Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

drugi teden šibam na jug.

bom poročal o

povečani nestrpnosti hrvatov.

:doze:

jst štartam čez pol ure... pa pol še enkrat naslednji petek če bom ta vikend živ pršu nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep in premagana vojska je smela VSO svojo težko in lahko oborožitev odpeljati kamor je hotela (courtesy of Luka Koper & RS). Potem pa razmisli, kako se počutijo tisti, ki so jo fasali...

Tako kot smo se mi med vojno, ko so nad našimi glavami hrumela JA letala, ki so vzletala iz Hrvaške in BiH, pa so bili Hrvati takrat raje tiho... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje izkušnje iz dopusta na Hrvaškem

Prijaznost 6

Cene 2

Čistoča 6

Ponudba 4

Ropanje za vsako storitev 1

Cena PVC vrečke v trgovini :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Če vse seštejem....kar zadovoljivo

Je pa res, da so ponudniki storitev v Barbarigi v glavnem Šiptarji, ki so že pregovorno zelo ustrežljivi....in po enem obisku točno vejo,kakšno kavo si zjutraj želiš.....zelo pohvalno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijaznost 6

Cene 2

Čistoča 6

Ponudba 4

Ropanje za vsako storitev 1

Cena PVC vrečke v trgovini  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

eeee....koliko pa je najvišja možna ocena? 10? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a funakoshi dobiva kake posebne popuste na agencijah pa le teh noče zrihtat kolegom iz motosveta?  :whistle:

Žal ne. :blush:

junija 1991 niti slučajno nismo bli na istem ker so oni mel ene 4 leta vojne tko da smo mel precej prednosti (časovne) ampak smo jo že zdavnej zapravl

Sm reku, da smo štartal na isti liniji, ne pa, da nam je blo slabš kot njim. 4 leta vojne v CRO so bila res grozna. Bi se dalo primerjati z WWII, ampak po vojni, so mel (imajo) pa sranje zaradi svojega obnašanja (beri: obnašanja njihovih izvoljenih predstavnikov, od maršala Franje naprej). Če smo (časovno) prednost zapravil, kot praviš, zakaj niso oni na boljšem kot mi? :hmm:

funakoshi pejd v grčijo in tam zganjej svoj nacionalizem (ti mu verjetno rečeš patriotizem) pa počaki trenutek da vidiš s katere strani bo priletelo  :OK:

Funakoshi ni nacionalist. :nono: Prej bi to opisal kot patriotizem, ki pa ga pri nas manjka. Ko smo bili še mulčki smo veselo risali rdeče zvezde in mahali z zastavicami SRS oz. SFRJ. Tudi to je bil patriotizem. Bili smo ponosni na to kar smo. Po letu '91 pa se mi zdi, da se je večina začela sramovati tovrstnih šeg in navad in zdej izpade vsak, ki ima vsaj malo patriotskih čustev v sebi enostavno nacionalist. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj prvič nalepil nalepko SLO na motor ! ( Funakoši a sem pravi patriot ha ? )

me je hrvaški policaj na meji Brod na Kolpi, opozoril da si jo naj raje kupim za 30 kun kot da plačam 300 kun kazni ! jep, eu tablic pa tudi nimam ! baje za te ne rabiš nalepke !

da pa sem na grobniku zdilal polovično vstopnino je pa že druga zgodba ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj prvič nalepil nalepko SLO na motor ! ( Funakoši a sem pravi patriot ha ? )...

Si na dobri poti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi tule spet o vojnah....gremo raje lepo o dopustih v "naši lepi" ;)

Alla B)

P.S. Če bo vse po sreči, grem kmalu malce pogledat tja.

Me vzameš sabo :blush:

Sam opozorilo......"smrčim"....pardon.....renčim!!!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrnu sm se iz hrvaške... v enem kosu... ti nesramni in nevljudni hrvati so si zapomnl od lanskega leta kater sladoled jem... nism mogu verjet od ogorčenja sm skorajda zapustu prizorišče zločina nad slovenstvom :lol1:

u glavnem vse je po starem, pri nas so vsi prijazni (do mene in jst do njih) cene v istri pa so take kot so in edina rešitev je najboljši sosed v kopru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eu tablic pa tudi nimam ! baje za te ne rabiš nalepke !

Baje še nikoli ni zajca ujel in ga tudi tokrat ne bo.

Če imaš EU tablico, potem ne rabiš nalepke SLO za vse države članice EU.

Že na Hrvaškem pa rabiš nalpko SLO.

Ker Hrvatija ni in upam, da tudi nikoli ne bo (izkoriščam pač ponujeno mi priložnost za rasno nestrpnost), članica EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Hrvatija ni in upam, da tudi nikoli ne bo (izkoriščam pač ponujeno mi priložnost za rasno nestrpnost), članica EU.

Upam še nikoli ni zajca ujel in ga tudi tokrat ne bo ! .)

Če imaš EU tablice ne rabiš nalepke SLO niti na Hrvaškem ki bo po izpolnjenih zahtevah sodnice mice Carle začela s pogajanji za vstop v EU ! ( izkoriščam pač ponujeno možnost za strpnost med evropejci ) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne o Hrvatih  .)

Ma......sej sem vedu,da sem zadnje čase mal "počasn"......BTW.....rekord za dostavo pijače na mizo.....

A kdo ugane???????.....

V pomoč.....večkratnik števila 15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kateri so najbolj priljubljeni gosti na HR (letos) :

Nemci- 44,89%

Italijani - 14,71%

Čehi - 7,98%

Slovenci - 4,74%

Madžari - 4,74%

ostali - 22,94%

in kateri so lani največ dnevno trošili :

Britanci 115 € · Francozi 100 € · Italijani 55 € · Nemci 52 € · Avstrijci 52 € · Madžari 47 € · Nizozemci 46 € · Hrvati 43 € · Poljaki 39 € · Čehi 37 € · BiH 36 € · Slovenci 35 €

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nekaj let nazaj je bla pa slika verjetn mal drugačna. So slovenci več zapravl. Ja, tud na dnaru se more mal negativizem poznat. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri so najbolj priljubljeni gosti na HR (letos) :

Nemci- 44,89%

Italijani - 14,71%

Čehi - 7,98%

Slovenci - 4,74%

Madžari - 4,74%

ostali - 22,94%

in kateri so lani največ dnevno trošili :

Britanci 115 € · Francozi 100 € · Italijani 55 € · Nemci 52 € · Avstrijci 52 € · Madžari 47 € · Nizozemci 46 € · Hrvati 43 € · Poljaki 39 € · Čehi 37 € · BiH 36 € · Slovenci 35 €

:hmm:

Ma ne me fukat. To so zihr napacni podatki. Al smo pa slovenci res taki skrtuhi. Jst ne spravim dnevne porabe pod 200 kun (brez prevoza pa bivanja). Res pa je, da ma velik slovencev dol stanovanja, pa jim ni treba za hotele dajat.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!