Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

:topic: potem pa bereš poročila motosvetovcev iz hrvaških motozborov pa so vsi slinasti...

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetovci ali zbori ?  :P  slin, slin  :P

mah ja, hecno mi je.. vsi rinejo na južne zbore, vsi se imamo takrat fajn, potem pa se vsi gremo neko posploševanje..

tako se nemčija že od nekdaj drka z nizozemsko, angleži z irci, blame canada je prisotno od nekdaj, itd. itd.

in valjda imamo vsi konflikte.. pri nas so pač kratkoročno pogojeni z dogodki prejšnjega desetletja, po drugi strani pa, bodimo odkriti, da se bockamo z vsemi sosedi.. maš butle vsepovsod in vsepovsod so prijazni ljudje.. letos bil dvakrat dopustniško v kroaciji in obakrat spoznal trop prijaznih za pogovor ob kofetku in trop ultrasov..

in verjemite, tudi z grki bi imeli lepo nacionalpatriotsko veselico, če bi bili mejaši..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber je zadel žebljico na glavico. Sej zato pa Grki nimajo Turških jedilnih listov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne diraj mi Šiško !  :angry2:

:P

evo.. to so besede!!

sicer pa jaz nimam nič slabših izkušenj kot jih imam tu v SLo z določenim profilom ljudi. DO mene so bili vsi več ali manj prijazni in sem tudi sama do njih....... baje je tako, da kakršen si do njih, tako ti vračajo. Slovenci znamo biti pa tudi znani po tem, da mislimo, da je vse "naše", kar gre pa njim malo v nos........ ampak da ne bom 43456788678947 svetovne vojne na Motosvetu sprožila.... vsakemu svoje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber je zadel žebljico na glavico. Sej zato pa Grki nimajo Turških jedilnih listov.

..in turki ne organizirajo izletov na ciper

in iračani ne hodijo na dopust v kuvajt

in S-korenjaki bojkotirajo olimpijske igre, ki jih organizirajo J-korenjaki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.. to so besede!!

sicer pa jaz nimam nič slabših izkušenj kot jih imam tu v SLo z določenim profilom ljudi. DO mene so bili vsi več ali manj prijazni in sem tudi sama do njih....... baje je tako, da kakršen si do njih, tako ti vračajo.

Morš se jt tud mal statistiko. Npr. "časovna izpostavljenost" v "Lipi njihovi" in pri nas... :hmm:

Slovenci znamo biti pa tudi znani po tem, da mislimo, da je vse "naše", kar gre pa njim malo v nos........

Tole je verjetn bol posplošeno. Sam nisem tak, pa sem 100% Slovenc (sm preveru).

Po moje gre nekaterim hrvatom bolj v nos to, da smo v veliko pogledih uspešnejši od njih, pa jih mal žre, da smo bli junija 1991 na istem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš se jt tud mal statistiko. Npr. "časovna izpostavljenost" v "Lipi njihovi" in pri nas... :hmm:

Tole je verjetn bol posplošeno. Sam nisem tak, pa sem 100% Slovenc (sm preveru).

Po moje gre nekaterim hrvatom bolj v nos to, da smo v veliko pogledih uspešnejši od njih, pa jih mal žre, da smo bli junija 1991 na istem...

...tudi približno nismo bili na istem........smo bili dosti na boljšem,kot oni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. in kako Pudla komentira tole debato? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi približno nismo bili na istem........smo bili dosti na boljšem,kot oni.......

Začel se je isto... Končal pa drgač. Vem kaj mislš. Vojno so mel bl ornk kt mi, ja in sej to je čist opravičljiv razlog za zapozneli razvoj... Sam so mel pa tud Tudjmana, pa majo tud Gotovino (sam ne v tošlu :grrr ), pa še kej se bo našl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel se je isto... Končal pa drgač. Vem kaj mislš. Vojno so mel bl ornk kt mi, ja in sej to je čist opravičljiv razlog za zapozneli razvoj... Sam so mel pa tud Tudjmana, pa majo tud Gotovino (sam ne v tošlu :grrr ), pa še kej se bo našl.

A si jim ti mal fauš :hmm: :devil: ... tko sam mal vprašam ... ali si samo v zapoznelem razvoju ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jim ti mal fauš  :hmm:  :devil: ... tko sam mal vprašam ... ali si samo v zapoznelem razvoju ????

Od kje pa teb to? :eek:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel se je isto... Končal pa drgač. Vem kaj mislš. Vojno so mel bl ornk kt mi, ja in sej to je čist opravičljiv razlog za zapozneli razvoj... Sam so mel pa tud Tudjmana, pa majo tud Gotovino (sam ne v tošlu :grrr ), pa še kej se bo našl.

tud približno se ni začelo isto........in tisto kar je bilo pri nas ne bi ravno imenoval vojna v pravem pomenu besede.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud približno se ni začelo isto........in tisto kar je bilo pri nas ne bi ravno imenoval vojna v pravem pomenu besede.......

So res mel mal več sranja z vojno kot mi, ampak, to ni edina stvar, ki bi jih bremzala (Tudjman, Gotovina, nacionalizem,... ).

Štartal smo pa vsi junija '91, iz takratne Jugoslavije, s tanki na cestah.

Kar se pa tiče vojne pri nas je pa res, da je trajala 10 dni, ampak vojna je pa bla. Tebi se mogoče zdi, da ne ampak tistim, ki pa so izgubili svojce, premoženje in/ali zdravje pa se je še kako zdelo, da imamo vojno. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaški cariniki so za jutri napovedali belo stavko, kar pomeni, da bodo v celoti izvajali carinske predpise.

Na vseh mejnih prehodih s Hrvaško je zaradi napovedane enodnevne stavke pričakovati povečan promet, možni pa so tudi zastoji. Stavka naj bi predvidoma potekala od 8. do 22. ure.

Cariniki so za uveljavitev zahtev izbrali prav konec tedna, ko v državo vstopa veliko število turistov. Opozoriti želijo na nevzdržen finančni položaj, sindikat pa od vlade pričakuje, da bo njihove osebne dohodke povečala za 20 odstotkov. Povprečna plača hrvaškega carinika je sicer 3.500 kun, kar je približno 110.000 tolarjev.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Kar se pa tiče vojne pri nas je pa res, da je trajala 10 dni, ampak vojna je pa bla....

Yep in premagana vojska je smela VSO svojo težko in lahko oborožitev odpeljati kamor je hotela (courtesy of Luka Koper & RS). Potem pa razmisli, kako se počutijo tisti, ki so jo fasali.

Aja, sem bil zadnjič službeno na Hvaru in je prav lepo. Še preveč, tega si ne zaslužim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi jadranske obale ne pbiskuje. Gre raj kam v Grčijo za isti gnar, pa še hrvatov mi ni treba prenašat. Men gre ta njihov nacionalizem in zafrustriranost, ker nam gre malo bolje kot njim, na qurac :angry:  tko, de se jih raj izognem. :BUA:  Majo mir pred mano, pa jest pred njimi.

.)

Slovenska obala je pa itak u riti, cene pa so 100x previsoke za to kar se nudi (plavanje v kanalizaciji in vsem, kar vam nudi pristanišče, ladjedelnica, droga, marine... :SS ).

a funakoshi dobiva kake posebne popuste na agencijah pa le teh noče zrihtat kolegom iz motosveta? :whistle:

Po moje gre nekaterim hrvatom bolj v nos to, da smo v veliko pogledih uspešnejši od njih, pa jih mal žre, da smo bli junija 1991 na istem...

junija 1991 niti slučajno nismo bli na istem ker so oni mel ene 4 leta vojne tko da smo mel precej prednosti (časovne) ampak smo jo že zdavnej zapravl

funakoshi pejd v grčijo in tam zganjej svoj nacionalizem (ti mu verjetno rečeš patriotizem) pa počaki trenutek da vidiš s katere strani bo priletelo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel se je isto... Končal pa drgač. Vem kaj mislš. Vojno so mel bl ornk kt mi, ja in sej to je čist opravičljiv razlog za zapozneli razvoj... Sam so mel pa tud Tudjmana, pa majo tud Gotovino (sam ne v tošlu :grrr ), pa še kej se bo našl.

dej nehi no model... 10 dni al pa 4 leta...halo? takrat ko so mel tuđmana bi bli lahko še na boljšem... en sposoben diktator v primerjavi z našim političnim cirkusom kjer eni druge zgolj ovirajo napredka pa ni.... jao

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en sposoben diktator v primerjavi z našim političnim cirkusom kjer eni druge zgolj ovirajo napredka pa ni.... jao

stari pa ti se šališ. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari pa ti se šališ.  :grrr

da me ne bi kdo narobe razumu... nism mislu da je tuđman biu neki posebno sposoben... zato sm tud poudaru da BI LAHKO bli na boljšem... rajš bi pa meu enga sposobnga diktatorja od teel pizdarije parlamentarne k jo mamo pr nas trenutno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi teden šibam na jug.

bom poročal o

povečani nestrpnosti hrvatov.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!