Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

letos bom videl hrvasko samo na dva mozna nacina:

- iz letala

- skozi avtomobilsko okno

dopust na hrvaskem?

:grrr, obstajajo cenejse in/ali boljse variante, ceprav dlje vstran.

vceraj "padla" odlocitev hrvasko samo iz frcoplana videti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj "padla" odlocitev hrvasko samo iz frcoplana videti. :)

Pozdravi Turke/Grke še v mojem imenu. Pridem še!

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo življenje se kopam na eni in isti plaži v zambratiji, do pred 3 let nas je blo na cca 150m plaže kakih 10-15 ljudi... danes morm nest stvari na plažo že okrog sedmih zjutri  :eek: drugač ne dobim prostora...

pi...a jim materna masovno turistična  :angry:

tebe sigurno nekdo tudi pristeva k tej m. m. t., kdo te pa sili tja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE POMNITE TOVARIŠI!!

I. Na Hrvaškem morju, sva bila ponovno po petnajstih letih.

Pa veš zakaj?

Bilo je davno. Imel sem Norton 850 Commando. Ljudi se je trlo. V Novigradu smo naročili žar in čakali in čakali in...

Po tri četrt ure vljudno zaustavim natakarja, ki je ves čas šibal mimo in mu rečem:

"Oprostite, že tričetrt ure čakamo na žar"!

A veš, kaj je naredil...?

Užgal me je okol ušes, da se mi je zabliskalo!!! :o

Ustali smo in šli. Najpametnejša poteza, sicer bi razbili njega z gostilno vred.

*

II. Šla sva z motorjem po obali. (Njega dni). Bili smo - midva in skupina Švabov. Njih so stregli "spred iz zad". Čakala sva, čakala in čakala... Nakar sva vstala se zahvalila za postrežbo in odšla... V Slovenijo. In petnajst let se nisem vrnil.

*

Bilo je še nekaj neprijetnih pripetljajev, a ni vredno, da bi jih našteval.

*

No, letos so popravili svoj vtis.

Pohvalno!

A zakaj? So se tako močno spremenili, ali so jih v to prisilile nove okoliščine po vojni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE POMNITE TOVARIŠI!!

I.  Na Hrvaškem morju, sva bila ponovno po petnajstih letih.

Pa veš zakaj?

Bilo je davno. Imel sem Norton 850 Commando. Ljudi se je trlo. V Novigradu smo naročili žar in čakali in čakali in...

Po tri četrt ure vljudno zaustavim natakarja, ki je ves čas šibal mimo in mu rečem:

"Oprostite, že tričetrt ure čakamo na žar"!

A veš, kaj je naredil...?

Užgal me je okol ušes, da se mi je zabliskalo!!! :o

Ustali smo in šli. Najpametnejša poteza, sicer bi razbili njega z gostilno vred.

*

II.  Šla sva z motorjem po obali. (Njega dni). Bili smo - midva in skupina Švabov. Njih so stregli "spred iz zad". Čakala sva, čakala in čakala... Nakar sva vstala se zahvalila za postrežbo in odšla... V Slovenijo. In petnajst let se nisem vrnil.

*

Bilo je še nekaj neprijetnih pripetljajev, a ni vredno, da bi jih našteval.

*

No, letos so popravili svoj vtis.

Pohvalno!

A zakaj? So se tako močno spremenili, ali so jih v to prisilile nove okoliščine po vojni?

Kaj so se spremenili :hmm: sedaj nisi dobil šamarčine? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Fičo

No enih še klofute ne spravijo k pameti, da o podiranju na črno zgrajenih vikendov ne izgubljam besed.

Ampak morje imajo pa lepo!

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Fičo

No enih še klofute ne spravijo k pameti, da o podiranju na črno zgrajenih vikendov ne izgubljam besed.

Ampak morje imajo pa lepo!

LP Cvetoo.

žal samo to..lepo morje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, letos so popravili svoj vtis.

Pohvalno!

A zakaj? So se tako močno spremenili, ali so jih v to prisilile nove okoliščine po vojni?

Fičo, mogoče pa si ti letos mal bolj zrelo, resno, odraslo zgledal? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odhajam jutri v hrvatijo pogledat če vikend še stoji (no saj vem da še :grim ). javim vtise ko se vrnem, ampak ne dvomim, tako kot vedno bo tudi sedaj sigurno OK :OK: .

zdaj pa nevem če mam jaz tako pozitivno karmo da mi vedno vse super štima pa folk OK, jaz največje neprijaznosti doživljam pri nas in v franciji ampak OK oni so pedri že itak po defaultu :SS

seeeeee yaaaaaaaaaaaaaa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa nevem če mam jaz tako pozitivno karmo da mi vedno vse super štima pa folk OK, jaz največje neprijaznosti doživljam pri nas in v franciji

Se beremo. Napiši vtise, pa lepo po resnici. Pa ne bit preveč vase zagledan.

Uživaj.

Tudi sam moram reči, da sem letos v tranzitu dvakrat prečkal južno mejo in prav čudno, da na meji niso nič težili, ampak so nas z zmigovanjem glave pošiljali naprej.

Ko smo v enem od lokalov v neposredni bližine SLO meje poskusili zapitek plačati v tolarjih ni šlo, v eurih tudi ne, so nas pa povsem prijazno poslali v sosednji lokal, kjer nam je natakar zamenjal eure v kune in potem je seveda šlo. In smo zmagali. :P

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil čez vikend na morju in ko gledaš registracije avtomobilov in jeziki, ki se govorijo prevladujejo z nenormalno prednostjo Italijani. Italijanov sem videl menda več kot domačinov :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil čez vikend na morju in ko gledaš registracije avtomobilov in jeziki, ki se govorijo prevladujejo z nenormalno prednostjo Italijani. Italijanov sem videl menda več kot domačinov :wacko:

njamiiiii, italijanke :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuul, ta viknd babe pičimo dol, bomo mele vsaj velik izbire  :)

Smo se srečali, pa tudi sicer ni manjkalo nasprotnega spola :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem se vrnila iz tedenskega dopusta po hrvaškem primorju. Brez pripomb. Vsepovsod korektni. Že res, da malo več kasirajo, samo so uspeli tudi ponudbo izboljšati. Vsaj malo.

Je pa res, da sem prvič slišala na njihovem radiu, da je bilo letos samo nemških turistov več, slovenci pa smo na drugem mestu.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede korektnosti se podpišem :) brez pripomb :worship:

Glede št. turistov na njihovem primorju pa je odvisno od kraja. v Zatonu 80% Italijanov, npr. na Pagu v Novalji ogromno Slovencev :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest hodmi na CRO morje...največkrat za vikend...NIKOLI nisem imel nobenih težav zaradi moje ,,slovenskosti,,...govorim vedno slovensko...vedno me razumejo in vedno so korektni in čist normalni...cene so na ceniku in prav nič drugačne zame kot za ostale, prvtako z raznoraznimi plačili parkiranj kopališč in vsega, kar se računa...je za vse enako in ne gre za podjebavanje določenih osebkov..in komot se obrneš in greš.

Ne na meji ne s polcaji...nobenih negativnih izkušenj...prej obratno.

Z njihovo politiko se ne strinjam mi grejo na živce s svojimi forami..vendar kot Sovenec v kontaktu s Hrvatom ... vse korektno brez pripomb....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjebavanje se običajno dogaja tistim, ki sami podžigajo podjebavanje. So mogoče tudi izjeme.

Osebno nimam slabih itkušenj s Hrvati. Razen enkrat me je ustavil policaj (bil sem na motorju) in mi zaračunal 100 kun za prehitro vožnjo! Fora je bla, da me je pomeril z ugasnjenim radarjem (ročna pištola). Mi jo je pa pokazal!!!! :kva2: Temu nisem upal ugovarjat, ker je v A izpitu pisalo: A do 350 CCM! Moj motor pa je imel 650 CCM! Sicer mi je zaradi tega nekaj težil, samo je bil zadovoljen, ker mi je zmolzel denar brez potrdila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjebavanje se običajno dogaja tistim, ki sami podžigajo podjebavanje.

:nono: :nono: :nono:

Edino kar priznam je to, da ne maram plačevati kazni brez potrdil(za vas može neki mali popust), pa še kaj bi se našlo.

Utemeljujem pa svoj pogled na tamkajšnjo situacijo, da se mi "scene" ne dogajajo v drugih deželah.

In za vse ljubitelje Hrvaške naj dopišem še to, da letos, drugo leto pa 100% grem malo v Srbijo. So carji v vseh pogledih.

Ah, najbrž provociram samo Hrvate :slap:

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:  :nono:  :nono:

Edino kar priznam je to, da ne maram plačevati kazni brez potrdil(za vas može neki mali popust), pa še kaj bi se našlo.

Utemeljujem pa svoj pogled na tamkajšnjo situacijo, da se mi "scene" ne dogajajo v drugih deželah.

In za vse ljubitelje Hrvaške naj dopišem še to, da letos, drugo leto pa 100% grem malo v Srbijo. So carji v vseh pogledih.

Ah, najbrž provociram samo Hrvate :slap:

Lp Cvetoo.

cvetoo NEEEE....ne v Srbijo.....te bojo okradli, posilili,oropali,itd.....nikar ne hodi v Srbijo..... .) ....kaj te ni dosti izučilo , ko si bral vsa mnenja in ostale stvari na Motosvetu......

nikar v Srbijo ali bognedaj v Črno goro.....tam kradejo, veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo NEEEE....ne v Srbijo.....te bojo okradli, posilili,oropali,itd.....nikar ne hodi v Srbijo..... .) ....kaj te ni dosti izučilo , ko si bral vsa mnenja in ostale stvari na Motosvetu......

nikar v Srbijo ali bognedaj v Črno goro.....tam kradejo, veš  :P

Ja res, pravi cigani so, sam tja ne ... glede na geografsko lego je dol še 3x hujš kot na Hrvaškem ... res ne rinit dol :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, pravi cigani so, sam tja ne ... glede na geografsko lego je dol še 3x hujš kot na Hrvaškem ... res ne rinit dol  :devil:  :P

:D :OK:

:blink:

A zdaj pa vi mene provocirate. :topic:

Ampak ćevapi, vešalice, kobasice in kar pade zraven :kva2:

Pa oropajo pa posilijo te tako, da te domov v stanovanje peljejo te nahranjo, napojijo, česar ne poješ, moraš domov nesti, pa o bivši Yugi teče beseda.

Ma kakšni Hrvati :fight2:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!