Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Ah, ja, no. Bil pri naših južnih sosedih eno popoldne in ugotovil naslednje: Cene imajo navite v nebo (kava v Vrsarju 330 SIT, čez jurja za 2 kavi in radensko). Ribja plošča za dve osebi v zanikrni oštariji v kempu v Fažani 8500 SIT (dve ribi, pest kalamarov in nekaj dagenj). Vreme v okolici Pule je ogabno, do Rovinja kugla in vročina, dol pa folk v puloverjih. Sicer so pa kar prijazni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil skoraj dva meseca na Rabu in to zelo zadovoljen. Cene so sicer kar visoke, ampak nič bolj, kot ob naši obali. Sicer pa, če bom hotel poceni jesti v gostilni, bom šel na Madžarsko na dopust, ali pa v kakšno našo gostilno bolj bogu za hrbtom, kjer se lahko poceni, dobro in veliko je.

S samim odnosov domačinov sem zadovoljen, sicer pa že precej ljudi poznam in potem te sploh drugače gledajo. Sicer pa , kot zanimivost, v kampu, kjer sem, naj bi se največ švercali (beri:ne prijavili) Nemci in Slovenci.zanimivo.

kar pa se Juge tiče, kapo dol. Nasploh hrana in odnos.

Še zmeraj bratje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa , kot zanimivost, v kampu, kjer sem, naj bi se največ švercali (beri:ne prijavili) Nemci in Slovenci.zanimivo.

Ni kaj, arijci ne :lol1: :lol1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to za ušivih 7 kun na dan :SS  :SS

.. pa to je 64% litrskega pira v Konzumu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poreču kamor sva midva hodila je hrana v restavracijah cenejša kot pri nas. In to v restavracijah blizu plaže, npr. Plošča za dve osebi 100 kun, z vso prilogo. Pice po 25-45 kun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz jih ne hvalim glih,.... mam pa neki dobrih, velik pa tut slabih izkušenj,... ne maram njihovega prepotentega odnosa, pri določenih seveda... A kaj me vleče pol sploh dol?? Ne me prašat,... kr neki, brez veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poreču kamor sva midva hodila je hrana v restavracijah cenejša kot pri nas. In to v restavracijah blizu plaže, npr. Plošča za dve osebi 100 kun, z vso prilogo. Pice po 25-45 kun

Kje si pa ti jedu to ploščo??? pa sta se lohk najedla dva?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist enostavno, kdor ne mara hrvatov ali njihove obale pač naj ne hodi k njim in problem rešen :004 Glede cen pa odvisno od lokala. Ne moreš primerjati enega supermarketa v LJ z eno trgovinico v enem turističnem kraju v dalmaciji ali istri :photo:

Kolko stane pizza v portorožu in kolko v umagu ali biogradu ipd? Nevem, če je kaj razlike ali pa je še v portorožu dražja .)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa ti jedu to ploščo??? pa sta se lohk najedla dva?? :hmm:

Poreč... naselje Špadiči..... gostilna se imenuje Palma 5, je čisto ob cesti, pogled na morje.......in nisva se najedla.... sva se nabasala s hrano:

Na plati pride:

- 2 × ražniči

- 2× dunajski zrezek

- 4× čevapi

- 2× svinjski zrezek

+ priloga: pomfri, krompir v oblici, grah

Podobno plato sva naročila v Postojni.... se ne da primerjati...... v Poreču je meso lepše, bolj fino, nisva imela nobenih pripomb.... pa prilogo ti dajo zraven.....

pri nas sva morala še dodatno naročiti krompir, meso je bilo mastno in še dražje kot v Poreču.

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč... naselje Špadiči..... gostilna se imenuje Palma 5, je čisto ob cesti, pogled na morje.......in nisva se najedla.... sva se nažrla:

Na plati pride:

- 2 × ražniči

- 2× dunajski zrezek

- 4× čevapi

- 2× svinjski zrezek

+  priloga: pomfri, krompir v oblici, grah

za mojih 96 kil surovih jeklenih mišic bi tole bila poštena predjed.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč... naselje Špadiči..... Na plati pride:

- 2 × ražniči

- 2× dunajski zrezek

- 4× čevapi

- 2× svinjski zrezek

+  priloga: pomfri, krompir v oblici, grah

.

.

.

.

Aja, se mi je kr zdel, sm mislu da plošča z morskimi sadeži,.. zato k sva z mojo dala na Pašmanu s prilogo + pijača (plošča za 2 osebi) skor 300 kun. :grim

....Ja plošče s ćevapi, pleskavići,.... jaz na morju ne jem, to lahk jem doma, na vsaki veselici... na morju mi bolj pašejo "morske stvari" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude boy in 20 hrvaškin kosmatih "kun" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 pa si jih dal če si hotel liter sexa ! .) Zanzibar je zakon dokler ga niso zaprli ! inšpektor Stipe je zmeril decibele in zaprl za 8 dni ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Safari baru na Kamenjaku letos dva litra sangrie za 100 kun.. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi tko so že mene nategnili...

Ne naglas govort, da ne bo Hrvaška ratala zbirališče pedrov... :xx:

"...baje te tam že zjutraj na tržnici nategnejo, pol še pri kosilu, nazadnje pa še pri večerji" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morske stvari niso iz jadranskega morja ampak mal iz Španije, Japonske, ....

Rastejo na enih čudnih drevesih, ki so jih uvozili iz Kanade... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne naglas govort, da ne bo Hrvaška ratala zbirališče pedrov... :xx:

"...baje te tam že zjutraj na tržnici nategnejo, pol še pri kosilu, nazadnje pa še pri večerji" :kva2:

z nasmeškom na ustih hrvaškega kelarja:"gospod pridite še kdaj,....še vas bomo nategnili" :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!