Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

letos bom videl hrvasko samo na dva mozna nacina:

- iz letala

- skozi avtomobilsko okno

dopust na hrvaskem?

:grrr, obstajajo cenejse in/ali boljse variante, ceprav dlje vstran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj sem skor pozabil. V tako "opevanih" barih na plaži Zrče, kjer so žurke 24 ur na dan, je bolj suša z bejbami. V dokaz prilagam slikce. V glavnem sami tipi.

(predlagam plažo Zrže za naslednji cilj t.i. babjih fur :naughty: :naughty: :naughty: )

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam opl bi ziher kaka lezba pršla podpirat 'pravično' stvar

Raj nam nič reku.......k lahk kakega krožnga fašem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikic še iz drugih dni. Ista situacija :eek: :eek: :eek: Večinoma sami tipi :BUA: :BUA: :BUA:

Pa še citat ene punce o Zrčah z nekega drugega foruma:

Drugač pa... plac, kamor v trumah hodjo tipi iskat bejbe in place to be za razne wanna be high class bejbe. What shall I say more?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut če so zarad mene pol ušle me boli k****...glavn je da so ble tam,ko sem jst bil in da nam je blo super :yea1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurk jaz vem je tm povno zensk in moskih, no zaenkrat se dobr vidm, ce bi mela pa par 70 let več pa bi lohka ze mal razmislal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tele slikce so pa strasljive. Vedno me je blo strah mase ljudi. Grem raj na Losinj al pa Cres, na lubenice, kjer sm sam, lahko sem nag, ujamem si ribo, jo specem in pijem zraven plavca, potem pa s svojo drago seksava na prazni plazi, na belih kuglaj. Tele masovke mi grejo res na :SS

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tele slikce so pa strasljive. Vedno me je blo strah mase ljudi. Grem raj na Losinj al pa Cres, na lubenice, kjer sm sam, lahko sem nag, ujamem si ribo, jo specem in pijem zraven plavca, potem pa s svojo drago seksava na prazni plazi, na belih kuglaj. Tele masovke mi grejo res na  :SS

No, nooo, saj iz te Brihte pa še enkrat nekaj bo! .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tele slikce so pa strasljive. Vedno me je blo strah mase ljudi. Grem raj na Losinj al pa Cres, na lubenice, kjer sm sam, lahko sem nag, ujamem si ribo, jo specem in pijem zraven plavca, potem pa s svojo drago seksava na prazni plazi, na belih kuglaj. Tele masovke mi grejo res na  :SS

Sej le 10 minut hoje od tega kaosa na Zrčah imaš še dve divji plaži in zadnja je nudistična. Tja hodimo že 5 let. Kak dan vmes se pa tko za foro sprehodimo do Zrč, da vidimo, kaj nam je prihranjeno.

Kdor pride na dopust, da ga bo žural, bo šel v Zrče, kdor se je pa prišel spočit, bo šel pa na kako drugo plažo.

Maš še naprej po paškem zalivu kar nekaj plaž (kristalno čista voda, kamenčki), kjer lahko počneš stvari, ki si jih omenil.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tele slikce so pa strasljive. Vedno me je blo strah mase ljudi. Grem raj na Losinj al pa Cres, na lubenice, kjer sm sam, lahko sem nag, ujamem si ribo, jo specem in pijem zraven plavca, potem pa s svojo drago seksava na prazni plazi, na belih kuglaj. Tele masovke mi grejo res na  :SS

FAK!!!!!!! pa ravno zdaj ko grem na lošinj sem mislil skočit še malo v lubenice ampak kaj če kje brihto med seksom na plaži presenetim :blink: . bemti bom moral zgleda v Zrče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo življenje se kopam na eni in isti plaži v zambratiji, do pred 3 let nas je blo na cca 150m plaže kakih 10-15 ljudi... danes morm nest stvari na plažo že okrog sedmih zjutri :eek: drugač ne dobim prostora...

pi...a jim materna masovno turistična :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj sem skor pozabil. V tako "opevanih" barih na plaži Zrče, kjer so žurke 24 ur na dan, je bolj suša z bejbami. V dokaz prilagam slikce. V glavnem sami tipi.

(predlagam plažo Zrže za naslednji cilj t.i. babjih fur  :naughty:  :naughty:  :naughty: )

Tadej

kuul, ta viknd babe pičimo dol, bomo mele vsaj velik izbire :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!