Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

..grem še malo špionirat na hrvaško...da vidim, če s tujimi gosti ravnajo kaj lepše in če nas res šikanirajo.  :krneki:

Alla B)

Ne bo presenecenj, to zagotovo drzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo presenecenj, to zagotovo drzi...

Res je. Vsepovsod so bili koreektni. Do tujih gostov in do sloveencev.

Bemti, a samo jaz nabašem na prijaznost tam dol? :hmm:

Ali pa je tako.....če si ti prijazen, so tudi oni in obratno?

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niso čez mejo spustli :angry: češ da nimam pravega izpita...do 25kw...da za 0,16kw/kg pa ne bo računal, :eek: da on pač sam prebere kaj piše v prometni in da moram plačat 500 kun :SS

in pol sem čist :fight2: pol je pa po pol ure pričkanja lahko zračunal :slap:

drgač so ble pa punce na morju :wub:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se vrnil z lenarjenja s Paga in lahko rečem da je bilo super.

Nobenega vihanja nosov nad slovenci, kvečjemu smo v kaki gostilni zastonj jedli in pili na ta račun.

Jaz ne vem kam vi hodite da mate toliko slabih izkušenj, sicer pa s kakršnim odnosom ti do njih s takšnim oni do tebe.

Gazda ki oddaja apartmaje ima celo v jedilnici obe zastavi prekrižani (Slovenska in Hrvaška) za Piranski zaliv pa sem imel občutek da se jim dejansko je..e.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojutrišnjem grem še jaz preverit klimo k sosedom. :yes:

Prepričana sem, da se mi v nedeljo zvečer ne bo dalo it nazaj proti domu. :)

:whistle:

Sploh bodi pozorna na lignje! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti a si me moral spomnit. Sem jih jedel dol pa sem pozabil pogledat a so meli kaj med nogami ali ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo nam je pokvaril zatežen in vehementen gospod iz Slovenije, ki se je za sosednjo mizo v restavraciji drl na natakarico, da je vse "ZANČ" ... občudovala sem živce gospe natakarice, ki se mu je prvič, ko je povedal, da je hrana "ZANČ", opravičila in ga vprašala, da ni problema, da mu lahko prinesejo tudi kaj drugega. Seveda je gospod iz Slovenije znoru in reku, da noče nič drugega, ker če je to kar ima na krožniku "ZANČ" potem je tudi vse ostalo "ZANČ" in da je tudi ona "ZANČ".

Ah kurc, če zgledaš zanč, ja pač vse zanč ... mi smo dobri, pa smo dobili vse dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kurc, če zgledaš zanč, ja pač vse zanč ... mi smo dobri, pa smo dobili vse dobro  :D

alko vam je zjebal gumb za finočo, pa niste bili objektivni kot tisti naš majster...

pederčinaslovenskapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alko vam je zjebal gumb za finočo, pa niste bili objektivni kot tisti naš majster...

pederčinaslovenskapress

:grrr je imel on še bolj zjeban gumb ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso Slovenci - a ne vidiš, da so to črnci iz Njuorlinsa (pod krinko seveda)...

Štajerci 100% niso.

1. Pivo ni pravo (ni poka gor)

2. En pije mali špricer (pa ja nismo malinovci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh bodi pozorna na lignje! :lol1:

Sem bila pozorna - čist brez potrebe, ful so bli dobri, pa vseh spolov (se mi zdi :? :P ) , še posebno dobre so bile zapečene lovke. Torej, prav nobenih odstopanj nisem opazila, školjke v buzari, prej omenjeni lignji na žaru, pa slan krompir, pa ramsteak na žaru, priloga, pa liter vina, pa liter vode, pa pri školjkah še cela košarica domače pečenih malih hrustljavih žemljic.... mislim, da je častilec kosila ( častilec - tisti, ki je častil :D ) odštel skupaj z napitnino 200 malih živalic... Vse lepo prijazno postreženo... s pomežikom zalega natakarja :kva2:

:)

p.s.

Morje toplo, pivo hladno ( laško točeno na plaži, ki je tako rekoč skoraj divja), čez dan pretežno sončno, ponoči mokro z bliskanjem in grmenjem.... tko, nekak prow fajn. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila pozorna - čist brez potrebe, ful so bli dobri, pa vseh spolov (se mi zdi :?  :P  ) , še posebno dobre so bile zapečene lovke. Torej, prav nobenih odstopanj nisem opazila, školjke v buzari, prej omenjeni lignji na žaru, pa slan krompir, pa ramsteak na žaru, priloga, pa liter vina, pa liter vode, pa pri školjkah še cela košarica domače pečenih malih hrustljavih žemljic.... mislim, da je častilec kosila ( častilec - tisti, ki je častil  :D  ) odštel skupaj z napitnino 200 malih živalic... Vse lepo prijazno postreženo... s pomežikom zalega natakarja :kva2:

:)

p.s.

Morje toplo, pivo hladno ( laško točeno na plaži, ki je tako rekoč skoraj divja), čez dan pretežno sončno, ponoči mokro z bliskanjem in grmenjem.... tko, nekak prow fajn. :)

Si mi naredila take lušte, da bom moral kar v četrtek dol! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zarad natakarja, ki mežika?  :rolleyes:

:)

:fight2: :fight2:

NE!!! Ampak zaradi grmenja in dežja, ki ga tu pri nas močno primanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, še dobrih 12 dni pa grem jaz tudi spet malo preverit sosede za enih par dni in jim nekaj škode pri "plodovih mora" naredit :grim :whistle: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!