat se mi zgodi, da mi na naših lepih cestah zabije sprednje vilice. Najprej sem nameraval zamenjat cel sprednji konec, vendar je predrago + veliko predelav okoli števca. Menjava samego olja v vilicah pa tudi ne prinese dovolj. Nato sem naletel na tole stran:

http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=112643

Stopil sem v kontakt tudi z prodajalcem teh emulatorjev (kopija Racetech-ovih). Cena 30$ +40$ poštnina.

Je mogoče še kdo zainteresiran, pa si delimo poštnino.

Popravljeno . Popravil Natko78
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po treh letih vožnje z SV, je prišel čas da sprednje vilice doživijo prenovo. Sam imam okoli 82kg in doskrat se mi zgodi, da mi na naših lepih cestah zabije sprednje vilice. Najprej sem nameraval zamenjat cel sprednji konec, vendar je predrago + veliko predelav okoli števca. Menjava samego olja v vilicah pa tudi ne prinese dovolj. Nato sem naletel na tole stran:

http://www.svrider.c...ad.php?t=112643

Stopil sem v kontakt tudi z prodajalcem teh emulatorjev (kopija Racetech-ovih). Cena 30$ +40$ poštnina.

Je mogoče še kdo zainteresiran, pa si delimo poštnino.

jaz nism nek ekspert, vendar mislim...da tole ne bo rešlo tvojih problemov. Če si olje že menjal za gostejše in ga nalil dovolj. (če ti v kraku manjka pol deci olja, stvar precej hitrej zabije) bi na tvojem mestu bi najprej menjal vzmeti.

aftermarket vzmeti so po navadi daljše, progresivne in lahko naročiš trše. Tile ventili pa...bojda se bol natančno nastavijo, kar za cesto in normalno uporabo ni tako zelo zelo pomembno.

to je moje mnenje in nekaj izkušenj, ne pravim pa da vedno in povsod drži.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!