Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Podatki so iz dnevnega HR časopisa !

@Funakoši - nekaj let nazaj je bla slika ziher dugačna oz. takšna kot jo hočeš ti videt ! Ni druge ! :doze:

Najbolj me res čudi da smo pri trošenju zadnji od ex yuge, bi bili verjetno tudi za Srbi če bi prihajali v večjem številu na jadran !

Da pa so nas po priljubljenosti ruknili še Čehi, je pa verjetno posledica da nas "prenašajo" že 50 let, čehinje pa so malo bolj "sveža" roba !

Ajdemo u planine, jer tamo nema zime ....i da ne vidi svaki đukac, noge moje curice ! :P :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatki so iz dnevnega HR časopisa !

zanimivo. hrvaskim cajtngom zaupate brezpogojno, slovenski tisk pa se crkovati ne zna pravilno.

I wonder....... :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatki so iz dnevnega HR časopisa !

@Funakoši - nekaj let nazaj je bla slika ziher dugačna oz. takšna kot jo hočeš ti videt ! Ni druge !  :doze:

Najbolj me res čudi da smo pri trošenju zadnji od ex yuge, bi bili verjetno tudi za Srbi če bi prihajali v večjem številu na jadran !

Da pa so nas po priljubljenosti ruknili še Čehi, je pa verjetno posledica da nas "prenašajo" že 50 let, čehinje pa so malo bolj "sveža" roba !

Ajdemo u planine, jer tamo nema zime ....i da ne vidi svaki đukac, noge moje curice !  :P  :grrr

Al pa slovenci nočemo več pri njih trošit, glih zarad odnosa hrvatov... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.....Jest se dostikrat režim, ko gledam kaj vse s sabo prinesejo Slovenci (balkon gleda na počitniško naselje kjer je vse slovensko. V soboto so nosili...Bučke, kumare, plato merkator piva, špar vrečo krompirja, 2 zmrzovalne skrinje (kaj je bilo not ne vem...bilo je pa težko), vrečko sladjkarij, jajca, gajbo zelenjave (paradajz, petršilj, solata, čebula..). .. no to je bil samo en karavan pasat...čist nabasan in s trugo na strehi ...ven je je izstopilo 5 ljudi-3-je odrasli.

In prav malo me briga kaj mislijo Hrvati, če bi hotela zapravljat bi šla kam dalj...

In verjetno (sigurno saj so zadrgnjeni) bi angleži vse to tudi s sabo prinesli, pa je vseeno predaleč in da bi se z gajbo paradajza po avtobusu/avijonu zajebaval --je vseen mal preveč. Nas pa prav nič ne stane če vržeš na zadnji zic še solato in jo daš čez dve uri, ko si na cilju v hladilnik.

In v šoping grem v KP...ker na hrvaškem...ne vem no njihove trgovine so na takem nivoju z ponudbo, higijeno (na vratih te ubije že vročina ki je notri) da me mine vse.

Poleg tega pa....sej veste kako je z anketami in kako verodostojno je hrvaško mnenje o Slovencih.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v šoping grem v KP...ker na hrvaškem...ne vem no njihove trgovine so na takem nivoju z ponudbo, higijeno  (na vratih te ubije že vročina ki je notri) da me mine vse.

Sam to je pa res. Trgovine so pa obupne. Pa gres po petersil, pa ne ves a naj bi ga nasekljal pa dal na ribo, al bi ga zvil pa pokadu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ... sem iz KP ... in zelo malo šopingiram v KP ... ravno zaradi higiene ... ker sem delala v trgovinah svoj cajt ... in vem kakšna je situacija v koprskih hipermarketih :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti torej veš kako je v marketih v KP, kakšno je šele stanje v CRO Marketih, da pride folk raj v KP kupovat. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti torej veš kako je v marketih v KP, kakšno je šele stanje v CRO Marketih, da pride folk raj v KP kupovat. :o

Ma kaj res nimate kaj drugega počet kot ugotavljat kje je bolj čisto ... :grrr :grrr ... če bi vedeli kaj vse se počne preden pride kruh, meso, zelenjava in ostalo na police ne bi nikjer več kupovali ...

Lina, Funakoshi in ostali podobni predlagam vam tesno povezavo z M. Jacksonom :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...zanimiv podatek...vedno grem v hipermarket merkator...res da o lokaciji drugih trgovin nimam pojma in se vračam kot Lassie vedno tja....in nisem zaznala kakšne zamaščene mesoreznice, ko je mast že kar mal rumena od vročine in prodajalke z fertahom, ki ni bil opran že od prejšnje sezone..in ki si veselo tlači v usta obrezke... ..pol mal kasira pa spet kruh prodaja :grim

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...zanimiv podatek...vedno grem v hipermarket merkator...res da o lokaciji drugih trgovin nimam pojma in se vračam kot Lassie vedno tja....in nisem zaznala kakšne zamaščene mesoreznice, ko je mast že kar mal rumena od vročine  in prodajalke z fertahom, ki ni bil opran že od prejšnje sezone..in ki si veselo tlači v usta obrezke...  ..pol mal kasira pa spet kruh prodaja  :grim

Maš pač srečo ali pa se delaš, da ne vidiš :grim ... boljše da ne veš kaj vse se najde v mesoreznici, ko se zvečer čisti :grrr Sploh pa brezpredmetna in :topic: debata ... pa pozorna bodi, če boš vakumsko pakirano meso kupovala v Šmerkatorju ... dostikrat rok poteče :grim ... no ja po nekaterih postih sodeč si ga mogoče že dostikrat konzumirala :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sem vedla, da vzrok ni v meni......in kadar ne konzumiram pokvarjenega mesa...berem salmonelaste objave...in ni hudič, da se mi vsaj vsake tok ne skisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sem vedla, da vzrok ni v meni......in kadar ne konzumiram pokvarjenega mesa...berem salmonelaste objave...in ni hudič, da se mi vsaj vsake tok ne skisa.

Če si že tolk izbirčno dete pejdi shopingirat v Trst, pa boš videla kako se hrana streže :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo izven debate...ali mogoče kdo ve, če pičiš po autoputu do Splita, če majo purgeri tud kšne radarje postavljene al pa provida variante na cest? :cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo izven debate...ali mogoče kdo ve, če pičiš po autoputu do Splita, če majo purgeri tud kšne radarje postavljene al pa provida variante na cest? :cry:

LP

imajo civil avtomobile..tako kot pri nas :photo: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel med tednom kar po stari cesti, ker mi autoput ne diši preveč, pa nisem srečal nobenega radarja od Jurovskega broda do Drvenika in prav tako nazaj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo to samo pljuvalnica. Ustavil naju je policaj...samo dokumente izpit in prometna.....nobenih vprašanj o ,,ali ste v zadnjih 24 urah spili kaj alkohola,, ,,Res ne, tudi malo ne,,? Nobenga nadlegovanja s prvo pomočjo, nobenga ocenjevalnega pogleda in resnega ksihta, nobenih vprašanj o turistični taksi, kam greš itd...čist korektno ...Sretan put i doviđenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš kateri avto približno(mogoče barva, tip)?

ne vem... so mi rekli da so nabavli okol 20 vozil za nadzor prometa......

in to so kakšni golfi, pasati, lagune, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo to samo pljuvalnica. Ustavil naju je policaj...samo dokumente izpit in prometna.....nobenih vprašanj o ,,ali ste v zadnjih 24 urah spili kaj alkohola,, ,,Res ne, tudi malo ne,,? Nobenga nadlegovanja s prvo pomočjo, nobenga ocenjevalnega pogleda in resnega ksihta, nobenih vprašanj o turistični taksi, kam greš itd...čist korektno ...Sretan put i doviđenja...

Ja hvala bogu, da je tko, itak maš povsod kamor greš vse sorte torte... .)

ne vem... so mi rekli da so nabavli okol 20 vozil za nadzor prometa......

in to so kakšni golfi, pasati, lagune, ...

Jao mene, bo treba kr počaš, da ne bom kune plačeval..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo to samo pljuvalnica. Ustavil naju je policaj...

js sm se tudi peljal po mestu brez čelade in prav takrat skoči na cesto policajček....

kazen 100€ :cry: pa mu začnem razlagat da pri taki vročini se ne da pod čelado, da sm vozu ful počasi...in bla bla...... 30€ je najmanjša kazen...nakaj pač mora napisat......js pa tudi ne popustim in še naprej ga prepričujem da to ni taka reč....

na koncu se prijazno nasmehne, mi vrne dokumente...in končna kazen :? ... ob naslednjem srečanju ga moram obvezno povabit na pivo :D

z dalmatinci se da vse zmenit..so čisto drugi narod.... od šibenika gor pa je druga država :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se tudi peljal po mestu brez čelade in prav takrat skoči na cesto policajček....

kazen 100€ :cry:  pa mu začnem razlagat da pri taki vročini se ne da pod čelado, da sm vozu ful počasi...in bla bla...... 30€ je najmanjša kazen...nakaj pač mora napisat......js pa tudi ne popustim in še naprej ga prepričujem da to ni taka reč....

na koncu se prijazno nasmehne, mi vrne dokumente...in končna kazen :? ... ob naslednjem srečanju ga moram obvezno povabit na pivo :D

z dalmatinci se da vse zmenit..so čisto drugi narod.... od šibenika gor pa je druga država :SS

Točno tako, se popolnoma strinjam :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem če je sploh ok da to tu sprašujem :blush: ampak zanima me, vi ki imate bolj izkušnje s Hrvati, kateri camp na Hvaru je najboljši za taborit?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala bogu, da je tko, itak maš povsod kamor greš vse sorte torte...  .)

Jao mene, bo treba kr počaš, da ne bom kune plačeval..... :doze:

Ni panike, tut evre vzamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!