Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

o ja, še dobrih 12 dni pa grem jaz tudi spet malo preverit sosede za enih par dni in jim nekaj škode pri "plodovih mora" naredit  :grim  :whistle:  :kva2:

čez vikend lovit hrvaške tune ! :grim

japonske mečemo nazaj čez krov ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend lovit hrvaške tune !  :grim

japonske mečemo nazaj čez krov !  B)

kurc pa hvaške tune, če že pol češke mečarice, poljske zlatoperke ali kar slovenske skuše :whistle: ne ne ribe majo v MB boljše, se bomo z školjkami in raki ubadali pa kozle strelali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa hvaške tune, če že pol češke mečarice, poljske zlatoperke ali kar slovenske skuše  :whistle: ne ne ribe majo v MB boljše, se bomo z školjkami in raki ubadali pa kozle strelali  :grim

Saj ni važno katera riba je :whistle: važno je, da jo dobiš na harpuno!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni važno katera riba je :whistle: važno je, da jo dobiš na harpuno!!! :lol:

By Gameover

Oči ne morem sneti

Od njenega zadka,

Jo že skoraj imam,

A je mokra in gladka. Bomba kmalu bo prazna,

Se dolgo izmika,

Odnehal bom, ko zmanjka kisika.

Na svojo harpuno

Nabodem eno tuno,

Samo da se ne strga,

Diši mi njena škrga,

:lol1: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se imam namen peljati čez otok Pag, pa me zanima, če je za Slovence varno. Na MZZ straneh ni sicer nobenih priporočil, morda pa ta obstajajo za celotno državo ? Nekoč sem na Pagu jedel jagenjčka, pa se bojim, da sedaj ugrabljajo in pečejo tudi naključne pasante. Prosim, pomagajte mi vsaj z lokacijami S-FOR baz in naših diplomatskih predstavništev v Novalji ali Metajni.

Smrt ribam. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je z naključnimi pasanti, vendar se šušlja, da se Hrvatje radi in pogosto mastijo z lasagno.

V ta namen so lasagno celo že začeli pisati tako, kot jo govorijo : lazanja. :) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V ta namen so lasagno celo že začeli pisati tako, kot  jo govorijo : lazanja. :)  :yes:

Vrnil sem se spokojnega duha in v presledkih sem med vodnimi bitji videl tudi lazanju i dalmatinski pastičo.

S kraji in prebivalci sem bil zelo zadovoljen, kakor tudi z njihovo kuhinjo (in kopalnico). Vreme me ni maralo le v Baški vodi, po Dubrovniku in Hvaru me je zagrizeno zasledovalo vroče sonce. Jadranska magistrala je čudovita (-30km) in se je omastila z mojo gumo. Tudi vulkanizer je bil kul in teta Mici je bila vsa bela.

Kratki dopust na hrvaškem me je prijetno spočil. Jutri grem na šiht "po dalmatinsko".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Zdaj pa še to... :SS

17.07 - Gostje na Hrvaškem naj bi plačevali tudi gledanje HRT

Turisti v Dalmaciji, ki so na dopustu v zasebnih apartmajih, utegnejo lastnikom apartmajev za gledanje programov hrvaške radiotelevizije (HRT) plačati 200 kun (približno 6.600 tolarjev). Je sporočil bralec Financ, ki ne želi biti imenovan in trenutno letuje v Dalmaciji. Inkasantje, ki pobirajo naročnino za nacionalno radiotelevizijo, menda od lastnikov apartmajev, kjer televizijo gledajo tudi njihovi gostje, zahtevajo plačilo trimesečne naročnine za HRT. Nekateri lastniki apartmajev pravijo, da bodo ta strošek prevalili kar na goste. V petih turističnih agencijah v Sloveniji (Kompas Holidays, Globtur, Sonček, Ilirika in Relax) so povedali, da se še nihče izmed slovenskih gostov, ki letujejo v apartmajih na hrvaški obali, do zdaj ni pritožil. Prav tako o tem ne vedo nič v Hrvaški turistični skupnosti v Ljubljani. Te informacije so zanikali tudi lastniki zasebnih apartmajev na hrvaški obali. (finance)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem se spokojnega duha in v presledkih sem med vodnimi bitji videl tudi lazanju i dalmatinski pastičo.

S kraji in prebivalci sem bil zelo zadovoljen, kakor tudi z njihovo kuhinjo (in kopalnico). Vreme me ni maralo le v Baški vodi, po Dubrovniku in Hvaru me je zagrizeno zasledovalo vroče sonce. Jadranska magistrala je čudovita (-30km) in se je omastila z mojo gumo. Tudi vulkanizer je bil kul in teta Mici je bila vsa bela.

Kratki dopust na hrvaškem me je prijetno spočil. Jutri grem na šiht "po dalmatinsko".

Wellcome back ... s Tedijem bova nadaljevala vajino turo naslednji teden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim priporočila za kamp na Braču (Bol) ali pa Hvar.... any1?

a da povem receptorju da si OK pa da te lahko noter spusti ?! :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

če se pustiš napizdit potem tudi plačaj !

če pa še na dopustu ne moreš brez tv-ja se je pa za zamislit ! :fredy:

Ne gre se kaj jaz rabim na dopustu :rolleyes: rabiš naprimer apartma in tam ti tudi zaračunajo TV :devil: Če ne bi bilo lepih pičk na morju :worship: še očal ne bi rabil :eek: kaki TV :slap: Kaj si bodo hrvatarji še zmislili? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome back ... s Tedijem bova nadaljevala vajino turo naslednji teden :OK:

One year ago, ein Jahr wie eine Ewigkeit … :whistle: :D

(Falco)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

One year ago, ein Jahr wie eine Ewigkeit … :whistle: :D

(Falco)

A jebi ga ... sej me poznaš :cry: :blink: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, čas je relativen in po kakšnem letu je še bolje. Želim vama čaroben dopust in obilo lenuharjenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.07 - Gostje na Hrvaškem naj bi plačevali tudi gledanje HRT

Ja pa to je že folklora, po moje imajo na ministrstvih že narejeno checklisto za vsako leto:

Maj - v sodelovanju s cro ustvarimo kakšen zaplet z ribiči checked - done

Maj - kako malo umirimo zadeve checked - done

Junij - Aktiviramo Jorasa checked - in progress

Junij - Spustimo prvo novico o hrvaškem morju (alge, meduze, kolone, nateg pri namestvitvi - po izbiri) checked - done

Julij - Spustimo še kakšno novico o hrvaškem morju po izbiri checked - done

Julij - Avgust - v sodelovanju s cro sprožimo še kakšen manjši obmeni incident

Avgust - Deaktiviramo Jorasa do volitev

1 mesec pred volitvami - reaktiviramo Jorasa (prosimo cro carinike naj ga zaj...)

Teden pred volitvami - Vržemo koga v Dragonjo

.

.

.

Pa ne mislt da me kakšna stvar na hrvaškem ne ujezi, ampak tale folklora mi gre pa še bolj na jetra.

Popravljeno . Popravil msjr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še to... :SS

17.07 - Gostje na Hrvaškem naj bi plačevali tudi gledanje HRT

Turisti v Dalmaciji, ki so na dopustu v zasebnih apartmajih, utegnejo lastnikom apartmajev za gledanje programov hrvaške radiotelevizije (HRT) plačati 200 kun (približno 6.600 tolarjev). Je sporočil bralec Financ, ki ne želi biti imenovan in trenutno letuje v Dalmaciji. Inkasantje, ki pobirajo naročnino za nacionalno radiotelevizijo, menda od lastnikov apartmajev, kjer televizijo gledajo tudi njihovi gostje, zahtevajo plačilo trimesečne naročnine za HRT. Nekateri lastniki apartmajev pravijo, da bodo ta strošek prevalili kar na goste. V petih turističnih agencijah v Sloveniji (Kompas Holidays, Globtur, Sonček, Ilirika in Relax) so povedali, da se še nihče izmed slovenskih gostov, ki letujejo v apartmajih na hrvaški obali, do zdaj ni pritožil. Prav tako o tem ne vedo nič v Hrvaški turistični skupnosti v Ljubljani. Te informacije so zanikali tudi lastniki zasebnih apartmajev na hrvaški obali. (finance)

Se pravi: verjamemo "bralcu", ki ne želi biti imenovan, ne verjamemo pa desetim,dvajsetim, ki so se predstavili ??????

Sicer pa,kam pa slovenski hotelirji,gostinci in trgovci prevalijo stroške naročnin,koncesij,reklam, itd...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to zastopil, če greš v apartma že avtomatično plačaš TV. :BUA: Tako kot pri nas, če imaš elektriko v hiši ti avtomatično prilimajo še TV. :BUA: Ti apartmani sploh oni bogi pa že po defoltu nimajo TV in če bodo morali ti hrvati, ki oddajajo apartmaje še za to plačevati se bodo cene apartmajev dvignile, ki že sedaj so previsoke. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!