Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

A boste spet rinl hnim na morje,

ha,

a boste?

boste, boste ... kenede  :yes:

ysnepress

Jur, bova šla midva skupaj, :grim :grim

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest letos ziher ne...ne hvala...

nasledn let bo pa verjetn (upam da ne) treba izbrat to opcijo zarad "višje sile" it trpet dol..

če že bo nasledn let treba it upam, da bom naletel na višjo kulturo, kot sem jo doživel ob zadnjem "resnejšem" dopustu v Banjolah... in oni pravjo, da se grejo turizem... :SS

... če bi kopiral EdoMaajuku iz komada DjedMraz.. "..to je zato jer sam Slovenac, jel'..." da se gre matori tip od 50 let (kelnar) sprenevedat kaj je to.... :SS sem že na poti v Vomitorium...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, bova šla midva skupaj, :grim  :grim

LP Cvetoo.

ja - lohka - do meje ... pol grem pa ys v Portorož na kofi, pa damu ... ti pa naprej če čš.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: zakaj pa nebi sli uzivat dopust?! Itak jim placamo se prevec kot nam nudjo :angry: ,pol pa da se se obremenjujemo z njimi? Jebi ga,ce morjo oni delat k smo na dopustu :lol1: .

Sam ne se jim :worship: ,pa je ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprou so hrvatje velikrat do nas politično zlo nastrojeni pa grem vseeno vsako leto še vedno rad na njihovo obalo. Imamo namreč že 8 let stacionar na Cresu in nikol ni blo nobenega problema ne z domačini ne s komerkoli, tko da se tudi letos že veselim obiska Cresa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Slovence tipična nesolidarnost

mater fantje ... enepar let bi morali živeti na A Koroškem, da bi spoznali, kaj pomeni enotnost, pa čeprav gre za Heiderjeve pristaše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja - lohka - do meje ... pol grem pa ys v Portorož na kofi, pa damu ... ti pa naprej če čš.

:OK:

Saj ravno to sem imel v mislih :OK: Sva že dva.

LP. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno to sem imel v mislih :OK:  Sva že dva.

LP. Cvetoo.

v redu - po moje se nama bo priključil še kdo ...

posebej če organizirava tekmovanje v metanju kamenja čez mejo in tisti ki ga vrže do Pule, dobi za nagrado pivo v marini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Bom kr tle vprašou, čeprov ni glih politiziranje :) , pravzaprav . . . :grrr

A kdo ve ali je res v ceno prevoza osebnega avtomobila s trajektom všteta tudi ena oseba oz. šofer. Eni pravjo, da je že od nekdaj tako, vendar tu o tem nič ne piše.

Gre se za trajektni prevoz Krk-Cres. Upam, da ne bo tole vprašanje povod za novo :fight2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem (nazadnje lansko leto na Pag) sem moral plačat motor + oseba, kolegi pa ravno tako avto + osebe.

Sicer pa, če si pogledal cenik, imaš cene za osebe in vozila posebej, tako da boš moral seštet.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je morje povsod slano, povsod vsi lepo noter opravljajo potrebo, in povsod je sosence in obala. Prav tako kot pri nas. Ne vem zakaj bi hodil še dol na Hrvaško in plačeval 2x več? Ok v Dalmaciji so zelo prijazni in vse, samo vožnja do dol stane več. V Istri pa je živa katastrofa. :closedeyes: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se tam lahko potapljam, ker v našem morju ne vidim niti 2 m pred sabo, zato, ker imam tam blažen mir pred civilizacijo, na naši obali pa se gnetejo ljudje in vse zaudarja po kemiji, ki jo folk intenzivno maže in šprica po sebi. In zato, ker mi zbuja krasne spomine na brezskrbno otroštvo, ki sem ga preživela vsako poletje tam. In zato, ker si samo tam lahko nafilam baterije za celo leto.

Samo zato.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem, je morje povsod slano, povsod vsi lepo noter opravljajo potrebo, in povsod je sosence in obala. Prav tako kot pri nas. Ne vem zakaj bi hodil še dol na Hrvaško in plačeval 2x več? Ok v Dalmaciji so zelo prijazni in vse, samo vožnja do dol stane več. V Istri pa je živa katastrofa.  :closedeyes:  :cry:

Nikakor se s tem ne morem strinjat, sploh ker živim na slovenski Obali in bi lahko na veliko razpredala kje so bolj neprijazni (pri nas ali v Istri) ... Če se že grem kopat čez vikend ali pa čez teden za en dan, grem v Istro in nikoli nisem imela problemov z neprijaznostjo ali negativnim odnosom. Edina lepa plaža, ki jo premoremo v Sloveniji so Bele skale, pa še tam jo zasvinjajo vikend žurerji in če se greš tja kopat v ponedeljek popoldan imaš veliko možnosti, da si razrežeš nogo na razbitih flašah ali da ti spodrsne na kakšnem drekcu pekcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tle vprašou, čeprov ni glih politiziranje :) , pravzaprav . . .  :grrr

A kdo ve ali je res v ceno prevoza osebnega avtomobila s trajektom všteta tudi ena oseba oz. šofer. Eni pravjo, da je že od nekdaj tako, vendar tu o tem nič ne piše.

Gre se za trajektni prevoz Krk-Cres. Upam, da ne bo tole vprašanje povod za novo  :fight2:  :grim

2 dni nazaj sem slišal po radiu: Valbinska-Merag, cena 90 kun (avto+voznik), vsaka dodatna oseba 13 kun. Upam, da ne širim napačnih informacij.

A greš že na morje???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, drug teden :yea1: B)

Sej načeloma mi je vseen al dam tistih 13 HRK več al manj, ni pa mi všeč, če te kdo namerno na.....e :whistle: , zato se o vseh zadevah rad po-informiram :rolleyes:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi jadranske obale ne pbiskuje. Gre raj kam v Grčijo za isti gnar, pa še hrvatov mi ni treba prenašat. Men gre ta njihov nacionalizem in zafrustriranost, ker nam gre malo bolje kot njim, na qurac :angry: tko, de se jih raj izognem. :BUA: Majo mir pred mano, pa jest pred njimi.

.)

Slovenska obala je pa itak u riti, cene pa so 100x previsoke za to kar se nudi (plavanje v kanalizaciji in vsem, kar vam nudi pristanišče, ladjedelnica, droga, marine... :SS ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska obala je pa itak u riti, cene pa so 100x previsoke za to kar se nudi (plavanje v kanalizaciji in vsem, kar vam nudi pristanišče, ladjedelnica, droga, marine... :SS ).

jep, zato pa nam gre malo bolje kot njim !! :eek: :stupid: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre raj kam v Grčijo za isti gnar,

pula-novalja....apartma za 4 osebe, 8.000 sit na dan...+ taksa+ prevoz do tam....a ti to resno da je grčija cenej/isti dnar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pomnož z 7 pa dobiš Krf... Pa dej Pulo pa Krf na vago... Pri tem upoštevi, da si v Puli nadut Slovenac, na Krfu pa niti ne vejo kam bi te dal... Torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pomnož z 7 pa dobiš Krf... Pa dej Pulo pa Krf na vago... Pri tem upoštevi, da si v Puli nadut Slovenac, na Krfu pa niti ne vejo kam bi te dal... Torej?

Če si NADUT SLOVENEC, ne rabiš bit v Puli, si nadut prav povsod :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika večina hrvatov je kar okej, nestrpneze pa imas povsod.. So se mi v grciji dosti vecje pizdarije dogajale, kot na hrvaskem...

Dejstvo pa je, da velika vecina Slovencev pride na hrvasko z obcutkom vecvrednosti do domacinov... Nekako jim(nam) ni jasno da s(m)o gosti na njihovi obali, in kot taki se moramo tudi obnasat. Ce znas to akcpetirat, ne bos imel nikjer probleme...

Da pa imajo malo zasoljene cene, pa drzi... ampak to ni navadni folk kriv!

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še hodil na Hrvaško dopustovat, sem se še kako zavedal, da sem tam gost (to ne morš pozabt, ker ti dajo na vsakem koraku vedt) in, da se je treba tudi temu primerno obnašat. Sam na qu... mi pa gre, da se v kafič vsedeš, pa maš menije v hrvaščini, pa dojč, pa nizozemsko, pa italiano, pa svega i svačega, sam po slovensko ni nič. Smo slovenci na hrvaškem drugorazredni gostje? :blink:

Se strinjam z windom, ki pravi, da je večina hrvatov ok. Tudi jaz imam nekaj prijateljev iz Hrvaške. Ampak žal je vse več črnih ovc (tako kot pri nas - mogoče sem celo jaz ena izmed njih :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pomnož z 7 pa dobiš Krf... Pa dej Pulo pa Krf na vago... Pri tem upoštevi, da si v Puli nadut Slovenac, na Krfu pa niti ne vejo kam bi te dal... Torej?

torej tvoja trditev

Gre raj kam v Grčijo za isti gnar,

ni ravno na mestu :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!